• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Seznam povolených scriptů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1820
  • Vytvořeno

DeletedUser10615

Guest
Tento skript byl administrátorem schválen ;)

Witam

Dziękuję za akceptację skryptu.
Chciałem uzyskać akceptację globalną, jednak niemiecki support nie był zainteresowany takim rozwiązaniem.
Poszukuję osoby, która przetłumaczy etykiety i stronę na język czeski ;)
Proszę o kontakt na adres grepolis@potusek.eu

Pozdrawiam
Potusek
-----------------------
Welcome

Thank you for accepting the script.
I wanted to get global acceptance, however, German support was not interested in such a solution.
Looking for a person who will translate the labels and page into Czech ;)
Please contact us at grepolis@potusek.eu

Regards
Potusek
 

DeletedUser10929

Guest
Prosím, kdo umí nainstalovat na prohlížeč "opera" dá sem návod? :) na google chrom mi to jde v pohodě, ale opera pořád nic, tak pokud má někdo s tím zkušenosti budu velmi rád.

PS: myslím .js - grepolis.potusek.eu

Předem děkuji.
 

DeletedUser

Guest

DeletedUser8791

Guest
zdravím chtěl bych se čistě teoreticky zeptat zda by mohl být používán externí program, který by dokázal podle vyhodnocení ztrát v útoku vypočítat obranné hodnoty města? Tím myslím teoretickou slabinu v obraně města (přibližné složení obrany) bez použití špeha ?
 

DeletedUser

Guest
Ciste teoreticky, myslim ze ano. Nicmene, nejsem programator. Nejsou povoleny zadne programy ktere zatezuji servery, data mining. Ale v podstate, tento system je bezne pouzivan hraci, jen pro to pouzivaji hlavu/kalkulacku.
 

DeletedUser8252

Guest
Zdar, k čemu slouží Grepo Bash v nástroji Quack Toolsammlung? Nějak jsem to nepobral =o)
 

DeletedUser7082

Guest
Zdravím tě Polikok14,

brouzdal jsem internetem a z počátku byl tenhle script nepovolený na Polských serverech a našel jsem i EN, ale aktuálně už delší dobu je mezi schválenými scripty..

smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Ano, globálně je již povolen, byť ze začátku tomu tak nebylo. Respektive, prvně byl povolen, pak se zjistilo, že jde nejen o vykradený projekt (po stránce kódu) GRCRT od Potuska a anpua, ale také i o blok GRCRT - narušovalo to jeho funkcionalitu. Proto byl na nějaký čas zakázán. Zčásti došlo k nápravě (a proto i k povolení), nicméně stále jde o vykradenou záležitost, která toho nic moc navíc nenabízí. Myslím si, že vůbec není důvod řešit existenci tohoto skriptu.
 

DeletedUser12971

Guest
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli je tento skript povolený? http://grmh.pl/?p=rnk
Ahoj, koukal jsem, na to a nenašel jsem, žádný link na stáhnutí takže to asi nebude žádný script pouze stránka a ta by zakázaná byt neměla zřejmě je to něco jako grepo intel a nebo grepo stats.

Ahoj,

Mohl by někdo aktualizovat seznam všech uplně povolených scriptu děkuji :) .


http://userscripts-mirror.org/groups/153/scripts2679.html?page=1 Totot je odkaz pro scripty na greratest monkey ,ohl by jste někdo se na ty scripty podivat a vypsat které. jsou povolené děkuji
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Vzhledem k tomu, kdy byly vydány, budou velmi pravděpodobně nekompatibilní, a tudíž nepoužitelné. To, co je v úvodním příspěvku tématu bohatě stačí a pokrývá vše, co je ve hře legální.
 

DeletedUser12971

Guest
chci se zeptat co dělá tento script? Grepolis Berichtformatierer jestli je to stejne jako toto akorart nemecky nazev? Grepolis Battle Report Editor a pokut ne tak co to dela a zda jeto povolene? Diky
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Nahoru