• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse k Zápisníku

DeletedUser

Guest
v plechačkách nejsi nejsi a hádal bych se že info o nich máš :eek:) ps ono poslední dobou to info vlastně neni žadné euforie se nerozpadla pokud sem si všiml mylné zprávy v zapisníku .... chtělo by to asi omluvu korektury redakce nebo podávat podobné kachny i z dalších aliancí .... já třeba slyšel že reset bude do měsíce se rozpadat že se tam trošku hádate ... že nakonec z toho je že ali se kterou němáte styky nebo tedy držíte pusinku a krok tak si vyměnujete členy ačkoliv už jen z info o dobývačkách z vašeho fora celkem jasně vyplývá poněkud nějaká spolupráce nebo enermain odešel z jiného důvodu třebas ? třeba je to taky kachnička ....
 

DeletedUser

Guest
asi se té korektury nedočkáme každopadně asi redakci uteklo že jedna z ali jež si vedla rozhovor se podstatně "více" rozpadla než euforie... asi by to chtělo nějaké paparazziho nebo volako se to píše na rychlou reakci
 

DeletedUser10513

Guest
Třeba by se mělo napsat, proč se rozpadá Infekce. Ale to všichni víme, proč hráči jako já, vlada malik a motol přešli pod Reset.
Protože hráči jako giggsi dokážou ali rozeštvat a chovají se jako děti.
Tenkrát jsem ho měl z aliance vyrazit, a byl by klid.
Ale bohužel jsem to byl já, kdo ho do aliance přivedl. Na takové hráče bacha.
First je možná manipulátor, ale s tímhle cápkem měl pravdu. Škoda.
 

DeletedUser9905

Guest
Giggsy na rozdíl od tebe nikdy nikam nezdrhnul... šášulo :)
 

DeletedUser9905

Guest
A každý kdo zůstal u Infekce, nadává jenom na tebe. Jaká shoda náhod zřejmě :) :) :)
 

DeletedUser10513

Guest
A každý kdo zůstal u Infekce, nadává jenom na tebe. Jaká shoda náhod zřejmě :) :) :)
Smutné je, že jsem odešel kvůli takovým jako jsi Ty. Kdybych takového prostoduchého člověka jakým jsi nevzal do aliance, nemusel bych odcházet a nikdo by na mě nenadával. Jaká škoda. :) Však ono z Tebe za chvilku nic nezbyde, a bude od Tebe klid.
 

DeletedUser9905

Guest
To je výzva? Tak šup... pojeď prostoduchý člověče... já čekám :)
 

DeletedUser

Guest
víc k tomu není co dodat každopádně brzy o nás bude slyšet...

slova trochu mimo realitu od někoho kdo přebírá města především po odpadlících ve vlastní alianci, respektive v bývalé vlastní alianci
... slyšet mohou být, když se vezmou s nafoukaným Slovákem za ruce a půjdou se vykřičet někam k lesu
 

DeletedUser

Guest
Piškote,znám tě jen tady z forka,ale stačí mně to,jen kňučíš,jak tě někdo připtavil o alianci,ale Ty jsi opustil rádoby potápějící se loď jako první,navíc se nepotápí,špatnej odhad kapitáne,ale opravdu jen s malým k:))))))
A nikdo si nesedne s každým a pak je to o vzájemném respektu a umění se dohodnout,jenže s někým to fakt nejde a když to tady čtu,ani se nedivím:)))))
 

DeletedUser10513

Guest
Piškote,znám tě jen tady z forka,ale stačí mně to,jen kňučíš,jak tě někdo připtavil o alianci,ale Ty jsi opustil rádoby potápějící se loď jako první,navíc se nepotápí,špatnej odhad kapitáne,ale opravdu jen s malým k:))))))
A nikdo si nesedne s každým a pak je to o vzájemném respektu a umění se dohodnout,jenže s někým to fakt nejde a když to tady čtu,ani se nedivím:)))))
S člověkem jako je gigsi vyjít opravdu nejde.
 
S člověkem jako je gigsi vyjít opravdu nejde.

Ale jde... jen je těžké držet krok s někým, kdo pro alianci chce něco udělat a ty bys byl nejradši aby se to udělalo samo...
Na šéfa sis opravdu jen hrál. Těhle demonstrativních odchodů jsme si užili více, že? TOHLE ale zakladatel nedělá, ten má jít svým spoluhráčům příkladem (upřímně jsem ráda, že si z tebe příklad nikdo nevzal.... bylo by o pár přeběhlíků víc).
A to že jsi šel k "nejlepším" bylo jasné už ve chvíli kdy ses zdekoval... nejlepší obrana je útok, viď? :D

A víš, tohle celé je trochu směšné... Každý kdo si přečte Zápisníky, ke kterým náleží tato diskuze, si přečte, Pišingre, tvojí citaci, proč jsi skutečně odešel a tam o giggsym není ani slovo :) Škoda, že neumíš udržet svůj vlastní názor a přebíráš názory jiných ;) V tomto směru je mi tě líto :)

- Ano, šlo o hádky, a opravdu už to trvalo tak dlouho že odchod byl jedním možným řešením.
Ale ten nejdůležitější důvod byl to, že mě zradila parta lidí, které jsem považoval za kamarády navíc v nelehké době kdy jsem ještě ležel v nemocnici.

Už jsem v té alianci nechtěl setrvávat, protože to opravdu nebylo dobré. Herně ano, ale pocitově ne a já cítil stres kdykoliv jsem přišel na grep.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser10513

Guest
Ale jde... jen je těžké držet krok s někým, kdo pro alianci chce něco udělat a ty bys byl nejradši aby se to udělalo samo...
Na šéfa sis opravdu jen hrál. Těhle demonstrativních odchodů jsme si užili více, že? TOHLE ale zakladatel nedělá, ten má jít svým spoluhráčům příkladem (upřímně jsem ráda, že si z tebe příklad nikdo nevzal.... bylo by o pár přeběhlíků víc).
A to že jsi šel k "nejlepším" bylo jasné už ve chvíli kdy ses zdekoval... nejlepší obrana je útok, viď? :D

A víš, tohle celé je trochu směšné... Každý kdo si přečte Zápisníky, ke kterým náleží tato diskuze, si přečte, Pišingre, tvojí citaci, proč jsi skutečně odešel a tam o giggsym není ani slovo :) Škoda, že neumíš udržet svůj vlastní názor a přebíráš názory jiných ;) V tomto směru je mi tě líto :)

- Ano, šlo o hádky, a opravdu už to trvalo tak dlouho že odchod byl jedním možným řešením.
Ale ten nejdůležitější důvod byl to, že mě zradila parta lidí, které jsem považoval za kamarády navíc v nelehké době kdy jsem ještě ležel v nemocnici.

Už jsem v té alianci nechtěl setrvávat, protože to opravdu nebylo dobré. Herně ano, ale pocitově ne a já cítil stres kdykoliv jsem přišel na grep.
Líbí se mi jak meleš pantem, aniž by jsi byla tu dobu v radě a něco o tom věděla. Chytrá dizetka, co ví vše vid?
Nepsal jsem o tom ani slovo, ale bylo to zjevné. On, masirka, byli hlavní důvody odchodu. Ne, nepřešel jsem pod ně, protože by byli silnější, ale z důvodu, že hru umí, a nehádají se jako malá děcka.

Jako zakladatel příkladem? Příkladem k čemu? že si tam nadáváte do čú***** a podobných vulgárních názvů??
Když mi first psal, at vás vydám, měl jsem Vás vydat. Celé jádro problému se točilo hlavně o giggsiho.
Když jsem ležel v nemocnici, tak než jsem hru opustil, tak všechno bylo v pohodě. Přišel jsem a vypnul dovolenou a půlka aliance v fuč.
Tak co jste? Jste jen banda děcek, co se umíte jen hádat. Jsem rád, že jsem z Infekce odešel, protože hrát s Vámi ještě chvilku tak bych musel dát restart.
Myslím si, že vlada malik a motol vás vystihli vcelku přesně, to samé Jan65. Děti, co musí mít jen svoji pravdu a když nemají, tak dělají zle.
A zlatí Resetáci, potažmo Fallen Angeles, protože ti co byli u vás a odešli bud jako já nebo k andělům, si na Vás jen stěžovali.
 
Jo, melu pantem ráda... všichni tu vidí, jak často se tu vyjadřuji :) Já si čisté triko hlídat nemusím (na rozdíl od tebe ;))a piškotku, víš na co je archiv? Aby se člověk co chce znát vše mohl přečíst, JAK TO VŠECHNO VE SKUTEČNOSTI bylo :D
V tom případě jsi tu právě potvrdil, že jsi lhář... neb tvá předchozí citace o ničem takovém, jako, že jsi skončil kvůli MASIKOVI, nebo giggsymu nehovoří :)
Ano, jako zakladatel jsi měl jít příkladem... Zakladatel musí lidi vést - to ty jsi nedělal, zakladatel musí umět lidi motivovat - to ty jsi nedělal... zakladatel je ten poslední, co si má stěžovat - to ty jsi dělal neustále :D Ono když nemáš na to, být zakladatel, tak se do toho nemáš pouštět... Vulgarity jsem si tam přečetla pouze z pár směrů a to ani jeden nebyl od těch, na které to házíš (MASIRKA, giggsy) :) Ach ta paměť, co?
S firstem máme nevyřízené účty z Omikronu... protože tam se něco obdobného stalo taky a naše aliance tam je jen proto, že jsem původnímu zakladateli sebrala ve slabé chvilce práva... :) Firstík ví, že tam od nás dostal na zadel, protože naši hráči v potápějící se lodi zůstali dobrovolně a hrou se bavííííí :) Tak si asi myslel, že mi tu hru otráví tady... trochu omyl, ale co... mýlit se je lidské :)
A mám pocit, že něco podobného jste si myslím zařídili tady...takové ty nevyřízené účty z jiného světa... alespoň tak soudím po tom, co jsem opět četla v archivu. Tak to neházej na nás ;) a zameť si práh před svou hrou na Pí... Vlastně když o tom tak přemýšlím... i to se tu někde mihlo ;)
Jen se ti nelíbí, když ti někdo napíše něco, co je podloženo důkazy a ještě ke všemu těmi, co jsi sám vytvořil že? :)
A na závěr... Převzít názor někoho jiného, je veliké hrdinství... k oběma tebou zmíněným hráčům bych taky měla co napsat, ale proč, stejně to nic neřeší a oni si tu nehoní ego tím, že vlastní chybu hází na cizí... oni aspoň na rozdíl od tebe mají svůj názor :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Samotný průzkumy v zápisníku se mi zdají jako dobrý nápad, ale nelíbí se mi forma. :) Naslátaných x odpovědí k sobě, nepřehledně. :( Špatně se to čte... a jejich tam moc. Pár jich nepoužít, možná by stačilo to oddělit podobnými fonty.
 

DeletedUser11487

Guest
Zápisník diskuze

Zajímá vás něco z Tau? Přechází hráči z jedné aliance do jiné a vy nevíte proč? Co nějaký hráč, chcete o něm vědět víc? Zajímají vás drby, nebo fakta? Zeptejte se zde.
Zveřejnila jsem zde něco a vy máte jiný pohled - může být. Díváte se na to z vaší strany? Klidně to zde proberme.
Čtu tvé poznatky ohledně spojení a poté rozdělení aliancí Délský námořní spolek (dále jen DNS) a ANTY, když chceš psát deník či zápisník, osobně bych řekl spíš bulvární plátek, tak zkus nejdřív zjistit celou pravdu a nepiš nesmysli jen kvůli tomu že jsi moderátorka. Jediné co ti řeknu k naší alianci DNS je to že jsme nenabrali hráče kvůli nějakým blbým bodům, osobně to hraji pro zábavu. Takže než zas vypustíš nějaký blábol jako rádoby redaktorka zkus se zamyslet.
 

DeletedUser

Guest
No souhlas, nic víc :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to je kdo Blonžík ?
pokud je to narážka na mě, tak si zvykám na bílo černou klávesnici, kterou nesnáším a promýšlím téma
 
Nahoru