• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Iota

DeletedUser9072

Guest
Opět jste zamkli diskusi, takže musím reagovat tady. Ono už vůbec nejde o nějakou omluvu, Tady jde o to, že se zde rozběhla diskuse na nějaké téma a malé dítě ve věku, ve kterém je v reálném životě nezpůsobilé rozhodovat o důležitých věcech samo a ze zákona k tomu potřebuje rodiče či poručníka, tady rozhoduje o tom, co píší lidé ve věku právě těch jeho rodičů. Respektive posuzuje, co je pro ně důležité a dokonce pozměňuje jejich názory , čímž z nich dělá chaos a zmatek.
 

DeletedUser

Guest
za prvé kritika moderátoru sem nepatří, za druhé nerozhodujeme vždy sami, jsme tým, často se radíme a očividně se mi diskuze na téma omluva za BAN, vysvětlení teplé oázy a podobné co nikam nevedou nelíbí a je mi 35 let, rozhoduji se v životě sama :)
téma pokec vzniklo z důvodu, že kavárna se kvůli flame a diskuzím co sem nepatří zamkla, dnes ráno po odemknutí nebyl pokec potřeba, i tak doufám v novou debatu
 

DeletedUser9072

Guest
Z mé strany v tomto cenzurovaném prostředí žádná další diskuse nebude. O překrucování svých názorů Thasossem nemám zájem. To o tom dítěti bylo pouze na něho.
Děkuji, že to co jsem napsal nesmažete.
 

DeletedUser

Guest
on tu není a já to pochopila jen říkám, že stejně se často radíme a diskutujeme, tak to nemůže být o věku, co se tu včera dělo jsme z týmem probrali, jak reagovat, sám thaoss se ptal na názor
 

DeletedUser

Guest
Sice nepatřím na tento svět, ale rád bych vyjádřil znechucení nad tím, co se tady děje. Všechno zde bylo x krát řečeno, dokonce i omluvy zazněli, ale někteří lidé prostě pro oči nevidí. Nehledě k faktu, že se zde stále dokola objevují narážky na věk. Tomuhle taky nerozumím. Tohle přeci není hra pro 18+. Pokud by to tak bylo, tak aspoň bych rád viděl něco co patří očím pro 18+.
A říkám to stále a pořád, někteří lidé se chovají jak malé děti v hračkářství. Stojí tam a řvou, že chtějí modrou hračku a pranic je nezajímá, že je tam jen červená.
Bohužel to, že někdo podvádí bude v našich končinách běžné. Jsme Češi a máme to v krvi. Dávno je pryč doba, kdy pánové na ulici smekali před dámou. A nebude to bohužel jiné, jelikož díky pokřivené demokracii, kterou jsme si zde zavedli, to bude jen a jen horší.
Takže bych byl rád, kdybych si tady o světě Iota přečetl i něco zajímavého, ve smyslu která aliance je tam ve vedení apod, a nečíst zde jen neustálé hádky a osočování jednoho či druhého...
Pak se nedivte, že nikdo nemíní forko grepolisu navštěvovat, číst a psát do různých rubrik.
 

DeletedUser

Guest
Co jsi zde napsal je naprostý nesmysl,myslíš že když je člověk čech musí podvádět?Nevím co máš v krvi ty ale já sem tam nějaké to promile z piva :)jestli tobě v ní koluje něco jiného tvá smůla:)o věku musí být řeč ty si dokazes představit že firmu ve které budes pracovat bude řídit dítě školou povinné,bez zkušenosti jak jednat s lidmi a jak ji řídit?Pokud ano jsem zvedav jak bude tato firma dlouho fungovat,pokud se ti nelíbí naše demokracie měl by si sítím něco udělat,kandiduj třeba do parlamentu:)
 

DeletedUser

Guest
thaoss nic neřídí, není hlavní moderátor, je jen jedním z moderátorů a opět žádám o to, aby debaty směrem na kritiku thaosse směřovali k hlavnímu moderátorovy, zde to budu mazat, neboť kritika člena týmu jakákoli není přípustná
 

DeletedUser

Guest
Je evidentní jurašku, že přijmout názor jiných lidí je ti naprosto cizí. A to je ten největší problém. I kdyby tady kdokoliv napsal cokoliv, tak ty na to musíš reagovat hloupými přirovnáními, urážkami a zesměšňováním charakteru. Kdo tady co řídí v dětském věku??? Nepsala snad salupos, že vše konzultují společně? Asi jsi to přehlédl v záplavě těch zbytečných hádek a prkotin.
A opět jsem se zde nedočetl nic, jen urážky.
Nakonec se tě zeptám, proč tu hru hraješ, když nedokážeš tolerovat základní právo lidí mladšího věku na vlastní názor? Víš, že tohle je hra pro všechny věkové skupiny? Pokud máš pocit, že mladší lidé by měli tzv mlčet, tak by jsi měl vypnout internet a jít bydlet někam do Afriky, tam to takto stále funguje.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nikde jsem nenapsal jméno nebo ano?Řeknu to takhle a ptám se jak je možné že kritika vás je nemožná?Copak jste něco více než člověk?Vím že dostanu odpověď že je to v vámi nastavených pravidlech a proto budu tvrdit že jsou špatná,protože kritika ať už je vedena pozitivně nebo negativně je vždy pro člověka přínosem,nedokážu si představit že přijdu na provoz a moji podřízení mě nebudou moci říci co jim vadí a to stejne jim řeknu i já pokud odvádějí špatnou práci a ver mě nebo ne šlape to ne jak tady aby se člověk bál něco říci.Jsem člověk otevřený vždy a určitě se nebudu před nikým klanět a lézt mu někam,nikdy jsem to nedělal a dělat nebudu.Pravidla dodržují pokud mě dávají nějaký smysl,asi tak že na červenou neprojedu křižovatkou.

kritika členů týmu je možná pouze u hlavního moderátora nebo administrátora hry ne na fóru, my to nevymysleli,jen dodržujeme tohle pravidlo, salupos
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9072

Guest
pro Jasson Smith

Milý chlapče, mě je 52 let a v tom minulém režimu jsem žil a mohu zodpovědně říci, že podvádění a lhaní je pozůstatkem právě těch čtyřiceti let v komunistickém režimu, kde člověk, který nelhal a nekradl jako by neexistoval. Většina našeho národa v tom hnusu vyrostla a bohužel se ještě nenaučila slušnosti a demokracii. Je to vidět na chování některých lidí zodpovědných za toto fórum. Chybí jim totalita a vadí odlišný názor těch, kteří se snaží dobrat spravedlnosti. Važ si toho, že žiješ v té jak říkáš " pokřivené demokracii" ve které ti za svobodně vyřčený názor nic nehrozí. Samozřejmě mluvím o reálném světě, tady ti hrozí, že ti napíší, jestli nebudeš mlčet, tak vypadni a nechoď sem. Jenže tady je to díky bohu jen virtuální hra , která by měla být člověku zábavou. Nebýt podvodů a lumpáren, které stále dokola někteří jedinci ve hře vymýšlejí, zábava to být může.
 

DeletedUser9072

Guest
Pro Salupos...reakce na toto:

kritika členů týmu je možná pouze u hlavního moderátora nebo administrátora hry ne na fóru, my to nevymysleli,jen dodržujeme tohle pravidlo, salupos


Stížnost či krituku jsem napsal tam,kam se má podle pravidel psát. Dotyčný oslovený se neobtěžoval ani odpovědět. Odpověděl mi tam kdosi jiný, že když se mi to nelíbí, nemám sem chodit. Tomu říkáte slušná odpověď ?

Cituji:
Zdravím. Jen bych chtěl říci, že my si na nic nehrajeme. A budete si muset prostě uvědomit, že všude jsou pevně daná pravidla, která se musí akceptovat a vyjímkou není ani toto forum. Jestli chceš jít pryč, tak jdi, nikdo Tě tu nedrží.
S pozdravem
Dardevil1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ty jsi napsal kam tedy ? hlavnímu moderátorovy ? administrátorovy?
to, jak odpověděl jiný moderátor nebudu řešit, opravdu ani já nechápu, když je vše špatně, proč tu jste, řekněte co zlepšit na fóru mimo odvolání moderátorů :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Hanibale, musíš pochopit že momentálně hlavní moderátor fóra Pýthón je nepřítomný z osobních důvodů již po několik dní a my nevíme, zda-li se vrátí dnes, zítra či pozítří nebo až příští týden. Chce si urovnat vlastní život, respektuj to. Já fakt nevím, co na tom nechápeš, že veškeré stížnosti na osobu kteréhokoliv člena Týmu se mají podávat pouze u jeho nadřízeného, v mém případě je to právě Pýthón, proč stále nedokážeš pochopit, že Tvé... teď se neuraž... fňukání, že Ti překrucuju příspěvky (ukaž mi jaký) fakt není na místě? Ale dobrá, na stížnost proti mým postupům a jednání máš nárok, ale ne zde veřejně na fóru, zde za to budeš trestán a žádného výsledku nedosáhneš!
 

DeletedUser

Guest
exekutorská komora je název aliance ve světě omikron, člen bude hodnost nebo pouhý člen :)
 

DeletedUser9072

Guest
pokud to tolik spěchá ta stížnost jdi tedy výš až k administrátorovy, Charon

mě už je to jedno, jdu se odsud vymazat

držte si tu lidi co vám pochlebují a nemají svůj vlastní pohled na věc, máte to jako vynikající tréning pro vstup do politiky....mějte se
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10127

Guest
včera jsme tu zveřejnili debatu o úmyslu úplatku ve hře.. zveřejnilo se to v podstatě proto, aby si i ostatní hráči ať už z Ioty nebo i jiných světů uvědomili k jakým špinavým praktikám lze až zajít :(
bohužel debaty k tomu sklouzly úplně jinam a na tyto problémy se zase brzy zapomene..:(
 

DeletedUser

Guest
to mne taky mrzí, proto říkáme, že takové věci ohledně porušování pravidel hry patři do ticketu, zde to sklouzne jinam, příjdou hráči s polínkem zde flamovat na jiné téma a zbytečně je zle :(
 

DeletedUser10127

Guest
pro Salupos: debata nemusí nikam sklouznout.. to zveřejnění mailů s pokusem o úplatek mělo sloužit především jako ponaučení nebo informace kam až lze při hře klesnout.. měla to být ukázka hlavně pro ostatní, na co si mají dávat pozor nebo čeho se vyvarovat!!
nechci po vás žádné rozsouzení, to nechávám na support, ale snažte se i vy tolerovat možnost hráče informovat ostatní bez toho aby byl nějakým způsobem trestán.. děkuji
 
Nahoru