• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser10685

Guest
Řeší se tady furt jedna věc pořád dokola a už je to únavné, hlavně pro ty, které to tolik nevzrušuje. Cápek založil nové vlákno, tak si s tím tématem běžte tam (osobně nevidím problém, když modi hrají, jen by měl být vždy jeden admin nad nimi, který nehraje a hlídá je).

Mne by spíše zajímalo, jestli mohu sehnat toho skvělého hrdinu Jásona a jak, když jsem začal hrát až v červenci a minuly mne ty Héfaistovo dárky.
 

DeletedUser10513

Guest
CKAPNN :

Neustále brečíš........ příteli ?? Nevím tedy jestli Tě mohu nazývat přítelem protože si myslíš že jsem zradil nějakou druhou stranu barikády..??
Kdy si konečně uvědomíš, že Reset potažmo ELEMENT na pí vyhrál né kvůli zlatkám, ale kvůli sehranosti a kvůli partě?
Ty lidi jsou hráčskou kvalitou někde jinde, a sehraností úplně někde jinde než 90 % lidí na grepolisu.

Ano, přiznám že ANGINSAN mi zachránil krk, když mě přijal mezi svoji partu.
Ale hlavní důvod proč jsem se pro ně rozhodl byla kvalita a né kvantita.
Chci se po strategické a herní stránce naučit a kde jinde se učit než od mistrů.

Ty jsi zrovna v alianci, kde kvantita převládá nad kvalitou. 1/4 Vaší aliance je neaktivní.

A prosím Šaška, když se tady tak ohání že si ho někdo bere do huby, aby si nebral do huby m:Dě, a radši se věnoval konferencím a poradám, když je ten ředitel.
 

DeletedUser

Guest
něco na té hráčské kvalitě bude, jsem ráda v Resetu a hráče s té ali neznám, hraji s nimi prvně a mé útoky, koukám mám se co učit a učím se, jak časovat, jak poznat kdy na koho útočit a jiné a to hraji nějaký ten rok, celý život se učíme :)
pokud se mi ve hře, nebude dařit brek a obviňování druhých mi k ničemu nebude, chce to se zvednout, poučit a jít dal, v grepolisu i v životě.
 

DeletedUser10513

Guest
něco na té hráčské kvalitě bude, jsem ráda v Resetu a hráče s té ali neznám, hraji s nimi prvně a mé útoky, koukám mám se co učit a učím se, jak časovat, jak poznat kdy na koho útočit a jiné a to hraji nějaký ten rok, celý život se učíme :)
pokud se mi ve hře, nebude dařit brek a obviňování druhých mi k ničemu nebude, chce to se zvednout, poučit a jít dal, v grepolisu i v životě.
Naprostý souhlas.:)
 

DeletedUser

Guest
Keď niekoho posudzuješ a hlavne takto celú alianciu, tak by si sa mal najskôr objektívne zhodnotiť ty sám :). Nikto neberie Reseťákom ich kvalitu...Ten tvoj dôvod odchodu nebudem ani komentovať. Závidíš, že je riaditeľ? :).
 

DeletedUser

Guest
Sladkej piškot:
Nechci přímo soudit jakej si hráč, vlastně to ani nevím a přesto, že se domnívám, že jsi obyčejný zbabělec, tak to nechci tvrdit. O tvým charakteru jsem si tady z pár příspěvků úsudek udělal a na toto téma mám jasno.....
A v neposlední řadě nevím, že bych si zrovna tebe bral do huby. Zajímám se jen o věci a lidi kteří za to stojí. Snad můžeš mít na mysli poznámku, že si se běžel schovat. Není to snad pravda?
 

DeletedUser10620

Guest
Kdyby radši přiznal, že se tam jenom schoval udělal by mnohem líp, beztak mu ty řeči nikdo kolem nežere. Ona sama strategie grepolisu neni nijak náročná abych se zakaždou cenu musel od někoho učit, na začátku to chápu ale teď ? Zas tolik možností jak útočit a bránit se neni, tak jaká pak strategie :D Nejhorší natom je, že to viděj všichni a přesto se tu furt mele jedno a to samý dokola :D už je to opravdu k smíchu :D
 
Kdyby radši přiznal, že se tam jenom schoval udělal by mnohem líp, beztak mu ty řeči nikdo kolem nežere. Ona sama strategie grepolisu neni nijak náročná abych se zakaždou cenu musel od někoho učit, na začátku to chápu ale teď ? Zas tolik možností jak útočit a bránit se neni, tak jaká pak strategie :D Nejhorší natom je, že to viděj všichni a přesto se tu furt mele jedno a to samý dokola :D už je to opravdu k smíchu :D
jo učit se dá pořád, ale pokud se hra hraje nějakou dobu, tak to už chytáš jenom tak... a co mohu říct za sebe co jsem poznala, tak až na vyjímky nejsou velcí hráči ale jsou aktivní hráči... o tom to je... jestli někdo může hře věnovat pár hodin denně, tak se to někde musí projevit, pokud to není lama s iq odpovídající cvičené opici. Je to jenom o zápalu pro hru, o schopnosti přesvědčit o tom spoluhráče a o spolupráci s pár lidmi, kdy se pak dají dokázat zázraky...
ale představa, že přejdu k velké ali a najednou budu hvězda... o tom to není... je to možná i trochu nevýhoda, protože v velké fungující ali jsi víc chráněný, povětšinou na tebe nejde mnoho utoků, (vid čárlí:)) a díky tomu můžeš věnovat víc času svému rozvoji a stavbě off armády...
Ale pokud se chce skutečně neco naučit a něco si dokázat, tak ideální možnost je začít někde na cizojazyčném světě, kde tě nikdo nezná, či pod cizím nickem a největší adreanalin je jet bez ali... to se pak ukáže kdo umí a kdo jenom čumí:)
 

DeletedUser10513

Guest
Je mi celkem už jedno, co si o mě myslíte. Myslete si třeba, že jsem zrádce, zbabělec.
Nekonečné dohady na téma sladkej piškot, element, resetáci mě nebaví.
Kdo byl na Pí, tak ví že před vstupem Gekkona, Thasse a dalších Element neztratil ani jedno město, a dával všem slušně na řiť.

Prostě hrajou jinou kategorii, než zbytek grepu. Stejně jako to byla Ztracená legie, jako to byli Lidožrouti, nebo parta okolo Darkboy který hrál po boku snad 15 lidí a dávali zbytku světa na řiť.

Hře zdar :)
 

DeletedUser9364

Guest
Je mi celkem už jedno, co si o mě myslíte. Myslete si třeba, že jsem zrádce, zbabělec.
Nekonečné dohady na téma sladkej piškot, element, resetáci mě nebaví.
Kdo byl na Pí, tak ví že před vstupem Gekkona, Thasse a dalších Element neztratil ani jedno město, a dával všem slušně na řiť.

Prostě hrajou jinou kategorii, než zbytek grepu. Stejně jako to byla Ztracená legie, jako to byli Lidožrouti, nebo parta okolo Darkboy který hrál po boku snad 15 lidí a dávali zbytku světa na řiť.

Hře zdar :)

Jasně, ještě udělej z Gekkona lamu... :-(
 

DeletedUser10513

Guest
Z Gekkona lamu nedělám, nikde jsem nepsal ,,gekkon je lama" a nikde jsem nenaznačoval, že gekkon je lama.
To jsou jen výplody Vašich myslí. :D
 

DeletedUser

Guest
byla bych ráda kdyby se už vynechalo téma piškot, což pak na tau se nic jiného neděje ?
A debata ve smyslu, že moderátor moderuje svět .
 

DeletedUser10513

Guest
byla bych ráda kdyby se už vynechalo téma piškot, což pak na tau se nic jiného neděje ?
A debata ve smyslu, že moderátor moderuje svět .

Mě už to nijak nepálí, jen To že tu někdo tvrdí něco co jsem vůbec nenapsal, a nemyslel, mi přijde divné.
 

DeletedUser

Guest
Jak ste na tom s thráckim dobývaním? Koľko toho už máte vyčistené?
 
Nahoru