• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Wallpaper - Sweeetie

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tak sa teda zapojím aj ja, už len kvůli tej cene :-O.. :)..

táto práca je zostavená z 11 obrázkov, kto by chcel, možem sem šupnuť linky na ne :)

29n9ily.png


ak vam to nefunguje tu, skuste link: 1. stary obrazok: http://i42.tinypic.com/11udy5z.png
2. aktualny: http://i43.tinypic.com/29n9ily.png

Šťastie som skúsila, tak zhodnoťte prosím :) veľmi uvítam aj poukázanie na nedostatky, chcem sa zlepšiť. Ďakujem :)


p.s.: je to robené na rozlíšenie 1920x1080, a teda aj 1600x900, 1280x720, 800x600 a im podobné :) keď bude záujem, budú aj iné rozlíšenia.. nie je problém..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
originální mix dal sis práci s hledáním jiných obrázků než z Grepolis, pěkně spojené,z mého hlediska jen na plochu jako wallpaper moc barevné. Určitě bych to ale zařadil mezi 5 nej co jsem tu viděl.
 

DeletedUser

Guest
Jednoduse nadhera :) V mym osobnim zebricku te posouvam na prvniho favorita :) Pekna kombinace obrazku.
Osobne si myslim, ze DC verze Dia neni moc pekna, ale dokazal jsi to bezvadne vyuzit :) Fakt pekny.
 

DeletedUser29

Guest
Prosím nemůžeš napsat i link na obrázek že se mi to nezobrazuje.
 

DeletedUser

Guest
za vaše pochvaly a hodnotenie nedostatkov vam velmi pekne dakujem, a čo sa tej farebnosti tyka, dala som si to na svoju plochu aby som vyškušala čo a jako a vobec mi to neprekaza.. všetky ikony su prehladne a viditelne.. ale každy ma iny vkus :)
 

DeletedUser

Guest
Je to moc přeplácané(hlavně barevně) a nalepené na sobě(spíš mě to připadá jak nějaký komiks), ale na výhru už zde jsou jiní kandidáti, snaha se však cení.
 

DeletedUser29

Guest
Je to moc přeplácané(hlavně barevně) a nalepené na sobě(spíš mě to připadá jak nějaký komiks), ale na výhru už zde jsou jiní kandidáti, snaha se však cení.

No to mi nepřijde mož trochu víc je toho tam ale přeplácané se říct nedá furt lepší než tam mít zase prázdný místo jako jsem někde viděl.

Mě to přijde jako úplně nej.
 

DeletedUser

Guest
ved ja nehovorim ze to nemozem prepobit, aj ked neviem presne co, kazdopadne ked vyjde cas to dorobim :) a dakujem za kritiku konecne nieco do coho by som sa mohla pustit :)

ozaj a este k tomu, ze vam to pride prilis preplacane, na tom obrazku mi to tak pride trosku tiez, ale dala som si to na plochu a moj nazor sa dost zmenil.. tak neviem..

No pridala som aj pouzite obrazky kludne pozrite budem len rada :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nepocuvaj ich ty si si na tom dala fakt zalezat a neni to vobec preplace je to genialne a pekne akurat poseidon ma trochu divnu tvar ale nic nie je dokonale fakt drzim palce
 

DeletedUser

Guest
pěkné, líbí se mi to. Ale ten zeus není moc pěkný, ale do toho obrázku to patří, fakt pěkné souhlasím s ostatními. Že by to bylo přeplácané, je silné slovo naopak.
 

DeletedUser

Guest
pěkné, líbí se mi to. Ale ten zeus není moc pěkný, ale do toho obrázku to patří, fakt pěkné souhlasím s ostatními. Že by to bylo přeplácané, je silné slovo naopak.

no, pravdou je, že ten zeus sa mi tam praveže páči ked si to daš zbližša, skor by som najradsej dala prec toho poseidona, posobi to bez neho 100krat krajsie.. ale bolo by to take.. no proste niekam ho musim dat aj ked nasilu :(
a vdaka :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru