• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k blogu

DeletedUser

Guest
Pište své postřehy, návrhy, pochvaly i kritiku. Každý má svůj názor a může ho vyjádřit :cool:
 

DeletedUser10513

Guest
Velmi rozumné a střízlivé čtení v rozhovorech. :)
Moc pěkné. Aspoň někdo umí přiznat, že do hry sype zlatky.
To cením. :cool:
 

DeletedUser

Guest
Velmi rozumné a střízlivé čtení v rozhovorech. :)
Moc pěkné. Aspoň někdo umí přiznat, že do hry sype zlatky.
To cením. :cool:

Piskote, ty radeji mlc. Nechapu proc beres to ze nekdo podporuje hru kterou ma rad zlatkama jako neco spatneho. Kez bych si ja pocetl ve tvych prispevcich alespon z poloviny tak dobre jako ty zde...
 

DeletedUser

Guest
zlato používá určitě více hráčů než si myslíme, zajímalo by mě kolik procent hráčů . Jinak není na tom nic zlého, jestli si kupuji často CD se hrou, nebo kdysi se házeli kovové peníze do herních automatů, nebo hráli karty za peníze ať drobné, nebo větší .
Není to zlo a lidi hráli a dali do hry peníze a ne z bankrotovali
 

DeletedUser

Guest
Já myslím, že jste se tady trošku nepochopili. Piškot to napsal takovým všelijakým stylem. Ale spíše si myslím, že Briz0wna pochválil za to, že to přiznal a nestydí se za to. Já to taky přiznám. Taky dám do hry nějakou tu kačku. Né moc, ale malinko ano. Vzhledem k faktu, že nepiju, nechodím do hospody, jezdím na kole, které jsem si koupil před pár lety sice za moc, ale teď do něho dám pár kaček ročně, tak si to mohu dovolit :)
 

DeletedUser

Guest
moje reakce na piskota nebyla jen na to co napsal zde. Jeho prispevky o tom jak zlaceni je spatne jsou po celem foru :D
 

DeletedUser10513

Guest
moje reakce na piskota nebyla jen na to co napsal zde. Jeho prispevky o tom jak zlaceni je spatne jsou po celem foru :D
Pokud ti vadila má pochvala, neměl jsi na ni reagovat. Napsal jsem na toto téma svůj názor, a píšu svoje názory.
Ty jsi zlatkař, přiznáš to, a navíc máš dost bitevních bodů. To znamená jedno, jsi kvalitní hráč.

Já to mluvím o hráčích, co do toho sypou výplaty, mají minimum off a deff bodů dělají tu machry a ještě to neumí přiznat.

P.s pokud neumíš přijmout poklonu od jiného hráče a člověka, tak pardon, nevěděl jsem že jsi tak namistrovaný.
A myslím si, že mám právo dovolit si říct názor, žijeme ve svobodné zemi. A za další, já si kritizovat zlatkaře - lamy mohu dovolit, hraji bez zlatek.
 

DeletedUser

Guest
Prave, tim ze pokazde pises jinak je to uplne jina vec.

Jinak muj nazor na to kdo je dobry hrac a kdo ne... nejde o SB ani o BB v zebricku. Dobry hrac je takovy, ktery dokaze posadit 40 utoku do 10 sec pred dopadem KL a dalsich 40 podpor do 10 sec po KL.

Myslim si ze jiny ukazatel tady neplati.
SB - muzou to byt zlatkari domeckari s minimem BB
BB - muzou mit vedle sebe hrace, kteri se prihlasi 2x za 1 den. Rano a vecer daji stavet armu a ty jim to behem dne vzdycky zlikvidujes.. To neni umeni nabrat BB
Casovani - pokud jsi dobry v tomhle, vzdy si jen ukazes na mesto a je Tve.
 

DeletedUser11425

Guest
Příteli, když napíšeš, že hraješ bez zlatek, hraješ úplně bez zlatek... a to ty nehraješ. MINIMÁLNĚ toho kapitána s velitelem máš, možná i správce, kupce, velekněžku, možná si i zkracuješ sem tam baráček, ale to už soudit nebudu, na účet ti nevidím. :D

BB - muzou mit vedle sebe hrace, kteri se prihlasi 2x za 1 den. Rano a vecer daji stavet armu a ty jim to behem dne vzdycky zlikvidujes.. To neni umeni nabrat BB
*thumb up*
 

DeletedUser10513

Guest
Já myslím, že jste se tady trošku nepochopili. Piškot to napsal takovým všelijakým stylem. Ale spíše si myslím, že Briz0wna pochválil za to, že to přiznal a nestydí se za to. Já to taky přiznám. Taky dám do hry nějakou tu kačku. Né moc, ale malinko ano. Vzhledem k faktu, že nepiju, nechodím do hospody, jezdím na kole, které jsem si koupil před pár lety sice za moc, ale teď do něho dám pár kaček ročně, tak si to mohu dovolit :)
Ano, pochopil mě úplně jinak, než byla myšlena moje poznámka. Ale to je jedno. :)
Hospodu ti chválím, a to kolo taky. Ale pozor na berušky, prý jsou velice útočné od 1.9.2014. :D
Mohlo by se taky stát, že si na Tebe v lese někde počíhají, a budeš mít utrum. :D

Aresto, příteli, musím tě zklamat ale hraji bez zlatek stejně tak jako na Tau, tak zde.
Pouze na Pí si platím správce, abych viděl kde mám vzpoury od lišáků z Noe a mohl tak svých 84 měst bránit.
Bez správce uznej, jde to špatně, překlikávat 84 měst.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11425

Guest
Prťko, když vidíš útočníkovy jednotky i obráncovy, dá se to odsimulovat. :)
 

DeletedUser10513

Guest
Prave, tim ze pokazde pises jinak je to uplne jina vec.

Jinak muj nazor na to kdo je dobry hrac a kdo ne... nejde o SB ani o BB v zebricku. Dobry hrac je takovy, ktery dokaze posadit 40 utoku do 10 sec pred dopadem KL a dalsich 40 podpor do 10 sec po KL.

Myslim si ze jiny ukazatel tady neplati.
SB - muzou to byt zlatkari domeckari s minimem BB
BB - muzou mit vedle sebe hrace, kteri se prihlasi 2x za 1 den. Rano a vecer daji stavet armu a ty jim to behem dne vzdycky zlikvidujes.. To neni umeni nabrat BB
Casovani - pokud jsi dobry v tomhle, vzdy si jen ukazes na mesto a je Tve.

Musím maličko nesouhlasit, ještě lepší hráč jsi, pokud to na tebe nepřítel takto načasuje a ty mu koldu stejně utopíš.
Ano, píšu pokaždé jinak. Hlavní ale je, taky něco psát. Forum trošku umírá, a jediná vzpruha jsou bloggy.
Tak doufám, že jsi moji poznámku na Tvoji adresu už pochopil. ;)

Prťko, když vidíš útočníkovy jednotky i obráncovy, dá se to odsimulovat. :)
Ale já nechci.
I kdyý uznávám, že v pozdější fázi hry bude přeci jenom do premka potřeba zainvestovat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11425

Guest
Ano, píšu pokaždé jinak.
Tobě prostě přijde normální bejt chlap a měnit názor co vteřinu. :D
Helenc, simuloval jsem dva tvoje útoky... oba dvakrát, u obou se na stejnej výsledek bez prémka prostě nedostanu... ;)
 

DeletedUser10513

Guest
Tobě prostě přijde normální bejt chlap a měnit názor co vteřinu. :D
Helenc, simuloval jsem dva tvoje útoky... oba dvakrát, u obou se na stejnej výsledek bez prémka prostě nedostanu... ;)
Pánejo, a víš k čemu slouží takové to vylepšení z ostrovních misí na rychlejší pohyb vojsk? :D
 

DeletedUser11425

Guest
Pánejo, a co má rychlost za vliv na sílu? :)) Nebo ty myslíš ten vylepšenej útok? :D
Hele, máš 15 ohnivek v útoku a 15 v obraně, potřebuješ se dostat u útočníka (tebe) na ztráty 2 plamenů. 6% štěstí + vylepšenej... jsi na ztrátě 3 ohnivek, jenže ty potřebuješ 2!, takže přihodíš kapitána... a už jsi na dvou, miláčku. :) I kdybys tam měl nějakej opomenutej další 10% bonus, tak ten by ti pořád nestačil... prostě bez těch 20% od kapitána se nemáš šanci dostat na dvě ohnivky.
 

DeletedUser

Guest
Ještě bych dodal, že fórum umírá pořád. Se divím, že ještě neumřelo. Ale každopádně opravdu blogy tomu lehce pomáhají. Čtou si to i lidi z jiných světů a mají aspoň přehled kdo kde hraje.
Je mi jinak líto, že se pořád lidi musí hádat a přitom je to zbytečné. Ale taky jsem na to přišel později. Dovolím si všem dát jednu radu. Rději se 3x kousněte do rtu, než něco napíšete. Ona ta bolest vás umí kolikrát vyléčit :cool:
 

DeletedUser10513

Guest
Kousnout do rtu nepomáhá. :)
Jinak takovým lidem jako jsi Ty, fandím.
Stejně tak jako na Tau dělá blog Salu.
Čtu oba, a doufám že brzo budou nové rozhovory. :)

Takové lidi je třeba podporovat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9905

Guest
Ať žije archiv :D

yVpHNcA.png
 
Nahoru