• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Xí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
mno nevim jak mý spoluhráči, ale já mam momentálně v kasičce 5 zlatek :-DD
 

DeletedUser

Guest
Já stále čekám, kdy se mi bude chtít zabydlet jedna z tebou jmenovaných aliancí v mém jediném malém městě. :) Ač jsem díky aktivní morálce snad nejlépe zabezpečený na celém Xí. :) Nikdo mě nešpehne a než mě někdo vyčistí, tak to vzdá... už přes rok ukládám do jeskyně min. 3 tisíce mincí denně, někdy až 10 tisíc... takže nemusím povídat, co se mi tam sešlo za tu dobu za částku.
To víš, my Chalupáři tě máme rádi a nepřítel už z naší blízkosti postupně mizí,tak neni kdo by na tě útočil a špehoval :-DD Ti říkam, že nakonec budeš muset posbírat pár měst a pomoct nám s divama :-DDD
 

Thasoss

Grepolis tým
A já vím, že po mně z nějakého důvodu nejdou... jinak bych neměl na ostrově hlídačky... a nevyčkával, jestli třeba někdo někde nebude potřebovat s obranou... občas se najde od nepřátel nějaký blázen, který pošle OL na 20 hodin cesty, nebo u mě nechá pár desítek až sto tisíc stříbra... jinak boží klid. :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Hm, koukám, že taky jako na Pí vychází blbě na léto... no, což o to, na Pí se to dá stáhnout na 3 cca, ale na Xí při jedničkové rychlosti... nevím, nevím. :) Jsem zvědav na Chaloupku, jestli koalici x aliancí převýší, ale snad ano.
 

DeletedUser

Guest
Já stále čekám, kdy se mi bude chtít zabydlet jedna z tebou jmenovaných aliancí v mém jediném malém městě. :) Ač jsem díky aktivní morálce snad nejlépe zabezpečený na celém Xí. :) Nikdo mě nešpehne a než mě někdo vyčistí, tak to vzdá... už přes rok ukládám do jeskyně min. 3 tisíce mincí denně, někdy až 10 tisíc... takže nemusím povídat, co se mi tam sešlo za tu dobu za částku.

slyšel jsem že je ta částka tak trošku na nule:)
 

Thasoss

Grepolis tým
Už je, no... někomu stálo za to cucat z 5,5k bodového městečka 2,6 milionu. :) Vzhledem k tomu, že na Xí jen koukám, tak z mé strany spokojenost. :D
 

DeletedUser9905

Guest
Pro dotyčného to jistě musí být životní úspěch, ke kterému mu z celého srdce a upřímně gratuluji :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Hlavně když se do toho jeden borec rovnou opře v nočníku... a takové útoky rovnou 4 snad. Dá tisíc bodů a 90 si odnese. Dobrý obchod, ne? :)
290rb6u.jpg

Morálka je svinstvo, říkám to pořád. :D

Rok a půl jsem se každý den přihlásil, uložil pár mincí, s tím, že kdo se tím i přes tu morálku proláme a město získá, tak bude mít solidní obnos... no, dva hráči tu jeskyni raději vyprázdnili... nechápu, proč je nenapadlo to už po prvních 800 tisících vzdát. :) Holt budou mít útočníci tisícové ztráty, prázdnou jeskyň a malé městečko s dvacítkovými doly, přístavem na 1 a akademií na 10. :)))
 

DeletedUser

Guest
Pro Giggsy11
[SPOIL]
Pro dotyčného to jistě musí být životní úspěch, ke kterému mu z celého srdce a upřímně gratuluji :D
[/SPOIL]

Tvůj příspěvek zavání parádním předklonem a lezením do míst,kam se normální člověk necpe :D

Ale vážně.Jen pro informaci.To špehování jsem inicializoval já a poslalo hodně lidí.Ne dva,jak jak tu bylo avizováno.
Nu a proč ne,svět končí a stříbro si nevezmeme domu.Pokud tomu říkáš životní úspěch,je mi tě celkem i líto.

Pro Thasoss
[SPOIL]
Hlavně když se do toho jeden borec rovnou opře v nočníku... a takové útoky rovnou 4 snad. Dá tisíc bodů a 90 si odnese. Dobrý obchod, ne? :)
290rb6u.jpg

Morálka je svinstvo, říkám to pořád. :D

Rok a půl jsem se každý den přihlásil, uložil pár mincí, s tím, že kdo se tím i přes tu morálku proláme a město získá, tak bude mít solidní obnos... no, dva hráči tu jeskyni raději vyprázdnili... nechápu, proč je nenapadlo to už po prvních 800 tisících vzdát. :) Holt budou mít útočníci tisícové ztráty, prázdnou jeskyň a malé městečko s dvacítkovými doly, přístavem na 1 a akademií na 10. :)))
[/SPOIL]

Ten borec je kvalitní hráč.Neměl zrovna nejlepší pozici a přesto toho dokázal hodně.A tenhle útok? Proč ne když tu stejně pomalu končíme.Přeci si to nevyfotí a nedá za rámeček.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Nejsem si jist, jestli nebyli tři, ale víc těch lidí nebylo, ač maglajz v hlášeních parádní. Po Šelmičce jsem ta hlášení musel mazat, nejsem si teď zpětně jist, jestli mezi nimi nebyl přimíchnutý jeden člověk. Mohu vědět, proč to špehování bylo inicializováno? :) Jakožto oběť prahnu touhou to vědět. :)))
 

DeletedUser

Guest
protože tady machruješ jak umíš plnit jeskyně tak Ti jiní ukázali jak je umí čistit:) zatímco Ty jsi na tom makal jako na životním díle, tak pro ně to byly drobné z kapsy:) div jsem neudělal loužičku jakjsme se smál když mi to bylo popisováno:) Super hráč který udržel jedno město s plnou jeskyní.. :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Životní dílo? Bokovka, Sultane. :) Jedno město na koukání stačí, tak proč se nenalogovat 2x za den na pár vteřinek a něco ještě neuložit do jeskyně. :) Ty rád velké věci, větší než ve skutečnosti jsou. ;)
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL][/SPOIL]

Tvůj příspěvek zavání parádním předklonem a lezením do míst,kam se normální člověk necpe :D

Ale vážně.Jen pro informaci.To špehování jsem inicializoval já a poslalo hodně lidí.Ne dva,jak jak tu bylo avizováno.
Nu a proč ne,svět končí a stříbro si nevezmeme domu.Pokud tomu říkáš životní úspěch,je mi tě celkem i líto.

[SPOIL][/SPOIL]

Ten borec je kvalitní hráč.Neměl zrovna nejlepší pozici a přesto toho dokázal hodně.A tenhle útok? Proč ne když tu stejně pomalu končíme.Přeci si to nevyfotí a nedá za rámeček.

Thasossi vysvětli nám zaostalým,jak má dotyčný poznat že příspěvek patřil jemu.Když už máš tu nesmyslnou potřebu dva spolu nesouvisející příspěvky dát takto dohromady,buď od té dobroty a připiš tam jména těch,kterým to bylo adresováno.V opačném případě to beru jako úmysl.
 

Thasoss

Grepolis tým
Ponechal jsem ti citace příspěvků, na které jsi reagoval, jen je dal do spoileru. ;) Takže to pozná dotyčný úplně stejně, jako předtím, jen bude muset otevřít spoiler, což není taková námaha, a neurolujeme se.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru