• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Co byste rádi viděli v příštím updatu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6172

Guest
ahoj , dobrý den
měla bych návrh na vylepšení pošty
je dost komlikované něco v poště hledat .... když už konečně najdu zprávu, která je třeba týden stará a bohužel není to ta co hledám a chci pokračovat ...vrátím se mi na začátek seznamu (nejnovější zprávy) ...atd ... atd.... nechci tady všechno vypisovat ..asi všichni víte jak pošta funguje :)
chtěla bych navrhnout jestli by nešlo udělat něco podobného jako je "hledat" v žebříčku ...název hráče ..aby se pošta vygenerovala jen podle jména .. nebo datumu ...nebo třeba i jen slova "jako když se hledá na netu"
myslím, že to hodně času ušetří a je to dost velké ulehčení hlavně pro vedení v aliancích ..kteří komunikuji se všemi hráči i spoluhráči atd.
snad jsem to napsala dost srozumitelně ....a pochopili jste
děkuji
...doufám, že to prosákne do němec....taky mně to otravuje...ono by možná pro začátek stačilo, kdyby se to nevracelo na nejnovější zprávu, ale jen o krok "zpět"....
 

DeletedUser9138

Guest
Ten červený řádek na Mý je pěkně nudný ... rozhodně lepší by byl nějaký odpočet ... do konce světa zbývá dd:hh:mm:ss ... si myslím.
 

DeletedUser

Guest
Aby konečně byla základní lišta upravena tak, aby tam nestrašil chrám, který hráč použije jen několikrát za celou hru při změně boha a na místo něho tam byly Kasárna
 

DeletedUser7382

Guest
Když máš premium a tuto lištu využíváš, můžeš si ji úplně změnit. ;)
 

DeletedUser

Guest
Ahoj mohlo by se přidat že by z jiných měst se dali posílat obyvatelé bylo by to dobré :)
 

DeletedUser7382

Guest
Třeba by pak mohlo být 2000 ohnivek v jediném útoku, to je už prostě moc velká síla a je to silnější varianta než 10 útoků po 200 ohnivkách, např. v boji proti betonu 2000 birek v přístavu, které mají nižší ztráty kvůli svému velkému počtu (viz simulátor ve hře).
Taky by to bylo pro hráče s mnoha městy obrovské zjednodušení a ušetření strašné spousty času, protože by nemuseli časovat desítky a desítky útoků a podpor (to by bylo jediné pozitivum), zároveň by ale jejich jednotky naráz představovaly proti betonu větší sílu s menšími ztrátami, ale zároveň by bylo evidentní, co je kolda. Kromě toho kdyby se použil efekt na útok, je jedno jestli negativní od obránce nebo bonusový od útočníka, ovlivnilo by to najednou všechny jednotky a to by až moc potenciálně zamávalo s boji narozdíl od situace, kdy je těch menších útoků třeba 30.
A v případě obrany a protiútoku by se opět narušila rovnováha hry, protože by se s těmi jednotkami a obyvateli dalo udělat leccos, až by to nebylo ve výsledku dobré.
 

DeletedUser10474

Guest
zdarec,
nevm kam to nepsat, tak zkusím sem.. už ani nevím kterej upgrade to byl, ale jde mi o to, že jsou teď sjednocené reporty z útoků na podpory v jiných městech.. v jistém ohledu je to fajn, ale v mobilní verzi je to zcela na prdlačku.. dřív jsem viděl, když mi naskočilo hlášení o útoku na zvonek jestli to přežil nebo ne.. teď se mi pouze ukáže, že někdo útočil, ale co se tam stalo se nedovím.. v tomto ohledu je to prostě krok zpátky.. tak se ptám byla by možná úprava pro mobilní verzi, aby ten report byl zase vidět?
Bakly
 

DeletedUser

Guest
ahoj, byla bych ráda aby hráči co mají více měst si mohli mezi svými městy posílat suroviny a vojáky.
 

DeletedUser10445

Guest
Ahoj všem,
napadla mě taková maličkost.
Úprava nadpisu vlákna na aliančním fórum - které založil hráč.
Pokusím se to popsat. Možná to tady už někde bylo, jestli ano, omlouvám se za duplicitní návrh.
Hráči nemohou opravovat sami své vlákno. Vím, je na to funkce, která se dá udělit (moderátor fóra).
Návrh:
Mohlo by to být ve hře už tak nastavené, že kdo vlákno založí, může upravovat nadpis vlákna sám kdykoliv dle potřeby. Do ostatních by zasahovat nemohl. Pouze by mohl upravovat jen nadpis toho vlákna, které založil on sám.
Děkuji za zvážení návrhu.
S pozdravem Hell brute.
smiley_emoticons_winken4.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10620

Guest
Ahoj všem,
napadla mě taková maličkost.
Úprava nadpisu vlákna na aliančním fórum - které založil hráč.
Pokusím se to popsat. Možná to tady už někde bylo, jestli ano, omlouvám se za duplicitní návrh.
Hráči nemohou opravovat sami své vlákno. Vím, je na to funkce, která se dá udělit (moderátor fóra).
Návrh:
Mohlo by to být ve hře už tak nastavené, že kdo vlákno založí, může upravovat nadpis vlákna sám kdykoliv dle potřeby. Do ostatních by zasahovat nemohl. Pouze by mohl upravovat jen nadpis toho vlákna, které založil on sám.
Děkuji za zvážení návrhu.
S pozdravem Hell brute.
smiley_emoticons_winken4.gif

No s tim plně souhlasím, když už si můžu upravit upravit příspěvek, tak by nebylo na škodu i možnost úpravy názvu vlákna, kolikrát je potřeba dopsat do názvu něco a nikdo kdo by to mohl upravit neni online, ten návrh se mi líbí ;)
 

DeletedUser11528

Guest
Co třeba bonus (kulturní bod/body) pro hráče který zamezí kolonizaci města. Zvýšila by se tím snaha hráčů město bránit a současně by se zapojilo i více hráčů se snahou město dobýt tak i těch co se budou snažit kolonizaci zmařit.

Grepostats
- zavedení přehledu měst dané aliance na jednotlivých mořích. Ve stavu jek to je se údaje dají zjistit jen složitým filtrováním.
 

Thasoss

Grepolis tým
[SPOIL]
co by se mi moc libilo a bylo by to velkým přínosem pro plynulost hry, kdyby se daly reporty, které mi někdo pošle v zprávě anebo jsou dané na forum, přenést do mé simulace, bez toho, že se jako ted, musí jednotlivě opisovat počty vojáků v městě.

další věc, která by si mi v tého souvislosti moc hodila je, aby když mám navolenou simulaci s počtem nepřátelských vojsk, abych mohla přepinat z jednoho města na druhé , tak jak by mi jely utoky a zůstávaly by mi tam výsledky simulace z předchozího města...

dnes, když si chci simulovat utoky z více měst, a mám k tomu jenom přeposlaný report, tak si musím prvně opsat výsledky špehování a musím si napsat stavy všech měst, které chci poslat do utoku a jednotlivě je tam zadávat. stačí sebemenší chyba a musím to celé obsolvovat znovu... což třeba u dvaceti měst je na prášky...
[/SPOIL]
Návrh bude poslán k posouzení vývojářům.

[SPOIL]
ahoj , dobrý den

měla bych návrh na vylepšení pošty

je dost komlikované něco v poště hledat .... když už konečně najdu zprávu, která je třeba týden stará a bohužel není to ta co hledám a chci pokračovat ...vrátím se mi na začátek seznamu (nejnovější zprávy) ...atd ... atd.... nechci tady všechno vypisovat ..asi všichni víte jak pošta funguje :)

chtěla bych navrhnout jestli by nešlo udělat něco podobného jako je "hledat" v žebříčku ...název hráče ..aby se pošta vygenerovala jen podle jména .. nebo datumu ...nebo třeba i jen slova "jako když se hledá na netu"

myslím, že to hodně času ušetří a je to dost velké ulehčení hlavně pro vedení v aliancích ..kteří komunikuji se všemi hráči i spoluhráči atd.

snad jsem to napsala dost srozumitelně ....a pochopili jste
děkuji
[/SPOIL]
Taktéž bude vyslán na cestu.

[SPOIL]
Ahoj všem,
napadla mě taková maličkost.
Úprava nadpisu vlákna na aliančním fórum - které založil hráč.
Pokusím se to popsat. Možná to tady už někde bylo, jestli ano, omlouvám se za duplicitní návrh.
Hráči nemohou opravovat sami své vlákno. Vím, je na to funkce, která se dá udělit (moderátor fóra).
Návrh:
Mohlo by to být ve hře už tak nastavené, že kdo vlákno založí, může upravovat nadpis vlákna sám kdykoliv dle potřeby. Do ostatních by zasahovat nemohl. Pouze by mohl upravovat jen nadpis toho vlákna, které založil on sám.
Děkuji za zvážení návrhu.
S pozdravem Hell brute.
smiley_emoticons_winken4.gif
[/SPOIL]
Poslední návrh z tohoto témata, jenž bude poslán k vývojářům. Zbytek sice v hlavě držíme, ale neměly by moc šanci na to projít. Málo muziky za hodně peněz.
 

DeletedUser5567

Guest
Bylo by fajn, kdyby i za "zabité" hrdiny byly bb. Jeden bitevní bod za každou jeho úroveň. Za andromedu na jedničce by tak byl jeden, za Zuretu na 15 tedy 15bb. Bojové hodnoty na to, aby z nich taky něco káplo mají a vzhledem k jejich významu, který je v bonusech je jejich zranění občas ztrátou podstatně větší než jejich případné vyjádření v bb.

Hrdinové jsou ve spoustě měst, na která se útočí, trochu ztrát způsobí, měly by tím pádem být kompenzovány i těmi bb. Jen úplně nevím jak to vyřešit na Zdi, tam by byla asi nějaká kolonka s celkovým počtem hrdinských zabití, rozlišovat je jednotlivě by zabralo moooc místa.
 

DeletedUser11769

Guest
Mám dotaz, zda by bylo možné znovu zavést do hry ukazatel stavu rekrutování lodí a vojáků....tento ukazatel byl funkční před nějakým časem ( pokud si pamatuji, fungoval na Lambdě, Ný a snad i Pí). Jednalo se o postupně se odkrývající mírné zamlžení na ikoně dané jednotky ve frontě, z čehož se dalo cca určit, kdy dojde k dostavěni každé jednotky pokud jich hráč zadal vice stejných najednou, myslím, že to byla dobrá věc .... jde o to např., že než pošlu útok a mám zadaný stavění, vidím, že za chvíli se dostaví jednotka, tak mohu tu chvilku počkat....kolikrát i jeden voják, či jedna loď rozhodují o konečném výsledku bitvy ....
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru