• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Divadlo

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

Divadelní hry, které jsou dostupné díky speciální budově Divadlo, budou zlevněny.
Jaký je Váš názor na tuto úpravu ceny a trvání her?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9519

Guest
Souhlasím s změnou, hráči díky tomu ušetří suroviny na jiný účel a zvýší se význam této budovy.
 

DeletedUser

Guest
Co na to dodat lázně a maják jsou pořád více atraktivnější pro aktivnější hráče.
 
Do současné doby jsem divadlo považoval za asi nejzbytečnější "budovu" z celé hry. Městská slavnost je sice dražší, ale mnohem rychlejší, takže jsem neviděl nejmenší důvod divadlo stavět...
 

DeletedUser5002

Guest
Divadlem akorát zvýhodňujete farmy.
Vyměnit divadlo!!! :) Místo Divadla postavit Korálové útesy o které se zničí 10% každého útočícího loďstva. .) (bez nárustku BB)
 

DeletedUser

Guest
V textu na přeložení , který jsme obdrželi od našich kolegů z Německa byla chyba. Divadelní hry budou trvat 1 den. Na místo uvedených 2 dnů.
 

DeletedUser9519

Guest
Divadlo je dobrá budova, vyplácí se, ale Knihovna je lepší (kvůli kartografii a meteorologii, bez Knihovny by nevešel).
 

DeletedUser5002

Guest
Tak knihovna je snad ještě horší jak divadlo :) Tu bych nechal jen proto, že si nemůžou na ní hrabat KB :)
 

DeletedUser9897

Guest
a co místo divadla něco na obranu třeba druhou linii hradem:"Trojské hradby" - 10% obrany .. nebo něco podobného
 

DeletedUser

Guest
Do divadla chodím v Pardubicích a to mně stačí,ve hře k ničemu i když se zkrátí o den,není to pro aktivní hráče:-(To raději něco nového,třeba to t ničením nepřátelských lodí,korálový útes nebo jak to bylo výše??.-))))
 

DeletedUser9519

Guest
Do divadla chodím v Pardubicích a to mně stačí,ve hře k ničemu i když se zkrátí o den,není to pro aktivní hráče:-(To raději něco nového,třeba to t ničením nepřátelských lodí,korálový útes nebo jak to bylo výše??.-))))

Nyní je to 5 dní, bude 1 den (5× zkráceno). Doba je nyní stejná jako městská slavnost.
 

DeletedUser

Guest
Pak to vůbec ztrácí smysl,radši něco podloženého bojem.
 
Nahoru