• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser10620

Guest
Ten priklad s kamionem je hezky : Dipecer urucuje kudy ma jet kde ma tankovat, kdy ma skladat a nakladat, ridic jede "jen podle" pokynu snazi se je vyplnit co nejlepe. Strategii urcuje ten ridic nebo ten dispecer?
Ja jsem ti napsal svuj nazor ze si nemyslim ze by jste meli hrat, ze s tim nesouhlasis je celkem lgocike protoze jsi na druhe strane.
Kruele, dejmetomu ze beru fakt ze k praci moderatora musis hrat dany server a ted se te ptam, ty jako zamestnanec je dobre ze hrajes tim zpusobem ze dominujes serveru, je to ku prospechu toho serveru jako zamestanec a personal ktery je tu kvuli nam?

To jak se zachová ten řidič dispečer neovlivní, je jen na řidiči kde a jak se rozhodne co udělat, dispečer řekne jen co a kde by měl udělat, ale přímo ho nedokáže ovlivnit, ale toť mimo tvůj dotaz.

Já si nepřijdu, že bych já osobně dominoval servru, hraju tak jako jsem hrál na Pí, kde díky několika lidem jsem se naučil základy a tu jsem od zkušenějších pochytil další postřehy, ale určitě nedominuji serveru. Jen se podívej kdo je na jakým místě v žebříčku, Kdo kolik má měst, o těch tu neuslyšíš ani slovo, polovina z nich jsou měga zlatiči, ale nikdo je neřeší, tu se jen zarytě řeší, jedni a ti samý dokola a to jen proto, že někomu nesedí, v tom to celé je.

A jestli je to ku prospěchu ? A co by se změnilo tím kdybych nehrál ? server by najednou měl o tisíc hráčů více ? Všichni by začali více zlatit ? Nikdo by se nehádal ? Ani jedno by se nestalo, stejně by se našel někdo jinej kdo by byl trnem v oku a pro změnu se začal řešit on. Na serveru je mnohem víc hráčů co určujou směr hry a světa, ale jelikož jsi ani ty ani ostatní co tu hulákaj nepřišli do kontaktu, tak o nic nepadlo ani slovo, nebudu jmenovat koho mam namysli, nestojim o další bláboly na toto téma ;)
 

DeletedUser9783

Guest
To jak se zachová ten řidič dispečer neovlivní, je jen na řidiči kde a jak se rozhodne co udělat, dispečer řekne jen co a kde by měl udělat, ale přímo ho nedokáže ovlivnit, ale toť mimo tvůj dotaz.

Já si nepřijdu, že bych já osobně dominoval servru, hraju tak jako jsem hrál na Pí, kde díky několika lidem jsem se naučil základy a tu jsem od zkušenějších pochytil další postřehy, ale určitě nedominuji serveru. Jen se podívej kdo je na jakým místě v žebříčku, Kdo kolik má měst, o těch tu neuslyšíš ani slovo, polovina z nich jsou měga zlatiči, ale nikdo je neřeší, tu se jen zarytě řeší, jedni a ti samý dokola a to jen proto, že někomu nesedí, v tom to celé je.

A jestli je to ku prospěchu ? A co by se změnilo tím kdybych nehrál ? server by najednou měl o tisíc hráčů více ? Všichni by začali více zlatit ? Nikdo by se nehádal ? Ani jedno by se nestalo, stejně by se našel někdo jinej kdo by byl trnem v oku a pro změnu se začal řešit on. Na serveru je mnohem víc hráčů co určujou směr hry a světa, ale jelikož jsi ani ty ani ostatní co tu hulákaj nepřišli do kontaktu, tak o nic nepadlo ani slovo, nebudu jmenovat koho mam namysli, nestojim o další bláboly na toto téma ;)


Vis co by nastalo?

Hadaly bychom se stejne, podobne hadky , spehove atd. ALE BYLA BY TU MORALNI AUTORITA? KTERA BY MELA KREDIT COKOLIV ROZSOUDIT ted jsou tu jen hraci kteri jsou osobne zaintereosvani a nejsou schopni nezavisle ( alespon v ocich ostastnich) rozhodovat.

Problem je ze tyto beres jako blaboly, chces rici ze tu pisi blaboly? Víš ono, my se tady dneska nebavime o tom kdo a kam urcuje jakym smerem se ma ubirat server, ale o vasi roli v hernim svete. Jestli vy jste tu kvuli nam nebo my kvuli vam.

Jinak co je dulezitejsi ridic nebo dispecer ? ktera prace ma vetsi hodnotu?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9029

Guest
hele nepřeháníte to? Kruel je moderátor a měl by to klidnit a spíš teda mi příde zlej.tohle by prostě asi měli dělat ženský tak nad 45 co jsou zvyklý krotit celou rodinu :)
 

DeletedUser10620

Guest
Vis co by nastalo?

Hadaly bychom se stejne, podobne hadky , spehove atd. ALE BYLA BY TU MORALNI AUTORITA? KTERA BY MELA KREDIT COKOLIV ROZSOUDIT ted jsou tu jen hraci kteri jsou osobne zaintereosvani a nejsou schopni nezavisle ( alespon v ocich ostastnich) rozhodovat.

Jinak co je dulezitejsi ridic nebo dispecer ? ktera prace ma vetsi hodnotu?

Důležité jsou obě, ani jeden by se bez druhého neobešel, to je jako Pat bez Mata, nebo Tom bez Jerryho

Nebyla by tu morální autorita, v dnešní době neexistuje morální autorita, rozhodně ne ve virtuálním světě, kde si každej hraje na bůh ví co. Takže i "kdyby" tu byl někdo koho tedy nazýváš nestrannou autoritou, tak stejně a vždycky tu bude někdo, kdo nebude s něčím souhlasit a rozpoutá debatu typu, ty nadržuješ tomu a tomu a tamtomu. Takže i s touto autoritou by se nic nezměnilo.

Někdo to snese, někdo se hold musí předvádět, tak jako tomu je tady. Ty sám se tu snažíš něco prosadit, ale normálním stylem a dá se s tebou komunikovat, ale to co tu někteří předvádí, k tomu neni ani co dodat.
 

DeletedUser9783

Guest
hele nepřeháníte to? Kruel je moderátor a měl by to klidnit a spíš teda mi příde zlej.tohle by prostě asi měli dělat ženský tak nad 45 co jsou zvyklý krotit celou rodinu :)
Ano mas pravdu nedokazi to brat s nadhledem a brat to jako zamestani a ani hru na serveru neberou jako zamestnani. Ja nevim kolik jim je mozna to jsou mladi kluci a maji narok na takoveto chovani ale nemeli by delat timto tuto praci.
 

DeletedUser9072

Guest
Nemoderuji žádný svět... moderuji pouze prostor pro jeho diskusi. Což je sekce obsahující ve svém názvu i jméno daného světa... nic víc to není. Za příspěvek proti pravidlům dostaneš stejný trest, ať ho postneš do jakékoli sekce.

Hlavně že jsem byl osočován z nestrannosti od hráčů z Království stínů i firstazazela v Kavárně Omikronu... kde jsem již v době jejich slovních půtek dávno nehrál. ;) A podle firsta nadržoval svým kamarádům, se kterými jsem v životě neprohodil ani slovo...

Poslouchej Thasoss, machroval jsi na Iotě a machruješ i tady. Já nehraji nyní na žádném světě a tak je mi jedno, že riskuji tvoji pomstu jako například mé zablokování účtu na Iotě tady na fóru. Jsi neskutečný křivák zneužívající svého postavení. To samé platí pro členy Supportu, kteří se herně angažují ve světě, ve kterém působí i jako exekutiva.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9783

Guest
Důležité jsou obě, ani jeden by se bez druhého neobešel, to je jako Pat bez Mata, nebo Tom bez Jerryho

Nebyla by tu morální autorita, v dnešní době neexistuje morální autorita, rozhodně ne ve virtuálním světě, kde si každej hraje na bůh ví co. Takže i "kdyby" tu byl někdo koho tedy nazýváš nestrannou autoritou, tak stejně a vždycky tu bude někdo, kdo nebude s něčím souhlasit a rozpoutá debatu typu, ty nadržuješ tomu a tomu a tamtomu. Takže i s touto autoritou by se nic nezměnilo.

Někdo to snese, někdo se hold musí předvádět, tak jako tomu je tady. Ty sám se tu snažíš něco prosadit, ale normálním stylem a dá se s tebou komunikovat, ale to co tu někteří předvádí, k tomu neni ani co dodat.

Takze mame rezignovat na to abychom tu meli spravdelive soudce protoze tak to je vsude a je to normalni to bychom mohly jitdo Ruska ne? Ja si myslím ze oba zijeme v jinem svete, pokud nebude nekde moralni autorita tak to nemuze fungovat, pokud nemas nestrane soudce jak chces fungovat, jak si chces byt jisty ze nekdo pravidla nebude porusovat kdo na t pravidla bude dohlizet kdyz neni nikdo nestrany?

Zpatky k ridicum nedocetl jsi otazku do konce a hnedka mas odpoved, coz neco vypovida, bud trpelivejsi a premyslej nad svou odpovedi.
 

DeletedUser8285

Guest
co je natom pravdivého ? Jako že kdyby hrál jinej svět tak se to změní ? Už jenom to co píše je nesmysl..."Kdyby jsi hrál jinej svět než ten kterej moderuješ"..... co tohle je za nesmysl, nemoderuje žádnej svět, stará se o chod fórka, se světem nemá nic co dočinění, takže každej svět na kterým hraje, tak má svoje fórko, který on spravuje a dohlíží, aby tu nebylo to co tu být nemá, takže tady vidíš hned jeden nesmysl. Jinak i kdyby hrál jinej svět, tak ho bude hrát stejně a stejně budou mít všichni okolo kecy. Je to vždy a všude, pořád se bude jen nadávat na ty co jsou nějakým způsobem ve vedení. Ať už to byla Alibaba, ať už to byl Element, nebo Morituri (všechno z Pí), vždycky se budou špinit ti co nejakým způsobem vedou, jelikož ty co jsou za nima to neunesou

Všichni hráči jsou si rovni, ale někteří jsou si rovnější ...

Ano, hezky jsi to napsal. Je tady problém, který se opakuje téměř u každého světa. Část hráčů nemá důvěru v hrající "pracovníky" Innogames a opakovaně je kritizuje. Zda je kritika oprávněná či nikoliv se můžeme pouze dohadovat. Nevím, jaké jsou pracovní úkoly, oprávnění, přístupy do systémů hry atd. pro jednotlivé pracovníky - to vše popsáno v interních dokumentech. A těm se rozhodně nedostaneme. Jak jsi správně napsal - stávající systém je špatný.

Co s tím?! Jediné řešení vidím v plně profesionálním supportu. Krupiér si kasinu také nemůže odskočit k jinému stolu a zahrát si :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9783

Guest
Nic ukonceme debatu nikam to dal asi nepovede. Jak rikam chybz tady na tomto serveru Nestrana autorita, ktere by se dalo verit a to je problem.

Souhlasim s lepidusem, popsal to v jednom odstavci o co se tady snazim cely vecer.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10620

Guest
Všichni hráči jsou si rovni, ale někteří jsou si rovnější ...


Co s tím?! Jediné řešení vidím v plně profesionálním supportu. Krupiér také nemůže hrát :)

cituji jen část ke které chci něco podotknout.

To je jako zlatí všichni a někdo zlatí víc.
A jsme zase u toho, jsme pouze moderátoři. Support je někdo uplně jiný. Jen jsem chtěl podotknout, netřeba dál rozvádět konverzaci
 

DeletedUser8285

Guest
cituji jen část ke které chci něco podotknout.

To je jako zlatí všichni a někdo zlatí víc.
A jsme zase u toho, jsme pouze moderátoři. Support je někdo uplně jiný. Jen jsem chtěl podotknout, netřeba dál rozvádět konverzaci

O zlatky nejde. Za práci si zasloužíš odměnu, zda je odměna v penězích nebo naturáliích, nikdo neřeší. Samozřejmě, vždy musí být řádně zdaněna:)

Copak to nevidíš? Část hráčů vám nevěří. Tak s tím něco dělejte. Vymyslete lepší, transparentní systém. Já na Friesenstraße 13 nikoho neznám ...
 

DeletedUser10620

Guest
Ty jsi cenzor, bud vis jestli je tam urazka nebo vis ze tam jsou informace, ktere jsou citlive. Takze jsou tam sporsta slova nebo ne?

ano je tam urážka nejen moderátoru, ale i support týmu a aby tu zas někdo nehulákal jak je to nestranné, tak to nechám posoudit i ostatními

Copak to nevidíš? Část hráčů vám nevěří. Tak s tím něco dělejte. Vymyslete lepší, transparentní systém. Já na Friesenstraße 13 nikoho neznám ...

To je jako přesvědčovat ateistu, aby začal věřit v nějakého boha :) Když nechce, tak nebude a nic ho nepřesvědčí
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9783

Guest
ano je tam urážka nejen moderátoru, ale i support týmu a aby tu zas někdo nehulákal jak je to nestranné, tak to nechám posoudit i ostatními

Vis kdo ti dal to silu a moc hrat si na cenzora, vyhvezdickuj sprosta slova, ale obsah by jsi nemel smazat nebo blokovat ta doba, kdy texty ktere se se nehodii se smazou je snad davno pryc ne. nech tam klidne hvezdicky. Ale nemely by se informace mazat, je celkem smutne toto zjistit a jeste si to nechat od vas potvrdit.

O zlatky nejde. Za práci si zasloužíš odměnu, zda je odměna v penězích nebo naturáliích, nikdo neřeší. Samozřejmě, vždy musí být řádně zdaněna:)

Copak to nevidíš? Část hráčů vám nevěří. Tak s tím něco dělejte. Vymyslete lepší, transparentní systém. Já na Friesenstraße 13 nikoho neznám ...



Covece vidisto je to vlasnte danovy unik to klukum asi nedoslo, ze financak si nane pristavajicicm zpusobu hrani muze posvitit, protoze je jedno jestli je to paypal nebo zlatky :) A rekl ze toto nedodanuj :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9072

Guest
Jen pro zajímavost, nikdy jsem moderátory ani Support nenapadl sprostým či vulgárním slovem. Pouze jsem poukazoval na jejich chyby a přehmaty slušnou mluvou. Za to jsem si vysloužil opakovavé mazání příspěvků a na konez blokaci přístupu k veřejnému fŕu hry Grepolis.

Omlouvám se za překlepy, blbec to odsoudí a inteligent omluví, jsem na mobilu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9724

Guest
Vysvětlí mi už konečně někdo z těch chytrejch, co tu mají tisíce obvinění v puse a žádný důkaz v ruce, jak může moderátor fóra o hře ovlivňovat její chod??? A prosil bych konkrétní způsoby, nikoli domněnky a fantazie... Děkuji...
 

DeletedUser9072

Guest
Bože milý naivko, Supportíci čtou Oz zprávy, vidí do interních fór aliancí. Znají vše o čem se hráčí domlouvají v tom kterém světě. Podle toho si pak hrají svou vlastní hru, nebo poskytují info svým oblíbencům. Jen jeden příklad, Thasoss vidí do všeho, co se kde ve světě děje a zároveň ten svět hraje. To je naprosto stejné, jako když hráč pokeru vidí do karet svým protihráčům.
 

DeletedUser

Guest
Vážení moderátori....Už to dosť preháňate a špiníte dobrú povesť predošlých (Rebelius, Kukin...). Mali by ste si už vstúpiť do svedomia a zamyslieť sa. Toto nie je nič iného ako fraška a predovšetkým na to doplatíte vy sami :).
 

DeletedUser9072

Guest
Pokud Pochcanek2 chceš hmatatelný důkaz ? ....prostě není, nemůže být. Není zde advokáta, ani povinnost zprávy ukládat do úschovy u nějakého právníka. Prostě je to tak. Na Iotě se řešilo, proč dostal spoluhráč ban a Support mi napsal, že ban byl udělen na základě skutků, OZ a příspěvků na tajném fóru aliace. Věř či nevěř, toť už tvůj problém.
 

DeletedUser9724

Guest
Líbí se mi, jak jsi přesvědčen o tom, kam všude Thassos vidí, ale ještě dosud jsi nebyl schopen vstřebat fakt, že Thass není členem Support teamu, ale že je moderátorem(tak jinak pro lepší pochopení SPRÁVCEM) fóra o hře... Tj. Nemůže zasahovat do hry ani ji ovlivňovat jinak než tím, čím můžeme i my ostatní... AŽ tohle poberete, bude možné s vámi diskutovat dál...:-D Takže znovu, vysvětlí mi někdo, jak správce fóra ovlivní hru a udílení BANů??? Konkrétně, ne fantazie a výmysly, jak právě předvedl(navzdory mé prosbě) Hanibal... Děkuji...

Jinak, asi máš mezi člany Suppost teamu lepší kontakty než koho znám, protože jak já, tak kolegové o nichž vím že byli zvadaví, se od Supportu nedozvěděli důvodu udělení BANu spoluhráči(protihráči), to Support řeší jen s postiženým a nebude k tomu nikomu dalšímu sdělovat podrobnosti... Pravděpodobně jsi tedy jeden z těch rovnějších, na které tu pořádáte hon...:-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru