• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Iota

DeletedUser

Guest
nemohl já jsem holka, tak bych tam byl nemohla :)
neměli jsme žádnou, měli ji cassus oni ty divy postavili první, my jím je vzali, útoky nás bavili více než běhání po trhu .)

Hanibal : zase jsme tam, kde nechceme, řešení moderátora, též dělám totéž co on :)
A toto se může stát i na Iotě:))
A tvrdit že jsou vítězové je taky troufalé, když hra ještě neskončila:))
 

DeletedUser10127

Guest
nemohl já jsem holka, tak bych tam byl nemohla :)
neměli jsme žádnou, měli ji cassus oni ty divy postavili první, my jím je vzali, útoky nás bavili více než běhání po trhu .)

Hanibal : zase jsme tam, kde nechceme, řešení moderátora, též dělám totéž co on :)
.. fajn, budu si to pamatovat, ale nicku Salupos sedá těžko odhadnout že jsi holka/žena..
 

DeletedUser

Guest
no tak dokažte opak, kdo vám brání, na epsilonu probíhali škatule hejbejte se mezi, cassus, růžovými prasátky a jejích academii, pořád mluvili o vítězství, ano měli ho, ale my GW jsme si víc užili zábavy
 

DeletedUser

Guest
Koukni na datum prispevku a muj nastup do funkce... a Kamile, me byvale clenstvi o Fenixe neco ohrozuje?
Toto je má poslední odpověď tobě,, jako moderátora tohoto fóra Tě neuznávám, myslím že Salupos je tu objektivní, tak to nech na ní! a stáhni a nezasahuj do této debaty.
Když mažeš a upravuješ dle svého, tak ano. Dále když se někdo ozve tak vyhrožuješ banama atd.
 

DeletedUser

Guest
pšššt já vyhrožuji, také :)
už nechme thaosse být.
:)) Hihi, má paní taky pořád vyhrožuje, na to sem obrněný:), ale neprávem a ještě k tomu dítě které by mohl být můj, si to nebude dovolovat:)
Pokud už do tohoto nebude zasahovat a nebude mazat naše příspěvky, myslím že se nikdo nebude do něj pouštět.
 

DeletedUser

Guest
pouštíš se do jeho věku, bez ohledu na něj dělá na fóru toho dost viz. překlady, Devblog atd. nebudem řešit něčí věk, ještě skončíme u rasy,náboženství a nedej no u politiky :)
 

Thasoss

Grepolis tým
To bylo tuším 16.3.2013. Jen by mě zajímalo, kde jste sehnali, že někomu mažu příspěvky :) Za chvíli Vám tu ukážu screeny všech upravených příspěvků-před a po, až potom si udělejte obrázek, ok? Kritizovat mne za to, že mažu citace, či umažu někomu preventivně narážku, aby diskuze pokračovala civilizovaně...
Jinak jak jsem psal: dokud nedojde na tresty, je jedno, zda budu či nebudu zaujatý-postup „vyšetřování“ to neovlivní-nejsem Supportér, toto si musíte uvědomit. Vy si také stojíte za svým a nikdo Vám to nevyčítá :hmm
 

DeletedUser

Guest
mne vytáčí tolik věcí, příklad, počasí ( chci grilovat a můžu max rybařit ), neustále šetřím druhým rokem na skříně, staré se brzy se sypou, vyndám svetr spadne přihrádka, pořád mám nečekané výdaje a tak není skříň, čekám, že mne jednou zavalí, jinak zde poslala jsem útok, není kouzlo a už na mne čarují, to bude plaváček, útok co ctí počasí :)
 

DeletedUser

Guest
mne vytáčí tolik věcí, příklad, počasí ( chci grilovat a můžu max rybařit ), neustále šetřím druhým rokem na skříně, staré se brzy se sypou, vyndám svetr spadne přihrádka, pořád mám nečekané výdaje a tak není skříň, čekám, že mne jednou zavalí, jinak zde poslala jsem útok, není kouzlo a už na mne čarují, to bude plaváček, útok co ctí počasí :)
Skříně jsem řešil taky nedávno:), u mě to bylo podobné:), sehnal sem ve scontu trojdílnou do ložnice (někdo si koupil jen postel se stolkama a komodou) tak tam ta skříň zbyla za 3 000 :)) občas tam mají ve výprodeji pěkný kousky:) mrkni se tam, na netu to nemají, musíš osobně do prodejen.
 

DeletedUser

Guest
já už nemám ani ty tři tisíce, tolik mne bude stát zubař, jo holt pojišťovna vše nehradí a mne čeká několik zákroků :(
 

Thasoss

Grepolis tým
Saly: Jestli ona to nehradí kvůli mne... musím jí totiž vycházet na těžký prachy :p

Zde se můžete kouknout na veškeré mnou upravené příspěvky a provedené změny v nich. Pro zvětšení klikněte. Kdybych to všechno měl uploadnout na net (aby se to zachovalo v nějaké normální velikosti), tak bych u toho vypustil dušičku :) Double-spojeny dva příspěvky, z. c.-zbytečná citace, narážka-netřeba vysvětlovat.
[SPOIL]Zobrazit přílohu uživatele 1613
Zobrazit přílohu uživatele 1614
Zobrazit přílohu uživatele 1614
Zobrazit přílohu uživatele 1615
Zobrazit přílohu uživatele 1616[/SPOIL]
 

DeletedUser9072

Guest
Skříně jsem řešil taky nedávno:), u mě to bylo podobné:), sehnal sem ve scontu trojdílnou do ložnice (někdo si koupil jen postel se stolkama a komodou) tak tam ta skříň zbyla za 3 000 :)) občas tam mají ve výprodeji pěkný kousky:) mrkni se tam, na netu to nemají, musíš osobně do prodejen.

vyřešte to jako my, vyhodili jsme skříně a postavili šatnu. cena pod dva tisíce . prostoru je tam jako v deseti skříních a místa to sežralo málo. a to bydlíme ve tři plus jedna v paneláku. už to od nás okopírovala hromada známých a všichni jsou spokojeni :)
 

DeletedUser

Guest
já už nemám ani ty tři tisíce, tolik mne bude stát zubař, jo holt pojišťovna vše nehradí a mne čeká několik zákroků :(
No jo no zuby jsou svinstvo!:(
nechal sem si udělat na václaváku u MuDr. Kopeckýho, celé horní patro v porcelánu a stálo to dohromady 233.900:(, to se mi protáhla huba:)
 
Nahoru