• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hlasování - 10 etapa

Čí dílo se Vám nejvíce líbí ?


  • Celkový počet hlasujících
    15
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
11 ak sa počítajú všetci a 4 ak sa počítajú iba tí, čo zodpovedajú za fórum..
 

DeletedUser9897

Guest
Aha, tak pokud hlasují opravdu všichni, tak to nikdo nemá jistý ..
 

DeletedUser10620

Guest
Pokud bude hlasování probíhat na základě určitých aspektů, tak jsem velice zvědav na výsledek
 

Thasoss

Grepolis tým
Dneska se konecne dostanu k radnemu procteni vsech del. Prosil bych (narazim na stirka), aby se nespekulovalo, komu dam svuj hlas v hracske ci interni ankete.
 

DeletedUser10159

Guest
škoda že ty se nikdy eště nenapsal tady v soutěži článek
 

DeletedUser8956

Guest
Já to vidím na Kruel, KRAL JAN a štírek :) Vím, že scoot napsal příběh lepší než štírek, ale je to zatím od štírka v rámci možností jeho nejlepší dílo :)
 

DeletedUser8956

Guest
Až začneš číst knížky tak si uvědomíš, že na délce textu nezáleží ;)
 

DeletedUser6172

Guest
Já to vidím na Kruel, KRAL JAN a štírek :) Vím, že scoot napsal příběh lepší než štírek, ale je to zatím od štírka v rámci možností jeho nejlepší dílo :)
jako problém vnímám třeba absenci věkových kategorií...ale to už je na zadavateli soutěže a je mi jasné, že je to v podstatě nerealizovatelný návrh...není mi jasné, jak by přispěvatel do soutěže, dokazoval svůj věk....štírek, by zřejmě ve své věkové kategorii měl šanci na úspěch....jinak nemá ( a nemyslím si, že je jediný ) nejmenší šanci a pokud získal v této soutěži nějaké body, jedná se pravděpodobně o snahu moderátorů udržet návštěvnost fóra...pochopitelně, je to jen má spekulace....a neberte ji vážně...
 

Thasoss

Grepolis tým
Kdyby bylo několik desítek děl, nad něčím jako věkové kategorie by šlo uvažovat... jenže při tomhle počtu děl je to opravdu zbytečné.
 

DeletedUser8956

Guest
Vzhledem k tomu, že aspekty neznáš, tak nevím, nad čím pořád polemizuješ :D Prostě si počkej na výsledek a buď rád za nějakou dobrou pozici ;)
 

Thasoss

Grepolis tým
Pro každého z Týmu jsou ty aspekty trochu jinde... třeba pro mě je hlavní, zda se držel autor tématu, nebo odbočoval... pak až se dívám na obsah (což je ale také nedílnou součástí hodnocení)... takže pokud někdo napíše skvost, ale tematicky mimo, u mne má smůlu, hlasuji pro hráče, který má sic dílo průměrné, ale za to tematicky správně dle mého názoru. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru