• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser

Guest
Podvodníku, hrát s moderátorem. :))) To si určitě měla tisíce zlatých měsíčně, zablokování nepřátel na zakázku... Protože když lio hrála na Ný, tak to už moderátor byla.
Neber to samozřejmě zle, to jenom něco na odlehčení.

Každé nové koště dobře mete ... to snad znáš a tam ste nehráli tak neměla své správné souputníky ....
 

Thasoss

Grepolis tým
( jeste pred tim nez jsem se dal tu informaci ?) ty casy nesedi.
Ráno na něj okolo deváté šel tuším kuk přístavu... protože jsme u něj měli od včerejšího dopoledne vyvoláno. Poté nic a akce se rozběhla až po tvém oznámení o banu, s čímž jsem nemohl nic udělat, když si to tam i po mém okamžitém odmazání opětovně dopsal. Jinak by do něj nikdo ani nešel, nebyl vůbec na pořadu dne. :)
 

DeletedUser

Guest
Cato, teď jsi se snad odpovědi dočkal... Thass pokud vím, skutečně moderuje fórum, nemá přístup k blokování hráčů ani k informacím o tomtéž... Ten, kdo tu propálil svého kolegu že má BAN jsi byl ty sám... Kdysi jsem i u něho zkoušel vykručet zrušení BANu na tento můj nick a dozvěděl jsem se to samé-že on s tím nemá nic společného a musím to řešit se čely Supportu, nikoli moderátory fóra...

Btw. Vyhodit Ajajanu byla fakt blbost... Obzvlášť po tom, co u Mazla padaly její deff. jednotky, když jsem na něj útočil... Ti její čoklové mě dost štvali... Ale tak to je asi nutná oběť arogance jednoho slovutného stratéga a dokonalého hráče... Když už nejde neschopnost maskovat jinak, najdou se obětní beránci...:-D

Ani ne Cápku, ty poslední 3 byly v době, kdy už jsem resetnul účet, po divech... Předtím jsem hrál jen ve 3 aliancích... Jednu hned od začátku, pak jsme všichni vlezli k Pirátům a nakonec za Memento, protože se mi líbilo, jak celému světu ukázali zadek... Každopádně to nemá co dělat s tím, že se tu chováš jako hovado a jen se ztrapňuješ...

Vol slova a nechovej se jako frajer vod lopaty
PRo upřesnění - poslední si byl v akademie Maratonu , (aspon čti co je psáno)
Zapoměl si odpovědět kde ses ty roky schovával .. že ses tu zrovna tet TY FUNDOVANEJ ZNALČE ZJEVIL JAKO JÁNOŠÍK CO POTÍRÁ VŠECHNY NEZNALÍ A OBHAJUJE - CHRÁNÍ RESETY PO DEVÁTEM PŘÍSPĚVKU PLKŮ BUDEŠ JISTĚ V OBRAZE ? :d
 

DeletedUser9029

Guest
Neberu to zle. Ale mohli jste hrát třeba všichni proti Luciolle :D No ona by to vyhrála stejně :) Co tenhle svět předělat? aby se vidělo :D
 

DeletedUser9724

Guest
Ale bavíme, protože trvdošíjně odmítáš pochopit to, že moderátor fóra-Thassos-nemá přístup k registru BANů, tj. že nemůže vědět, proč ten či onen hráč má BAN a ani to, že jej vůbec má... Na xxxx šly myslím útoky už včera, mrkni na Statistiky, to že na něj útočili i dnes je snad logické, když má vzpouru... Co vím, tak pak se na něj vyrazilo až poté, co jsi ho tu natřel.. Podrobnosti sem vynášet nebudu, ale kdo o tom věděl, tak jen z tvého zdroje... To holt budeš muset přijmout jako chlap...
A Tahss ti myslím napsal to co já, že místní fórum nemá co dělat se Supportem, co uděluje BANy... Od toho se to celé odvíjí... Za co má BAN xxxx netušim, za co ho tu a tam dostává váš šéf tuším-nejspíš za ty perly co rozesílá osobkama...:-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9783

Guest
Cato: Začnu od konce. Především, než někoho obviníš (nikoli pouze osočíš), musíš mít důkaz. A nelze někoho usvědčit z něčeho, na co nejsou důkazy, protože se to ani nestalo... takže jsem v tomto ve více než ledovém klidu. Nyní druhý odstavec, nepiš support, útočí na něj moderátoři... kteří si mohou hrát kde chtějí. A to proč? Protože bany ve hře nijak neovlivní. Psal ti dotyčný mimo hru, za co blokaci má? Jestli to už se supportem hry řešil a případně jak toto řešení probíhalo? Podle toho, žes dosud nic takového nezmínil, očekávám, že ne... a přesto děláš závěry. Tím, že si DVAKRÁT vykřičel na toto fórum, i přes mé upozornění, že tvůj spoluhráč má zablokovaný účet, si ho vystavil nebezpečí, za které můžeš pouze TY sám. Nesváděj to na nikoho z nás. Je to čistě tvůj přehmat, kterého nepřítel nemá důvod nevyužít. Ač mi je dotyčného dost líto... protože odnese neurvalost vlastního spoluhráče, který měl nutkání to pitvat veřejně, bez toho, aniž by si domyslel následky.

Vy sami si znehodnocujete hraní tím, co vymýšlíte, na koho to či ono shodit... tisíckrát opakovaná lež se stává pravdou. ;)

Ale vzdyt debatu kterou s tebou dneska vedu je jen o tom ze se ta na neco ptam. KDYBY JSI NAPSAL resi to ten a ten a proto a tak a tak to je a ano nezda se me fer ze to takto je, ale pravidla jsou pevne dana a neni mozna jina cesta -> nebo proste cokoliv smyslplneho napisi ti ok chapu. Proste nejaka diskuze na urovni.

Co se tyce dukazu nebo nedukazu. Proc bych mel neco dokazovat kdyz se ti celou dobu ptam na par otazek. Nikdy jsem s tebou neresil jestli je fer nebo neni fer ze dostal ban. Ptal jsem se te na nekolik otazek a chtel jsem nejake odpovedi ani jednou jsem te neobvinil ze jsi lhal a ani jsem nepodal lzivou informaci.


Tady me krivdis pane nemam problem hrat ze silnejsima hracema a je spousta hracu kteri jsou vyrazne lepsi nez ja. S tim ja problem nemam, respktuji silnejsi ally a dobrych protivniku si vazim a nedavam ji a pogratuluji jim k dobremu boji. S dobienem na omrikonu napriklad.
Nenavidim spehy ale s tim nic neudelam je to ve vsech hrach. Ale nemam rad kdyz je to moc prohnile a nemam pocit ferovosti, ptal jsem se te na par otazek nedostal jsem odpovedi. Bylo by fajn si zahrat nejak server kde by tyto problemy nebyly. Sami moc vite ze za ty leta tady moc nepisi a jsem spis v ustrani.

Ani ti neresim tech par desitek distisci zlatych mesice co dostavate, protoze pokud plati to co jsi psal tak vyplatu za praci na grepolisu dostavate ve zlatacich a kazdy muze udelat to stejne co vy. Ze jsme se tak nerozhodly a nedavame do hry tolik energie je nas problem. Sam musis uznat ze vysoke mnozstvi zlatek ma vliv na vasi uspesnost. A
 

Thasoss

Grepolis tým
viržil: Luciolla a její spolek byli a jsou lepší než my... umí hrát, dokázali to na SK, dokázali to i zde. Kdybych tak horlivě pomáhal podváděním své alianci, pomáhal bych už Fénixovi či Alibabě, jejíž hráče znám podstatně déle než ty z Resetu... jak bych byl motivován k tomu pomáhat někomu, koho vůbec neznám a kdo namlátil mně i lidem, které znám nějaký ten pátek? :) Nebylo by spíš lepší (když už :D) pomoci někomu, s kým se už stejně nějakou dobu znám, právě aby byl Reset poražen? Toto CKAPNNovi ani nikomu jinému v těch konspiračních teoriích nesedí.

cato:
Ale vzdyt debatu kterou s tebou dneska vedu je jen o tom ze se ta na neco ptam. KDYBY JSI NAPSAL resi to ten a ten a proto a tak a tak to je a ano nezda se me fer ze to takto je, ale pravidla jsou pevne dana a neni mozna jina cesta -> nebo proste cokoliv smyslplneho napisi ti ok chapu. Proste nejaka diskuze na urovni.
Tau řeší Albinus a Drachma + probíhají několik dní automatické blokace, s nimiž neudělají ani oni nic.
Mimochodem, mou výplatu bys převýšil výhrami ve dvou soutěžích, resp. umístěním do druhé, někdy i do třetí pozice. Nicméně u mě nestačí napsat jedno (resp. dvě díla = dvě soutěže) dílo, ale hlídám fórum, dělám překlady, organizuji soutěže, aktualizuji články na wiki, vyhledávám ostatním informace odevšad (EN fórum, DevBlog, cizojazyčné wiki)... to mi bere řádově dvě hodiny, někdy až 6 či 8 denně.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9783

Guest
Ráno na něj okolo deváté šel tuším kuk přístavu... protože jsme u něj měli od včerejšího dopoledne vyvoláno. Poté nic a akce se rozběhla až po tvém oznámení o banu, s čímž jsem nemohl nic udělat, když si to tam i po mém okamžitém odmazání opětovně dopsal. Jinak by do něj nikdo ani nešel, nebyl vůbec na pořadu dne. :)



Okamzite dopsal nevim jak ty ale by jsem tady ve 14:30 max do 15:OO nevim presne a pak v podvecer.Protoze jsem chystal deckam rozsveceni stromku s mikulasem. Takze bud jsem mel hodne ctvrtek nebo ja nebo ty mame vlci mlhu.
 

DeletedUser9724

Guest
Cápku, Tahss mi umazal kousek reakce, protože to byla ještě horší slova než dosud... Tak ti to napíši znovu, hraji již několikátý svět pod jiným nickem, na tenhle jsem dostal na Achillovi BANána za sprostotu jeho znění...:-D Když se na to podíváš pořádně, cos sem zkopčil tak uvidíš, že poslední 3 ali byly jen šolich po resetu, když už mě svět přestal bavit... Stále mě někdo někam zval, tak jsem tam lezl na kukačku... Mění to ovšem něco na tom, že na Tau hraješ pendrek a jen ze sebe děláš ubožáčka???
RESETy zde neobhajuji(obhájíme se ve hře líp než dobře), jen jako jejich člena mě fakt dojímaj ty tvoje ublíženecký kecy a hospodský moudra...
 

DeletedUser

Guest
viržil: Luciolla a její spolek byli a jsou lepší než my... umí hrát, dokázali to na SK, dokázali to i zde. Kdybych tak horlivě pomáhal podváděním své alianci, pomáhal bych už Fénixovi či Alibabě, jejíž hráče znám podstatně déle než ty z Resetu... jak bych byl motivován k tomu pomáhat někomu, koho vůbec neznám a kdo namlátil mně i lidem, které znám nějaký ten pátek? :) Nebylo by spíš lepší (když už :D) pomoci někomu, s kým se už stejně nějakou dobu znám, právě aby byl Reset poražen? Toto CKAPNNovi ani nikomu jinému v těch konspiračních teoriích nesedí.

Skus mín mluvit a víc myslet
jako třeba hrát jinej svět než ten co moderuješ, ušetříš si bambilion trapnejch výmluv a neuslišíš - nepřečteš ani pčtvrtinu kritiky na tvou osobu
 

Thasoss

Grepolis tým
Nemoderuji žádný svět... moderuji pouze prostor pro jeho diskusi. Což je sekce obsahující ve svém názvu i jméno daného světa... nic víc to není. Za příspěvek proti pravidlům dostaneš stejný trest, ať ho postneš do jakékoli sekce.

Hlavně že jsem byl osočován z nestrannosti od hráčů z Království stínů i firstazazela v Kavárně Omikronu... kde jsem již v době jejich slovních půtek dávno nehrál. ;) A podle firsta nadržoval svým kamarádům, se kterými jsem v životě neprohodil ani slovo...
 

DeletedUser

Guest
Cápku, Tahss mi umazal kousek reakce, protože to byla ještě horší slova než dosud... Tak ti to napíši znovu, hraji již několikátý svět pod jiným nickem, na tenhle jsem dostal na Achillovi BANána za sprostotu jeho znění...:-D Když se na to podíváš pořádně, cos sem zkopčil tak uvidíš, že poslední 3 ali byly jen šolich po resetu, když už mě svět přestal bavit... Stále mě někdo někam zval, tak jsem tam lezl na kukačku... Mění to ovšem něco na tom, že na Tau hraješ pendrek a jen ze sebe děláš ubožáčka???
RESETy zde neobhajuji(obhájíme se ve hře líp než dobře), jen jako jejich člena mě fakt dojímaj ty tvoje ublíženecký kecy a hospodský moudra...
:D
tau sem resetnul prdolo
tvoje banány mně neberou
Kolikátý svět hraješ taky ne
Omazání nebyl umysl, jen chybka :eek:)
Já tě určitě nikam zvát mimo reálu k hrablu na sních nebudu jeden inteligent s velkou pusou by se šikl
Reset obhajuješ až je speostý jak vokatě
No a tet se zatahej za pindu, poplácej se po rameni, jak si to Cápkovi natřel :eek:)
 

DeletedUser10620

Guest
Skus mín mluvit a víc myslet
jako třeba hrát jinej svět než ten co moderuješ, ušetříš si bambilion trapnejch výmluv a neuslišíš - nepřečteš ani pčtvrtinu kritiky na tvou osobu

Možná by jsi to taky mohl zkusit, pač to co tu plodíš je jeden nesmysl za druhým :D
 

DeletedUser

Guest
Nemoderuji žádný svět... moderuji pouze prostor pro jeho diskusi. Což je sekce obsahující ve svém názvu i jméno daného světa... nic víc to není. Za příspěvek proti pravidlům dostaneš stejný trest, ať ho postneš do jakékoli sekce.

Hlavně že jsem byl osočován z nestrannosti od hráčů z Království stínů i firstazazela v Kavárně Omikronu... kde jsem již v době jejich slovních půtek dávno nehrál. ;) A podle firsta nadržoval svým kamarádům, se kterými jsem v životě neprohodil ani slovo...

Potom když to slyšíš už tak dlouho a tak často, by bylo fajn se nad tím zamyslet pokud na tom nebude něco pravdy
 

DeletedUser9783

Guest
cato:
Tau řeší Albinus a Drachma + probíhají několik dní automatické blokace, s nimiž neudělají ani oni nic.
Mimochodem, mou výplatu bys převýšil výhrami ve dvou soutěžích, resp. umístěním do druhé, někdy i do třetí pozice. Nicméně u mě nestačí napsat jedno (resp. dvě díla = dvě soutěže) dílo, ale hlídám fórum, dělám překlady, organizuji soutěže, aktualizuji články na wiki, vyhledávám ostatním informace odevšad (EN fórum, DevBlog, cizojazyčné wiki)... to mi bere řádově dvě hodiny, někdy až 6 či 8 denně.[/QUOTE]

Chlape a to ti travlo napsat tak dlouho co je na tom tak sloziteho, napsal bych ti ok a dokazal bych si s tebou psat vecne. Mezitim nase diskuze skloutzne nekam k osobnim vecem ktere proste jsou uplne nesmyslne.
I tak tvrdim mlady muzi ze kdyby jste daleko vice jednali na rovinu a resili veci ne osobne ale vecne a s nadhledem velmi by to prospelo teto hre. Bohuzuel i tak mam pocit ze tady to neni ferova hra nebo spis nepusobi to na me dobre a rikam to s tim ze k tomu nemam jediny dukaz jenom ten pocit. Ja do zakulisi kdo s kym atd aniv videt nechci, na to nemam moc casu.

Myslim ze kdo je dobry a kdo ne , je tady hodne podvazane CASEM, ZLATKAMA a pak z schopnostma hrace.. Toto je poradi za ktere si stojim .Hraci schopnosti nebo strategie tady nejsou na prvnim miste.

Možná by jsi to taky mohl zkusit, pač to co tu plodíš je jeden nesmysl za druhým :D

A ja si mylsim ze tento odstavec zrovna neni nesmysl, zkus me to oduvodnit proc je to nesmysl zkus svuj nazor necim podporit. Odpovedel jsi bez jedineho argumentu to neni diskuze ale osocovani a to si myslim ze nemame za potrebi ne.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10620

Guest
Já jsem zrovna nereagoval na poslední věc co napsal, bavil jsem se pouze všeobecně o tom, co tu píše.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9783

Guest
Ne neřežou už jsem si docela zvyknul ;), chůvu tu nikdo nepotřebuje, ale ty by jsi potřeboval Pravidla českého pravopisu, místo těch žvástů tady, napiš radši Ježíškovi :D



Já jsem zrovna nereagoval na poslední věc co napsal, bavil jsem se pouze všeobecně o tom, co tu píše.

Ale zrovna na to co psal je spousta pravdivych veci, takze to bylo malinko nestastne :) . Souhlasis s tim odstavcem nebo mas jiny nazor?

Ja si myslim ze modratori by nemeli moc hrat na serverech, nepusobi to duveryhodne, mela by to byt palcena funkce nikoliv v naturailich.

Ja kdyz se na to podivam jako sef firmy tak ten model je cely spatne, me jako majitely to pusobi akorat problemy.
Hra pro HRACE kteri plati a musis mu dat pocit ze ma sanci vyhrat a nikoliv pro Personal kdyz to napisi skarede. Zakaznik nas pan a ne naopak.
Zni to zme pusy skarede ale Vy tu mate byt pro Hrace a pro server a nikoliv my pro Vas a delat Vam krovi ve hrani, pro vas je to zamestnatni a udelat vse k nasi spokejnosti. Je to proste jenom obchod.

Aktualne na TAU mas jakou situaci? Vsichni moderatori jsou v jedne a dominatni ally. A mas uplne jedno jestli jsou skvely nebo looseri ale proste budete podvodnici at je to pravda nebo ne, at udelate cokoliv tak to je. Ono rozumejis by bylo kdyb jste kazdy mel vlastni ally. Ale tenhle server se uz nezachrani, hodne hracu promaze jen co s eobjevi novy server. To otraveni je docela dost velke. Zkuste se zamyslet na jimen serveru a nedeljete stejne chyby jako tu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9724

Guest
Cápku, nebudu se plácat po rameni, natíráš se tu i bez mé pomoci... Jen jsem tě na to upozornil, jak jsi s tím opět naložil je jen tvoje věc... Já tvou ostudu snídat nebudu...
 

DeletedUser10620

Guest
Ale zrovna na to co psal je sposta prvdivych veci, takze to bylo malinko nestastne. Souhlasis s tim odstavcem nebo mas jiny nazor?

co je natom pravdivého ? Jako že kdyby hrál jinej svět tak se to změní ? Už jenom to co píše je nesmysl..."Kdyby jsi hrál jinej svět než ten kterej moderuješ"..... co tohle je za nesmysl, nemoderuje žádnej svět, stará se o chod fórka, se světem nemá nic co dočinění, takže každej svět na kterým hraje, tak má svoje fórko, který on spravuje a dohlíží, aby tu nebylo to co tu být nemá, takže tady vidíš hned jeden nesmysl. Jinak i kdyby hrál jinej svět, tak ho bude hrát stejně a stejně budou mít všichni okolo kecy. Je to vždy a všude, pořád se bude jen nadávat na ty co jsou nějakým způsobem ve vedení. Ať už to byla Alibaba, ať už to byl Element, nebo Morituri (všechno z Pí), vždycky se budou špinit ti co nejakým způsobem vedou, jelikož ty co jsou za nima to neunesou

Ja si myslim ze modratori by nemeli moc hrat na serverech, nepusobi to duveryhodne, mela by to byt palcena funkce nikoliv v naturailich.

Ja kdyz se na to podivam jako sef firmy tak ten model je cely spatne, me jako majitely to pusobi akorat problemy.
Hra pro HRACE kteri plati a musis mu dat pocit ze ma sanci vyhrat a nikoliv pro Personal kdyz to napisi skarede. Zakaznik nas pan a ne naopak.
Zni to zme pusy skarede ale Vy tu mate byt pro Hrace a pro server a nikoliv my pro Vas a delat Vam krovi ve hrani, pro vas je to zamestnatni a udelat vse k nasi spokejnosti. Je to proste jenom obchod.

Jenže to je to co pořád vy nevnímáte, vy tu pořád plácete o tom, jak on ten svět ovlivňuje, a jak asi boha ? To je jako by jsi řekl, že dispečer ovládá kamion jedoucí s nákladem do Francie třeba. To je taky nesmysl, ten kamion ovládá přece řidič a né dispečer. Thas je moderátor fóra, nemá s hrou co dočinění. Nemá jí jak jinak ovlivnit než jen svojí hrou a tím je myšleno to že hraje. V podstatě to vyznívá tak jako by jsi chtěl, abych zaměstnanacec nechodil do práce. Kdo si myslíš že to překládá wiki, a odpovídá na drtivou většinu věcí ? Právě on a kde by to asi jinde pochotil než hraním. To nedává smysl, aby se mu zakazovalo hrát. Prostě si tu plete většina pojmy s dojmy a nedokáží rozeznat moderátora od supporta a to je velkej rozdíl
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9783

Guest
Kruel napsal/a:
Jenže to je to co pořád vy nevnímáte, vy tu pořád plácete o tom, jak on ten svět ovlivňuje, a jak asi boha ? To je jako by jsi řekl, že dispečer ovládá kamion jedoucí s nákladem do Francie třeba. To je taky nesmysl, ten kamion ovládá přece řidič a né dispečer. Thas je moderátor fóra, nemá s hrou co dočinění. Nemá jí jak jinak ovlivnit než jen svojí hrou a tím je myšleno to že hraje. V podstatě to vyznívá tak jako by jsi chtěl, abych zaměstnanacec nechodil do práce. Kdo si myslíš že to překládá wiki, a odpovídá na drtivou většinu věcí ? Právě on a kde by to asi jinde pochotil než hraním. To nedává smysl, aby se mu zakazovalo hrát. Prostě si tu plete většina pojmy s dojmy a nedokáží rozeznat moderátora od supporta a to je velkej rozdíl

Ten priklad s kamionem je hezky : Dipecer urucuje kudy ma jet kde ma tankovat, kdy ma skladat a nakladat, ridic jede "jen podle" pokynu snazi se je vyplnit co nejlepe. Strategii urcuje ten ridic nebo ten dispecer?
Ja jsem ti napsal svuj nazor ze si nemyslim ze by jste meli hrat, ze s tim nesouhlasis je celkem lgocike protoze jsi na druhe strane.
Kruele, dejmetomu ze beru fakt ze k praci moderatora musis hrat dany server a ted se te ptam, ty jako zamestnanec je dobre ze hrajes tim zpusobem ze dominujes serveru, je to ku prospechu toho serveru jako zamestanec a personal ktery je tu kvuli nam?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru