• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Iota

DeletedUser

Guest
:D nebudu to komentovat zeptej se hráčů co ho používají nebo používali ale určitě nepochybuj že ti hráči tam jsou
 

Thasoss

Grepolis tým
Bývá zvykem si před reakcí daný příspěvek pořádně přečíst. Kde jsi sebral, že jsem vůči Fénixovi nezaujatý? Samozřejmě, že k němu určitý vztah mám po několika měsících hraní, nicméně se nemusíš obávat, že pokud by na fóru byla porušována pravidla někým od nich, tak by to bylo bez trestu :)

Jen jsem napsal, že prostě Plague na tom s aktivitou svých hráčů na tom není srovnatelně s Fénixem.
 

DeletedUser10128

Guest
Zdravim Vas.
Tohle uz mi teda nedalo a musela jsem se tady taky zaregistrovat...
1. se mi nelibi, jak nekdo muze rict, e mi nechceme pustit aktivni hrace k Fenixum. To je hloupost, kdyz by nekdo chtel odejit, tak at jde, nehlede na to, ze 2 nasi byvaly hraci uz u nich jsou a nikdo jim v tom nebranil...
2. pokud chce fenix dostavet vsechny divy, tak by o mel udelat cestne, bohuzel 2x nebo 3x to zkusili, ale bez uspechu.. Tak to zkousi touto cestou?? To je doopravdy ferova hra..
A posledni vec je, ze tahle situace me doopravdy odradila, abych zacinala na novem svete....

Jeste jedna vec, u nas pri stavbe to probihalo stejne jako u fenixu, posilali se obezniky, menila se priorita a spousta nas byla vzhuru nebo v noci vstavala, aby spustila stavbu dalsi urovne nebo poslala surky...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9072

Guest
Jeste jedna vec, u nas pri stavbe to probihalo stejne jako u fenixu, posilali se obezniky, menila se priorita a spousta nas byla vzhuru nebo v noci vstavala, aby spustila stavbu dalsi urovne nebo poslala surky...


....jojo, posílali jsme suroviny i kouzla celé noci. Jediný rozdíl mezi námi a Fénixi byl ten, že bez používání botu bylo surovin ve skladech o dost méně
 

DeletedUser8803

Guest
Teď jsem tohle dostal v odkazu na skypu, osobně si nedovedu představit jak se někde na benzínce schází dva hráči napříč republikou aby provedli takový obchod, ale to je fuk, mirrain byl od fénixů vyhozený snad před půl rokem do akademie, nevím co se s ním stalo ani co ho k tomu vede, případně vedlo, akorád mi včera napsal sz, kterou jsem ještě nečetl a dnes vidím, že už neexistuje, netuším co si o tom myslet.

Ještě mě zajímá, kdo je ahmed ? Nebo jak se k tomu emailu mirrain dostal ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9072

Guest
Mail ahmed jsem vytvořil já na jeho žádost. Chtěl komunikovat mimo hru. Mohu doložit. Komunikaci s ním mám uschovanou.


Takto to vše započal:

mirrain dne 02.06.13 v 10:39 hod.
Ahoj, potřeboval jsem se tě zeptat na další vývoj Ioty, protože tahle partyzánská zákopová válka nikoho nebaví, bohužel svou nabídku která by tě určitě zajímala, nemůžu napsat tady do sz, kdyby jsi to totiž přeposlal supportu, dostal bych trvalý ban a to nechci, takže jestli máš zájem vědět co ti chci nabídnout, pošli mi nějaký kontakt mimo grepolis, ideálně nějaký narychlo vytvořený mail, ozvu se tam.

Neber to prosím zle, nic špatného v tom nehledej, naopak já hledám, jak to vše k prospěchu na Iotě ukončit, díky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10128

Guest
Nevim, ale podle me takove chovani do hry nepatri a uplne mi to hru znechutilo a myslim si, ze nejen me...
A nezajima me, jesli o tom nekdo z fenixu vi,vedel nebo nevi... Proste je to hnus.
 

DeletedUser

Guest
Storm ..pokud dobře ctu s emailu tak ten člověk co nám poslal peněžní úplatek za pusteni našich divu,je tvá rodina Martine je to tak?
 

DeletedUser8803

Guest
Já si nemůžu pomoct, ale co si pamatuju, tak mirrain byl jak výborný hráč, tak i chlap, tohle mi nějak nesedí, vím že měl problémy a to je už půl roku zpátky, pohledám na něj kontak a zjistím více, další věc co mi dost vrtá hlavou, je fakt, že musel vědět, že ty Hanibale jsi ortodoxní plaguánec a muselo by mu být jasné, že na tohle nikdy nepřistoupíš a taky jek je známo, vše přeposíláte na support, takže musel vědět, že to hned nahlásíš i ty, je to fakt divné.

Ještě doplním, z mé rodiny je v akademii jiný hráč, můj základní školou povinný syn, nic víc, navíc tohle je obecně známo, že tu mám synka.
 

DeletedUser

Guest
Aha takže si hráč vymyslel že jeho přítelkyně je švagrová tvé ženy:)Martas ty máš syna?že každému píše něco jiného,rozvedeny a bezdětný:)to jsi taky nikomu nepsal?Myslel jsem že si píšu s čestným člověkem,ale několikrát jsi mě přesvědčil,že jsi jen velikej žvanil.
 

DeletedUser9072

Guest
Pro Thasoss

Tobě ty maily nestačí ? Kdyby mi nehrozila za to blokace, tak ti napíšu přesně co si o všem myslím včetně důkazů. Bohužel mi už jednou Support napsal, že pokud vše zveřejním, budu zablokován natrvalo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8803

Guest
Jirko, mě se k tomu již nechce vyjadřovat, mě šlo o mirraina, protože to byl dobrý chlap a nechci, aby tady vypadal jako pitomec, v tom bude něco doufám jiného, k tomu ostatnímu, všichni vědí, že jsem svobodný a mám dvě děti, ví to i tvůj oblíbenec Hudynka, se kterou jsme si kdysi psali, stačí se jí zeptat, není třeba vymýšlet další nesmysly a dělat ze sebe hlupáky, stačí se jen zeptat lidí kolem sebe.

Mě to to třeba Hannibale nestačí, můžeš sem dát tu první zprávu, kde bude vidět, jak mirrain píše o maila Hanibalovi, to je pro mě neuvěřitelné, to sem zkopíruj.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,
ohledně tohoto jsem musel taky reagovat:
1) Jsem hráč u Plague a pokud bych chtěl kdykoliv odejít, odejdu. Nikdo tu nikomu v odchodu nebrání!, tak si Thassosi nech tu lež pro sebe.
2) Pokud tuto nabídku udělal hráč nějaké aliance, tak je za něj zodpovědné vedení této aliance, to je i v reálném životě!
3) O používání botů jinou aliancí víme všichni.
4) Thassosi, trošku se sklidni, jsi moderátor, tak by jsi mohl vědět že zasahovat (upřednosňovat, pomáhat) své bývalé alinci nesmíš!.
5) Pokud sem byl vložen Hanibalem příspěvek, z jakého důvodu??? když byl velmi vážný, o kterém by se měl dozvědět každý hráč Ioty!!! nebo myslíte že toto vážné není?!
6) Thassosi, píšeš že u nás to nefunguje, mrkni se na statistiky a pak zde piš komu to funguje a komu né, když chceš jiného poškozovat!.

To je asi vše, co sem chtěl napsat.
 

DeletedUser

Guest
Jirko, mě se k tomu již nechce vyjadřovat, mě šlo o mirraina, protože to byl dobrý chlap a nechci, aby tady vypadal jako pitomec, v tom bude něco doufám jiného, k tomu ostatnímu, všichni vědí, že jsem svobodný a mám dvě děti, ví to i tvůj oblíbenec Hudynka, se kterou jsme si kdysi psali, stačí se jí zeptat, není třeba vymýšlet další nesmysly a dělat ze sebe hlupáky, stačí se jen zeptat lidí kolem sebe.

Mě to to třeba Hannibale nestačí, můžeš sem dát tu první zprávu, kde bude vidět, jak mirrain píše o maila Hanibalovi, to je pro mě neuvěřitelné, to sem zkopíruj.

Jejej, teď bude chvíle kdy mám asi napsat i já :)
Storme, já myslela, že jsem i já byla tvůj oblíbenec...
Asi kam vlezu-tak jsem...Takže teď Juraska...AHA.........

Ale vše chápu-lidem jsi nevěřil-kvůli tomu jsem odešla do Plague. Rozhodně jsem chybu neudělala.

Pak jsem ale nechápala jak dáváš ruku do ohně za jiné-přitom...atd.. však víš...
To patří jinam. Rozhodně od té doby bráníš zuby všechny v ali-tak to asi má být..?

K synovi se teda vyjádřím. Fakt jsem měla za to, že máš jen přítelkyni a jsi rozvedený. To je vše....
 

Thasoss

Grepolis tým
Kamil Novák: A opět to tu napíši... než na něco budete reagovat, přečtěte si pořádně příspěvek, na který reagujete! Já tu snad zcela jasně psal, že v této diskuzi nehodlám nikomu nadržovat, ale pouze chovám ve hře určité sympatie vůči členům Fénixe, což zde jde pryč! A ještě jedna věc, hovořil jsem o tom, že jurašek smetl ze stolu přestup aktivních hráčů Plague k Fénixovi pro dostavbu divů... co jste z toho udělali vy... A kdes sebral, že u Vás to nefunguje? Opět jsem psal něco jiného-že to u Vás nefunguje tak, jako u Fénixe, jinak byste Fénixe při výstavbě divů blokli, což byste zvládli i s ekonomickou nevýhodou, kterou máte-méně hráčů, kteří jsou ještě k tomu slabší (menší alianční průměr)-méně měst atd...
 

DeletedUser9072

Guest
Pro Storma:

Hráč mirran komunikoval se mnou, ale první jeho krok byl takový, že oslovil jiného hráče z naší aliance, který mi vše ihned přeposlal.
 

DeletedUser

Guest
Hráč mirrain psal i mě....
O pár hodin dřív než docházelo k nabídce uplácení...

Mně psal něco v tomto smyslu do SZ:

mirrain dne 02.06.13 v 10:46 hod.
Klidně ti dám i to poslední na ostrově, je mi to opravdu fuk !

To není nepřátelské, tak se na to nesmíš dívat, tady je hlavní problém v tom, že storm na to už sere, kdyby ne, určitě by vás oslovil, protože sním v kontaktu jsem a vím to, on jenom brání a hlídá svoje města, ale vedení ali už ho moc nezajímá, přenechal to jiným a ti zase zrovna nehýří diplomacií, to je jenom hra, nic osobního to není, takže jde jen o virtuální svět, jak mi vždycky psal, takže pokud máš ty nějaké slovo, napiš gawce a klidně to spolu proberte, ta cesta tady je a myslím že nehledě na nějaké debilní osobní názory jednotlivých hráčů, se můžete vy baby domluviít na sloučení obou aliancí a dostavení divů, tak tady šaškujete a nemáte nikdo nic.

Mě už to je jedno, jsem obchodník a tak vím, že je lepší mít něco, než vůbec nic, pak se to tady ukončí a můžete všichni jít na další svět, kde o něco jde, né tady nuceně umírat :-(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pro Thasosse: Hráč Jurášek smetl ze stolu přestup aktivních hráčů k Fénixům aby se vše dostavělo?!!, člověče prober se!!!, je to hra!!! a Jurášek a ostatní v Plague nechtějí přejít k jiné alianci!!! proč by to někdo dělal, to samé můžeme napsat my" nechte nám divy a pojďte Fénixové k nám :)). Nedivím se že to Jura smetl, každý kdo to tu hraje by to udělal také!!!!
 

DeletedUser10128

Guest
Presne vzdyt nikdo od nas nezadal, ze chce jit k fenixu... Nevim, kde ste takovej blabol sebrali?? Tohle uz fakt prestava byt zabava. Fenix se nemuze smirit s tim, ze takova mala ali jako my, jim branime dostavet dva divy.. Ale my se proste nevzdame a divy jim bez boje nedame.. Nejde nam o to vyhrat a mit nejakou pitomou korunku...
Da se rict, ze my uz sme vlastne vyhrali, nase vitezstvi je to, ze uz sme 2x ubranili nase divy pred utoky aliance, ktera je jednou takova jako nase... :D :D To je lepsi nez vitezstvi a chapu, ze nekdo z fenixu to nemuze zkousnout.. :D
 
Nahoru