• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Ný

Thasoss

Grepolis tým
Proč nesmyslné? Postavíš nadpoloviční většinu divů - jsi vítěz, dostaneš příslušnou placku + certifikát. Postavíš všechny - jsi vládce. Opět dostaneš příslušnou placku + k tomu korunku na profil. Bez korunky by opravdu nemělo smysl pokoušet se o všech sedm, ale takhle...
Ten odpočet po 4 divech klidně může začít, viz to, co jsem psal výše.
 

DeletedUser

Guest
to potom světy s divama ztrácejí smysl bojověstrategické hry,všichni posílaj surky a nikdo nebojuje protože nato nemá čas a když někdo má teda 4 divy tak už se zase nebojuje protože neni oco a svět padá vesele ke dnu
 

DeletedUser4675

Guest
Já ti rozumím, ale aspoň by to mohlo být někde zapsáno.. Motivace korunky zde samozřejmě je.

Jěště bych dal jednu podmínku, udržet tyto divy aspoň měsíc a potom dostat placku, jak za 4 divy tak za 7.
 

Thasoss

Grepolis tým
to potom světy s divama ztrácejí smysl bojověstrategické hry,všichni posílaj surky a nikdo nebojuje protože nato nemá čas a když někdo má teda 4 divy tak už se zase nebojuje protože neni oco a svět padá vesele ke dnu
Nikdo nikomu nebrání o to se pokoušet divy shazovat i v průběhu stavby...
By the way, vývojáři chystají úpravu koncepce divů světa.
 

Thasoss

Grepolis tým
Ve směru většího soutěžního ducha. Jsem rád, že nechceš vědět přesnou představu, jakou mají, protože tu nevím. :p
 

DeletedUser

Guest
Tak konkrétně jsem se ani neptal, je mi jasné, že se vám s tím nesvěřují.
Hmm, to jsem teda zvědav, co vymyslí. A nějaký časový horizont? Na příštím světě, to asi ještě nebude, co? :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Časový horizont také nevím, ale za sebe bych tipoval představení nové koncepce až na podzim. Než se to otestuje, vychytají se chyby... zkrátka to pár měsíců potrvá.
 

DeletedUser9905

Guest
Je už někde k dispozici aspoň hrubý přehled, jak by to asi mohlo vypadat?
 

Thasoss

Grepolis tým
Ne, nikde nic. :)) Až bude někde něco (např. na DevBlogu), tak se o tom dozvíte. Velké články na DevBlogu překládám... jen ty týdenní souhrny ne.
 

DeletedUser9905

Guest
A co takhle trochu zalobbovat U Němčourů za nás, zvědavce obecné? :D
 
Nahoru