• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

podlé jednání a obstrukce aliance "Happy Turtless Mafie"

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2538

Guest
tak jsme se konečně dočkali,konečně se hra na tomto světě blíží do finále....tedy mohla by kdyby ali Happy Turtless Mafienezačali s obstrukcemi a svým dětinským jednáním umyslně hru neprodlužovala.Hrajeme na tomto světě už skoro 2 roky těšili jsme se že tento svět ukončíme do prázdnin,abychom se mohli přes léto věnovat svým rodinám,dětem nebo si užili prázdniny bohužel želvy se nedokážou smířit s nevyhnutelným a neustálým snižováním součtu bodů aliancí divy oddalují, jak to dělají? je to bohužel prosté, postupným odchodem hráčů z ali drží součty bodů pod limitem potřebným pro stavby divů nechápu co tím sledují, měli spoustu měsíců na to, aby si vytvořili tu nejlepší startovací pozici pro divy a to že jejich vedení tohoto nedosáhlo se snaží hloupě maskovat i přesto ,že jim musí být jasné ,že bodovou ztrátu na vedoucí ali už nemohou dohnat a proto apeluji na vedení Happy Turtless Mafie aby začli hrát fair play a postavili se ke hře čelem !!!prosím nekažte nám tuto skvělou hru
 

DeletedUser9364

Guest
Promiň, ale ono to patří ke hře... Tak jak špehové, nikdo je nemá rád, ale není to proti pravidlům...:(
 

Thasoss

Grepolis tým
Pokud jste chtěli divy dodělat do léta, tak to jste je měli začít stavět už zhruba v březnu... :) Což bylo stejně nemožné, kvůli limitu.
 

DeletedUser

Guest
Když se podíváš na prvních 5 hráčů v žebříčku podle bodů tak z těch 5 je bez ali 4 a z těch 4 jsou 3 z ali Markétčina chaloupka ;)
 

DeletedUser7382

Guest
Redbreast:

Pochopil jsem, cos chtěl sdělit, že jedna aliance úmyslně prodlužuje finále herního světa postupným odchodem hráčů z aliance (muselo by to mít dost velký vliv v porovnání s dobýváním měst hráči a jejich růstem). Ale nevím, jak může potřebný celkový součet bodů 50 předních aliancí úspěšně oddalovat nebo dokonce ten součet snižovat jediná aliance (nemluvě o tom, že se limit k dosažení věku divů světa bude každý měsíc snižovat, aby ho mohly dosáhnout i světy s menšími aliancemi, takže jeho nástup je nevyhnutelný, stejně jako konec světa, který s ním ale přímo nesouvisí). Není to tím neobvyklým složením aliancí na všem světě, že máte jednu velikou alianci, s velkým odstupem druhou velikou alianci, s dalším velkým odstupem třetí alianci (a jen ty 3 si tam dělí území) a s dalším velkým odstupem pak už jen samé mrňavé aliance složené z malých hráčů? (viz Grepostats a Grepolismaps) A nepochytil jsem moc poslední třetinu, co tím myslíš a jak to s tím souvisí, možná ses málo rozepsal.

Myslím si, že bereš trochu ze svého pohledu, jak se těšíte na ukončení světa po dvou letech a zvlášť před prázdninami. Rozhodně zdaleka ne všichni by byli nadšeni z ukončení svého světa, natož přes ty nevyhovující divy, kam se pouze rychle sypou kvanta surek, s tím zkušení hráči často spokojeni nejsou. Ale chybí ti důležité informace: I kdyby se to na vašem světě neprotahovalo, stavba divů vám nějakou delší dobu potrvá (a těch několik měsíců budou stagnovat boje, protože velké aliance budou sypat surky na stavbu divů), nemluvě o tom, že dostavěním divů svět nekončí, ale bude ještě nějakou delší dobu pokračovat (bude navozena nuda, ještě toho můžete spoustu vybojovat a ještě se něco dít bude, i když ne pořád jako dříve), počet hráčů bude dál přirozeně klesat, tentokrát ale s vlivem navozené nudy, a teprve až počet hráčů poklesne pod 300, začne odpočet jednoho měsíce, po kterém se až ten svět uzavře. Nedivil bych se, kdyby se váš svět neuzavřel ani do konce tohoto roku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Když se podíváš na prvních 5 hráčů v žebříčku podle bodů tak z těch 5 je bez ali 4 a z těch 4 jsou 3 z ali Markétčina chaloupka ;)


Ale jdi ty brepto.Zeptej se u Vás čí to byl nápad brzdit divy.Pokud bys i nadále měl chuť zde mlžit a překrucovat,mohu sem na odiv dát dopis,ze kterého je zřejmé jak se věci mají.
O naší ally se neotírej,my na rozdíl od vás spojence nepodrazili.
 

DeletedUser

Guest
Redbreast:

Myslím si, že bereš trochu ze svého pohledu, jak se těšíte na ukončení světa po dvou letech a zvlášť před prázdninami. Rozhodně zdaleka ne všichni by byli nadšeni z ukončení svého světa, natož přes ty nevyhovující divy, kam se pouze rychle sypou kvanta surek, s tím zkušení hráči často spokojeni nejsou. Ale chybí ti důležité informace: I kdyby se to na vašem světě neprotahovalo, stavba divů vám nějakou delší dobu potrvá (a těch několik měsíců budou stagnovat boje, protože velké aliance budou sypat surky na stavbu divů), nemluvě o tom, že dostavěním divů svět nekončí, ale bude ještě nějakou delší dobu pokračovat (bude navozena nuda, ještě toho můžete spoustu vybojovat a ještě se něco dít bude, i když ne pořád jako dříve), počet hráčů bude dál přirozeně klesat, tentokrát ale s vlivem navozené nudy, a teprve až počet hráčů poklesne pod 300, začne odpočet jednoho měsíce, po kterém se až ten svět uzavře. Nedivil bych se, kdyby se váš svět neuzavřel ani do konce tohoto roku.

Pro skutečné hráče dokončení divů znamená konec hry.Pak už není o co hrát.Bezduché plácání se ve hře bez cíle,nu toto skvělou činnost rádi přenecháme lamám.
 

DeletedUser9364

Guest
Ale jdi ty brepto.Zeptej se u Vás čí to byl nápad brzdit divy.Pokud bys i nadále měl chuť zde mlžit a překrucovat,mohu sem na odiv dát dopis,ze kterého je zřejmé jak se věci mají.
O naší ally se neotírej,my na rozdíl od vás spojence nepodrazili.
Jj, je to tak, kdo první odešel? :)
 

DeletedUser7382

Guest
Mourek:
Například mně ve hře nejde o jediný cíl (a už vůbec ne o pochybný cíl s názvem divy světa, konečné vítězství jedné aliance stejně není možné), i když všechno musí skončit, ale tím spíš mi jde o průběh hry, o boje, dobývání, kontakt a spolupráci se spoluhráči - a nejen proto jsem tuto hru hrál aktivně. Pak by tobě při hraní asi nešlo o nic jiného než o "výhru" na daném světě stavbou divů (které jsou mimochodem v bojové hře blbým zakončením, když tam furt unuděně rveš surky). I bez nich by aktivita, počet hráčů i akce upadala - tím pádem těsně před poklesem hráčů pod 300 už opravdu není o co hrát, když se nic neděje. Znám hráče, kteří uměli a umí tuto hru hrát skvěle, ale zůstali na tom světě až do konce po boku svých spolubojovníků v alianci (samozřejmě by muselo jít o kvalitní a skvělou partu). Lamy by se měly hodnotit podle jiného kritéria, nemyslíš?
 

DeletedUser

Guest
Mourek:
Například mně ve hře nejde o jediný cíl (a už vůbec ne o pochybný cíl s názvem divy světa, konečné vítězství jedné aliance stejně není možné), i když všechno musí skončit, ale tím spíš mi jde o průběh hry, o boje, dobývání, kontakt a spolupráci se spoluhráči - a nejen proto jsem tuto hru hrál aktivně. Pak by tobě při hraní asi nešlo o nic jiného než o "výhru" na daném světě stavbou divů (které jsou mimochodem v bojové hře blbým zakončením, když tam furt unuděně rveš surky). I bez nich by aktivita, počet hráčů i akce upadala - tím pádem těsně před poklesem hráčů pod 300 už opravdu není o co hrát, když se nic neděje. Znám hráče, kteří uměli a umí tuto hru hrát skvěle, ale zůstali na tom světě až do konce po boku svých spolubojovníků v alianci (samozřejmě by muselo jít o kvalitní a skvělou partu). Lamy by se měly hodnotit podle jiného kritéria, nemyslíš?


Nemyslím,lamy mimo jiných parádních činností a že "hrají" tam,kde jim nebezpečí nehrozí protože hráči odešli na další svět,dělají přesně to co ty.Píší zasvěceně eseje o něčem o čem nemají ani páru.Nauč se psát stručně a věcně.
 

DeletedUser

Guest
Pokud jste chtěli divy dodělat do léta, tak to jste je měli začít stavět už zhruba v březnu... :) Což bylo stejně nemožné, kvůli limitu.

Kde jsi přišel k tomuto údaji ? Nám na alfě to tedy tak dlouho rozhodně netrvalo a zde na XÍ to nebude jiné.Včera jsme začali a už jedeme páté levly.
 

DeletedUser10612

Guest
Jé tady jsme zase v zoo samá zvířátka, lidi by i ušetřili peníze kdyby chodili koukat na grepolis a né do zoo :D Mourku víš že Lama je hezký zvířátko a tady jich je několik druhů, takže by lidé měli i poznatek nových druhů.:p


Dane a jaké kritérium máš namysli pro Lamy a jejich hodnocení? Protože pokud se nepletu, tak Lama je označení pro hráče , který je buď začátečník a nebo se to nechce naučit i když ti zkušenější hráči se snaží dávat dobré rady.


To Thasoss: Mě by zajímalo, jak se říká lidem, kteří machrují tím že vědí o grepolisu úplně vše snaží se pro ostatní býti abnormálně chytrými a když je člověk pozná,tak přijde na to, že to co od nich viděli napsáno nikoliv neodpovídá jejich herním kvalitám? Jediný mě napadá ještě to slovo noob.
 

DeletedUser7382

Guest
Mourek:
Tak to stavíte hodně rychle. Záleží na aktivitě a pokroku hráčů v partě, kteří tam sypu hodně surek, pak se musí počkat na dostavení levelu (což se dá přízní o něco zkrátit). Samozřejmě čím víc budov naráz, tím pomaleji budou surky dodávány, nejhorší to teprve bude u posledních levelů. ;) Přeju hodně štěstí, protože vítězné pozice se dají do konce stavby ještě zvrátit.
A nevím, jestli komentář ke zbytku stojí za ten čas. :-/
Ad 2:
[SPOIL]Jen jsem odpověděl na tvůj předchozí příspěvek, se kterým jsem kvůli tvým názorům nesouhlasil, tak snad jsem nepsal tak mimo, nebo snad jo? Sice jsem to napsal v širším kontextu, ale mělo to svůj účel, když jsem s tebou nesouhlasil o cíli hry a o tvém označování lamami. Ale to, cos naposledy napsal, bylo zase podobné, nevěcné označování a část byla tak stručná, že nerozumím tomu, cos chtěl první větou sdělit. :) (viz "Nemyslím,lamy mimo jiných parádních činností a že...") Uhádnu, co jsi tím myslel, ale...

Sice se v některých příspěvcích vyjádřím dlouhým textem, ale tak, abych postihl všechno, co jsem chtěl věcně vyjádřit (zvlášť když toho je hodně, nikoli málo), a tak, aby to nebylo na úkor srozumitelnosti. Něco umím vyjádřit stručně, ale ne u všeho to jde tak lehce. Jestli s tím má někdo problém, já mu to řešit nebudu, a ať to po mě teda nečte, pokud někomu vadí delší text... Mně by v textu zase vadily jiné věci. Jestli myslíš i mou první odpověď v tomto tématu, zasvěcený do toho opravdu nejsem, ale právě proto jsem se ptal na to, čemu jsem z prvního příspěvku nerozuměl, a pár všeobecných informací této hry připsal. Tak napiš konkrétně, co jsem na tom udělal špatně, asi raději nepsat nic.

Co se týče věcnosti tvých příspěvků a mého nesouhlasu, týká se to hlavně toho, že říkáš lama těm, o kterých třeba ani nic nevíš. Zvláštní předsudky. Mimochodem není pravda, že hrají tam, kde jim nebezpečí nehrozí, i kdyby jo, o to nejde (už jsem psal, co může např. jít). To je naprosto zcestný názor, dobří hráči zůstávající na daném světě si už museli něčím projít a nezůstanou tam jen kvůli "bezpečí", když umí válčit (takhle si nepředstavuju lamy). Do divů by se moc lam neudrželo, aby nevyužívali věčných restartů, taková hra s domkařením nemá smysl a takoví hráči můžou hrát raději něco jiného, co jim bude vyhovovat. Ne všichni odcházejí hned po divech na další svět - někdo jo, někdo ne, někdo to skončil dřív z časových důvodů (beru v úvahu jen dobré hráče, ne lamy). Lamy neznají pořádně hru, ani jak ji efektivně hrát, natož aby znali její zákoutí a různé finty (kterých je hodně), a podle toho hru také špatně hrají (tím odpovídám i Angele, tohle si představím pod lamou ve hře). Neberu v úvahu začátečníky, kteří se hru můžou naučit hrát. Nevím, co si Mourek představí pod lamou ve hře. Ale "správný" styl hry není jen jeden a to, že je někdo jiný nebo že někomu nejde jen o cíl a nevyhovuje mu střídat bůhvíkolik světů za sebou nebo hrát víc světů naráz (takový případ jsem já, radši si užiju pořádně jeden herní svět, teď už na to tolik nemám čas), ani nic takového, co se týká čistě stylu hry, pro mě není rozlišovací znak mezi lamami a dobrými hráči.

Angela:
To, podle čeho bych hodnotil hráče jako lamy narozdíl od dobrých hráčů, jsem ti teď o kousek výše napsal. Ty máš de facto taky pravdu. Mourek sice psal o lamách, význam toho slova znám, ale napsal to tak, že jsem mi to nedalo napsat svůj nesouhlas.
Jenom doufám, že jsi ten zbytek nepsala o mě. Protože to bys mě dost urážela. Nevím, podle čeho mě soudíš, se prý snažím machrovat, být před někým chytrý. Ani nemůžeš vědět, jak hraju, natož abys znala mou psychiku. To nejsou mé motivy a ani o sobě takové mínění nemám; nepotřebuju si honit ego a něco si dokazovat. Nerozumím tomu, jak se sem tato diskuze dostala, ale s tím už nic nenaděláme. A myslel jsem, že noob je zelenáč a začátečník, ale možná se pletu (protože překvapivě nejsem neomylný a neznám všechno, že?).[/SPOIL]

:-/ Hm, omlouvám se za délku. Přiznám se, že i mně se tohle zdá jako dlouhý příspěvek, bohužel. Takže jak to mám zkrátit? Nebo radši půlku vyškrtat? Upřímně nevím. Pokud mi někdo poradí, díky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10612

Guest
Dane neboj to nemylo myšleno na tebe :) Přeci jen je název tohoto tématu podlé jednání a obstrukce aliance "Happy Turtless Mafie" a tam je jedna osoba skryta která tak činí :D
 

DeletedUser

Guest
rychleji než na staré dobré Alfičce.. ne že bych si to pamatoval, ale mam pocit že to trvalo věčnost:) gratuluju k výhře.. obstrukce jsou k ničemu..:)
 

Thasoss

Grepolis tým
Uf uf, 22 dní, naše tempo jste nepokořili. :) O jeden den. Ale i tak, pěkné, jinde se to protáhlo... ono jedničková rychlost svádí k tomu, že to někteří neberou vážně ani při divech. :D Takže pak celý měsíc, dva není sebemenším problémem.
 

Thasoss

Grepolis tým
Rychlost světa nehraje roli. :) Čím vyšší rychlost, tím sice více surovin, ale také dražší úrovně. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru