• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Grepolis oslavuje 7. narozeniny registrace

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7804

Guest
Datum tvé registrace: 16.08.2010 a hraji doposud, úžasná hra, zkusil jsem i jiné, ale tahle hra je ta pravá..díky
 

DeletedUser12655

Guest
Nick : Vinci 1
Datum registrace : 2011
Když jsme byli s rodinkou v roce 2009 na dovolené v Řecku a projížděli starověké památky , jak na pevnině , tak i na ostrově Kréta (Palácový komplex Knóssos a vvkopávky v Málii) , začal jsem se po návratu domů , více méně , ze zvědavosti zajímat o řeckou Mythologii a báje. Přečetl jsem si také něco o historii Městských států na území starověkého Řecka. Právě v té době jsem na německém satelitním kanálu zahlédl upoutávku na hru Grepolis a hned jsem se na reklamovanou stránku podíval... a zkoušel hrát. Protože jsem vstoupil do , už rozjetého světa "ALFA " bylo dost těžké se prosadit. Stavba domečků a army , byla bržděná pravidelnými útoky vyspělejších sousedů a vždy jsem musel začínat od začátku. Když jsem se pak přihlásil do alliance , tak tato hra začala mít docela jiný smysl. Spolupráce a komunikace se spolubojovníky z ally , mne stále víc přitahovala ke Grepolisu i když už nám bylo jasné , že žádný velký úspěch nezískáme. V té době už se ale rozjížděl nový svět " BETA " a tak jsme do toho šli znovu... a tak postupně do dalších světů ... v jednu chvíli jsem zkoušel hrát dokonce i na 7-mi světech současně... ale bez větších úspěchů. Později jsem dospěl k názoru , že je lépe hrát na jednom světě , ale s plným nasazením.
Když jsme v allianci " LEGIE RYTÍŘŮ " s naším dobrým kamarádem a supr Velitelem (Lucius Artorius Castus) začali uvažovat o konečném vítězství na světě " NÝ " , nebylo nám ani zatěžko , obětovat pár korun na Prémijko , aby jsme toto snažení , mohli dotáhnout do vítězného konce. A kupodivu i za cenu probdělých nocí , jsme to nakonec dali !!!
Byl to krásný pocit , který jsme si vzájemně sdíleli na alliančním fóru... a eufórie nebraly konce ! Bohužel , když nadšení opadlo , tak spousta těch nejlepších ztratila motivaci (bylo to v červenci v době dovolených) do dalších bojů ! Většina se jich po ukončení režimu dovolené už nevrátila a tak jsme byli nakonec zklamáni , že jsme nezískali také titul " VLÁDCE SVĚTA " a korunku , kterou su po zásluze vybojovali borci ze ZTRACENÝCH OSTROVŮ !
Ale mne to , o to ještě více motivovalo do dalších světů a bojů v nich. Přicházeli další hráči , mladí a nejmladší , kteří získávali zkušennosti od starších a nejstarších kteří už zažili tolik bojů , že mohli dokonce i radit.
Po různých těžkostech v začátcích , se vždy pak dávali dohromady skvělé party , kde každá z těch špičkových , měla šanci na vítězství a kde se rozhodovalo až v samotném závěru. Jednou z takových alliancí byla i " Chaloupka " kde jsme se hecovali ve dne v noci při stavbě DIVŮ až jsme nakonec dosáhli to nejcenější... Korunku vládce světa a Vítěze světa !
Grepolis je skvělá hra po všech stránkách ! Musím ale bohužel poznamenat , že je tak neskutečně výborná , jen tehdy , když se hrá v " Prémijku " !!! Bez prémiových bonusů a výhodných přehledů , je to pouze pro 11leté školáčky(jako je můj syn) , kteří právě s Grepem začínají. A jakmile zjistí , že existuje možnost , stát se supermany a hrdiny Grepolisu , tak chtějí hrát jen za Prémium ! Buď zrujnují rodiče... a nebo to zabalí...a na Grepolisu končí. (moje vlastní zkušenost) !
Když tu diskutujeme o Grepolisu , určitě by bylo dobré myslet na jeho hratelnost v budoucnu. Už jsem četl názor na rozdělení hráčů , na ty ,co to chtějí hrát jako kdysi v začátcích Grepolisu , a na ty , co jsou ochotny hrát za zlato . Proč by nemohlo mít Premium svůj svět , kde by se utkal rovný s rovným ...no a kdo chce být " rovnější " , tak ať sype zlaťáky ! Určitě by se to vyplatilo víc , než když si tu několik málo , rádo by " hrdinů " , honí tričko... a jednou za čas si koupí pár zlaťáků , protože na ty , co hrají pro zábavu a čest , jim to bohatě stačí !!!
Pro mne je dnes Grepolis zdrojem zábavy , relaxace a komunikace se skvělými lidmi ...a bojovat čestně za svou ally , to je myslím to , co dává celé této hře , hlavní smysl !
Děkuji všem , co mají podíl na tom , že tato skvělá hra z antických časů , mi už více jak pět let přináší tolik zábavy a pocitu téměř sportvního zápolení .
Zdravím !
Vincek
 

DeletedUser7733

Guest
Alig12
na grep mně namluvil kolega s práce 18.08.2011 a hraju do ted začátky byli žalostný ale pak jsem jen učil a učím se pořád
 

DeletedUser12660

Guest
nick: Sniper4
Datum tvé registrace: 18.11.2013

To máte tak, když jsem ještě studoval na základní škole, s mojí partou jsme chtěli hrát nějakou hru, při které bychom mohli budovat, válčit a navzájem se předhánět kdo z nás je lepší. Všechny hry jsme měli už tak nějak prozkoumané a tudíš pro nás byli nezajímavé. Kamarád přišel s tím že našel hru která nás všechny určitě zabaví na hodně dlouhou dobu a měl pravdu. Hodiny strávené před monitorem klikáním, vymýšlením taktik jak co nejlépe a nejefektivněji zabrat město mého oponenta nebo vymýšlením lstí jak mého oponenta co nejvíce znemožnit byli vážně skvělé a mnoho okamžiků nezapomenu. Pro mě osobně výborná hra s krásnými vzpomínkami.
 

DeletedUser9744

Guest
nick:wolfram
Datum tvé registrace: 01.06.2010

K teto hre me privedl kamarad kdy jsme spolu hrali Travian prihlasil jsem se na svet Delta kde jsem postupne ziskaval zkusenosti a od te doby poznal spoustu pratel a hraju az doted.Me prani je aby v budoucnu bylo MS grepolisu,bylo by zajimave porovnat schopnosti hracu z ruznych zemi proti sobe.
 

DeletedUser6721

Guest
Datum tvé registrace: 24.11.2010
Snad se vejdu do Top10, zlaťáků není nikdy dost :)
Na rozdíl od mnohých jsem se ke hře dostal, když bylo málo práce a nudil jsem se (v té době už bylo dávno po státnicích). Nikdo mě k ní nepřivedl, někde jsem narazil na reklamu na netu. Všechny strategie a "jak na to" jsem si prošel sám - mnohdy dostal na budku, někdy se dařilo, i ty divy jsem už jakési stavěl..

A mám stále uložený svůj první "boj" (dated 2010-15-12):
2010-12-15 1st_fight.jpg
 

DeletedUser12305

Guest
Děkujeme za účast, vyhodnocení a udělení výher proběhne tuto neděli :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru