• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Alfa

DeletedUser

Guest
zdravím toto je kavárna pro nás členy Alphy v tuto chvíli jediného světa...;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jjjj opraveno, omlouvám se. Jsem docela utahanej. A třeba i jednou budeme legendy jako naši spoluhráči na DK které jsem mimochodem také hrával
 

DeletedUser

Guest
jojo, koukam tady je to samej vyslouzilec nebo aktivni hrac DK, osobne uz tam jsem taky v duchodu :)
 

DeletedUser

Guest
njn, si zvykneš, na DK byla kavárna ještě před otevřením světa :D
 

DeletedUser

Guest
Jo, navíc si myslim že to tady celkem rychle ožije. A 3koda toho počeštění.
Tak SEm založil Alianci už 3 členové :D sem zvědavej jestli pujde i někdo další kdyžtak kdo by měl zájem napište mi zde na forum osobku...
 

DeletedUser

Guest
Jo, navíc si myslim že to tady celkem rychle ožije. A 3koda toho počeštění.
Tak SEm založil Alianci už 3 členové :D sem zvědavej jestli pujde i někdo další kdyžtak kdo by měl zájem napište mi zde na forum osobku...

aliance mi teď přijdou platné jak mrtvému zimník :) Vidím to tak na týden a možná se začnou krystalizovat některé zajímavější uskupení :)

Jinak se mi moc moc líbí, že kmeny nemají omezení na počet členů, protože to vidím na X mega kmenů plné neschopních hráčů, na kterých se bude dobře krmit :) :D
 

DeletedUser

Guest
aliance mi teď přijdou platné jak mrtvému zimník :) Vidím to tak na týden a možná se začnou krystalizovat některé zajímavější uskupení :)

Jinak se mi moc moc líbí, že kmeny nemají omezení na počet členů, protože to vidím na X mega kmenů plné neschopních hráčů, na kterých se bude dobře krmit :) :D

to teda ten neomezenej počet členů, prostě good to bude lidí na kterejch se bude dát krmit;)
 

DeletedUser

Guest
No tak já jsem hrál DK prakticky ještě hraju ale už mě několikrát bobyli tak už mě to nebaví a rušim si ůčet.Myslim že grepolis bude lepší.
 

DeletedUser

Guest
Ja to tiež skúšam popri DK, ale sorry ten preťažený server moc nevyšiel. Trochu ma otravuje, keď každé kliknutie musím robiť na 3-5 krát :(
Je nejaká kompetentná odpoveď, že kedy to bude stíhať bez problémov ???:?
 

DeletedUser

Guest
tak Dk hraji hodně aktivně, ale jen jeden sesrver S13 a to dost vysoko
 

DeletedUser

Guest
Ja to tiež skúšam popri DK, ale sorry ten preťažený server moc nevyšiel. Trochu ma otravuje, keď každé kliknutie musím robiť na 3-5 krát :(
Je nejaká kompetentná odpoveď, že kedy to bude stíhať bez problémov ???:?

v noci to pojede... i dopoledne to šlo bez problému :)
 

DeletedUser

Guest
Nepodarilo sa mi citovať z uzamknutého fóra, tak takto

Nepřečteno Dnes, 16:04 #4
Fobos
Moderátor fóra

Avatar hráče Fobos

Založen: Feb 2010
Odeslat zprávu přes ICQ uživateli Fobos Odeslat zprávu přes Skype™ uživateli Fobos

Již zdwe máte vyjádření že k výpadkům došlo vlivem velkého náporu hráčů během několika málo minut. Bohužel ten zájem překročil technické možnosti serverů a jejich připojení. Nic s tím bohužel dělat nemůžeme. Stejně tak nepomůže pokud téma s chybami zaspamujete v takovémto rozsahu. Pokud se bude situace opakovat příště buideme nuceni přistoupit k velmi vážným sankcím a trestům.
Fobos je nyní online Nahlásit příspěvek

PARDON dva dni hry, ludia sa snažia zistiť čo sa deje keď chcú tráviť čas pri GREPOLISE a to že niekto niečo nezvláda sa diktátorsky zametie a sú tu vyhrážky o sankciách a trestoch -- no na moj vkus to nie je dobrý začiatok:grepolis
 

DeletedUser

Guest
Rudy: To chce klid ;-) On fobos to určitě nemyslel nějak zle, jen vás chtěl upozornit, že Grepolis Team s těmi výpadky nemůže nic udělat, servery udržují technici v Německu ;-)
 

DeletedUser

Guest
spíš bych si položila otázku, zda je třeba mít 12 stránek příspěvků o tom, že něco nefunguje.. ;) odpověď dostanete stejnak jen jednu - že to nahlásí na opravu..
 

DeletedUser

Guest
Rudy: To chce klid ;-) On fobos to určitě nemyslel nějak zle, jen vás chtěl upozornit, že Grepolis Team s těmi výpadky nemůže nic udělat, servery udržují technici v Německu ;-)

Ja som kludný :-!, ale myslím, že forma upozornenia by mala byť obrazne povedané vo forme Zákazník -Klient, či ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja som kludný :-!, ale myslím, že forma upozornenia by mala byť obrazne povedané vo forme Zákazník -Klient, či ;)

Uznávám, že je to možná trochu kruté podání upozornění a že by se to bez té výhružky sankcemi obešlo, ale není to třeba takhle řešit :)
 
Nahoru