• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser9029

Guest
Dobrý večer :)Hele pochcánku, přestaň tady odpovídat lidem, kteří se tě na nic nedotázali:) On s tebou asi už dlouho nikdo nemluví a nevšímá si tě :( no viď chudinko. chceš pozornost viď ,tak se musíš furt někam plést že :D Připomínáš mi ty lidi kteří se připojují do různých diskuzí kde lidi řeší normál věci dokuď tam nevleze provokatér dělá chytrého a všechny uráží,který z toho udělá nepříjemnou věc, protože v tu ránu se lidi musí bránit a nenechat se urážet nechaj se vyprovokovat a on se tím ukájí. Myslím že je ale nejlepší řešení lidi jako ty ignorovat a vůbec nereagovat a od teď se tím budu řídit :p Ostatní mi doufám prominou že jsem byla chvilku zlá.
 

Drachma

Grepolis tým
já nic neuzavíral,neodhlašoval,když jsem viděl vyřízeno nakoukl a nic tam nebylo,proto jsem opakoval otázku.

Opet si vymyslite, napsal jste ticket a za par minut jste kliknul na odkaz, "muj dotaz byl vyrizen" timpadem vy tam vidite cas vytvoreni a vyrizeno, ja zase vidim vas ticket a pak ze jste ho oznacil jako vyrizeny, coz je defakto stejne jako kdyz ho uzavrete.
 

DeletedUser11658

Guest
Opet si vymyslite, napsal jste ticket a za par minut jste kliknul na odkaz, "muj dotaz byl vyrizen" timpadem vy tam vidite cas vytvoreni a vyrizeno, ja zase vidim vas ticket a pak ze jste ho oznacil jako vyrizeny, coz je defakto stejne jako kdyz ho uzavrete.
nemám sebemenší duvod si vymyšlet. hraji čestně a píšu co vidím na vlastní oči. tak jak to je ted' bylo to včera.
a ještě 1 perlička. mé udání na supportu jste teda dostali včera v noci. vy jste mi poslali prazdnou zprávu a vubec jste to neřešili? i policista , sanit'ák i požárník musí jít do terénu by si to ověřil já koukám že dotyční stále hrajou ... jiny hráč by měl postihy hned dokud by neobhájil nevinu. nebo že by jste tak rychle toto vyřešili? tomuhle nevěřím.
 

Drachma

Grepolis tým
Uz nevim, jak vam to napsat, nikdy vam na zadny vami vytvoreny ticket nikdo neposlal jako odpoved prazdnou zpravu !!!!!

A vse co jste pozadoval proverit v ticketu, ktery jste poslal dnes, jsem proveril.

Takze vazne nechapu, co jeste vic bych mel podle vas udelat ?

já koukám že dotyční stále hrajou ... jiny hráč by měl postihy hned dokud by neobhájil nevinu.

No a toto snad nemyslite vazne. Ja preci nerozdavam tresty podle toho co se komu zrovna zda podezrele.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11658

Guest
Uz nevim, jak vam to napsat, nikdy vam na zadny vami vytvoreny ticket nikdo neposlal jako odpoved prazdnou zpravu !!!!!

A vse co jste pozadoval proverit v ticketu, ktery jste poslal dnes, jsem proveril.

Takze vazne nechapu, co jeste vic bych mel podle vas udelat ?



No a toto snad nemyslite vazne. Ja preci nerozdavam tresty podle toho co se komu zrovna zda podezrele.
myslím to vážně. nebo to ověření bylo naoko? a přisun zlatek ověřen i s transakci odesilatel + přijemce v hodnotě použityho veškeryho zlata? tak to už opravdu nevěřím.pak se tedy nedivte že vám nevěří nikdo,když zminovani hráči hraji v alianci s moderátory atd.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Drachma

Grepolis tým
nikdy nekontroluji neco jen na oko, jak vy rikate. A ze tomu neverite je vase vec a ja s tim tezko neco muzu delat. Evidentne nevite nic o moznostech co lze ze strany supportu proverit.

Ja vam rikam, ze vse co jste pozadoval jsem proveril. Takze pokud nemate nejaky jiny dotaz ci problem, povazuji pokracovani v nasi konverzaci za zbytecnou ztratu meho casu.
 

DeletedUser11658

Guest
nikdy nekontroluji neco jen na oko, jak vy rikate. A ze tomu neverite je vase vec a ja s tim tezko neco muzu delat. Evidentne nevite nic o moznostech co lze ze strany supportu proverit.

Ja vam rikam, ze vse co jste pozadoval jsem proveril. Takze pokud nemate nejaky jiny dotaz ci problem, povazuji pokracovani v nasi konverzaci za zbytecnou ztratu meho casu.
máš pravdu zbytečná debata. jinak děkuji za drahocenny svuj čas,ktery mi nikdo neproplatí. taky díky za veškery screny které mužu použít dále i s hodinama. rád bych oznamil,že nas pořád odkazujete na Německo,ale zapomináte,že i oni mají kontrolní orgán i v ČR na všechny online hry,ktery se provozuji a reklamuji na českych serverech. tam spadaji všechny typy her jako *cenzura* a jiny.podotykam,že na některych hraji i já a ne v pozadí.nasvědčuje tomu lewel a roky hraní. co vidím na Grepolisu mi zustava pusa otevřená a divím se,že tady někdo hraje. hra je sice zabavna,ale praktiky grepolis teamu jsou alarmujici. udělam vše pro to,aby obyčejní hráči mohli hrát v klidu proti soběrovnymu nepřiteli a aby grepolis team nehrál mezi hráči.se svými zlatkami mužete vyhlašovat soutěže jestli tady ještě budete.mate dost pravomocí , aby jste viděli do hry aniž by jste v ní hráli. řekněme si to narovinu : my vás na světě nechceme,aby jste tam hráli s vyhodama a už vubec né pod jednym teamem.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5567

Guest
Čili chceš přesvědčit Inno, aby adminum a modum platili v korunách nebo eurech místo ve zlatě? (Teda předpokládám, že aspoň někdo z grepotýmu za to nějakou tu kačku má, ale většina asi ne).
Jinak je to pořád dokola, někdo má zlato, používá ho a je zlej. Teda pokud to nejsem já nebo kamarád z aliance. Jen aby to nebylo tak jednoduché, tak k tomu přidáme ještě nějakou konspirační teorii.
 

DeletedUser11658

Guest
Čili chceš přesvědčit Inno, aby adminum a modum platili v korunách nebo eurech místo ve zlatě? (Teda předpokládám, že aspoň někdo z grepotýmu za to nějakou tu kačku má, ale většina asi ne).
Jinak je to pořád dokola, někdo má zlato, používá ho a je zlej. Teda pokud to nejsem já nebo kamarád z aliance. Jen aby to nebylo tak jednoduché, tak k tomu přidáme ještě nějakou konspirační teorii.

když si koupi někdo zlato za koruny není zlý ,ale dobrý. v nejkrajnějším připadě zavislák :) já i jiní tady píšou pro zlatky? ne. nebyt nás hráču co tu pišem tak forum je zbytečny.pravidla si přečtu i na strankach facebooku a to chceš řict ,že lidi co maji stranky grepolisu na fb jsou placeni zlatem? třeba se podívat na jiny online hry jak to funguje a nenechat si vnutit to co piše hrstka grepotymu. v jinych online hrach je taky forum. zkus si zahrat *cenzura* a vlez do fora.znaji se všichni a z adminu nikdo nema potřebu někoho zabanovat za nesmysly a pak zneužit jeho ban a vybilit ho.řeši se tam tvrdě jen multiučty.na rozdíl grepolisu tam jsou PANI ADMINOVÉ. nikdo nezneužívá svyho postavení.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Skipiho rozhovor s PR managerem InnoGames
Ahoj Skipi, tu sú odpovede na tvoje otázky:

1. Je v zamestnancoch Innogames dosť nadšenia, aby hrali nejakú z InnoGames hier aj po tom, čo sa hrám venujú celý deň v práci?

Hádam väčšina z nás hrá naše hry v kancelárii ale taktiež aj doma. Veríme, že je doležité hry poznať, rozumieť, čo si o nich hráči myslia atď. Pre niektorých z nás - ako napríklad pre herných dizajnérov - je predsa hranie hier základnou podstatou práce.

Dále:
Jméno: Marco Behnke
Přezdívka: dev-grepo
Pozice: Backend-vývojář

Co je tvými povinnostmi?
Jakožto backend-developer jsem zodpovědný za hlavní herní kód Grepolisu, jenž běží na našich serverech. Do toho se zahrnuje programování nových funkcí, stejně tak oprava chyb a údržba těch starých.
Hráčem Grepolis jsem od konce roku 2011 dodnes.

Nikde nikdo nemá zakázáno hrát, krom supportérů na těch světech, který spravují. Že podvádíme, to jste si sami vydedukovali na základě toho, že jsem v relativně úspěšné alianci. Kdybych nebyl, nějaké údajné podvádění byste neřešili, nebo kdybych byl ještě lépe u vás v alianci. Je zajímavé, jak z toho samého byla na Pí mj. Alibaba nařčena kvůli mé účasti v ní taktéž... a padla. Jak je to možné? Vždyť jsem těm lidem přičítal tisíce zlatých a vypisoval informace o nepřátelích, ne? :)))

Na závěr ještě jednou opakuji... nikdo nemá zakázáno hrát Grepolis... jak sami vidíte, ani její vlastní vývojář ne. A není to nic nového, ale tradice od vydání Divokých kmenů na trh... tedy více jak 10 let? Nejlepší získávání zkušeností a testování novinek je během všední praxe... pokud tento mnohaletý přístup InnoGames někdo změníte, smeknu před vámi a zařídím se podle nových příkazů Inna. Do té doby hrát budu, a to tak dlouho, jak budu módovat, jedno bez druhého je pro mě zbytečné. To vám mohu zaručit.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
když si koupi někdo zlato za koruny není zlý ,ale dobrý. v nejkrajnějším připadě zavislák :) já i jiní tady píšou pro zlatky? ne. nebyt nás hráču co tu pišem tak forum je zbytečny.pravidla si přečtu i na strankach facebooku a to chceš řict ,že lidi co maji stranky grepolisu na fb jsou placeni zlatem? třeba se podívat na jiny online hry jak to funguje a nenechat si vnutit to co piše hrstka grepotymu. v jinych online hrach je taky forum. zkus si zahrat *cenzura* a vlez do fora.znaji se všichni a z adminu nikdo nema potřebu někoho zabanovat za nesmysly a pak zneužit jeho ban a vybilit ho.řeši se tam tvrdě jen multiučty.na rozdíl grepolisu tam jsou PANI ADMINOVÉ. nikdo nezneužívá svyho postavení.

Vy jste klasicky prudic ktery si jako kafemlynek mele svou a nic na svete ho neprimneje aby uznal ze i nekdo jiny muze mit pravdu.

Reknu vam to takto. Nikdo vas nenuti Grepolis hrat. Ale pokud ho hrajete tak za urcitych podminek s kterymi jste pri zalozeni uctu souhlasil. A to jsou pravidla hry a VOP. Tyto dokumenty jste evidentne necetl a pokud ano tak je to jeste horsi, neb jste je nepochopil.

Ad tickety. Napisete ticket a pak ho ukoncite, je logicke ze se odpovedi nedockate. A kdyz vam to tu Drachma vysvetluje tak nejevite ani minimalni snahu z vasi strany to resit jen dokola opakujete lzi.

Ad jine hry, kdyz uz jste je tu nakousl. I ja za svuj zivot hral celkem dost jinych on line her a verte mi nebo ne, ale nikde si nikdy nikdo netroufl zpochybnit to co support napsal. A take si nikde nikdo netroufl napsat podobne lzi a urazky, at ve hre ci foru, neb by to bylo to posledni co by udelal.

Ad hrani supportu. Nikdy jste nedolozil nic co by komukoliv zakazovalo hrat, dokud to neudelate vy nebo majitel hry, budeme hrat kde chceme, co chceme. Kdyz vy podvadite, neznamena to ze podvadi kazdy.

Ad zlate a jine "vyhody". Kdyz si myslite ze dostavame tolik zlatych za nic, ze mame obrovske herni vyhody a podobne plky co tu s kamarady melete, mam pro vas navrh. Pridejte se k nam. V soucasne chvili probiha nabor na spravce wiki, zarazenim na urovni moderatora fora. Staci pokud mate herni beztrestnost a splnite par dalsich podminek jenz jsou v naborovem letaku a radi vas uvitame v nasich radach.
 

DeletedUser

Guest
myslím to vážně. nebo to ověření bylo naoko? a přisun zlatek ověřen i s transakci odesilatel + přijemce v hodnotě použityho veškeryho zlata? tak to už opravdu nevěřím.pak se tedy nedivte že vám nevěří nikdo,když zminovani hráči hraji v alianci s moderátory atd.

Co znamená to "....pak se tedy nedivte, že vám nevěří nikdo..."
Proč mluvíš za mě? Nebo mi dolož, že ti všichni potvrdili, že nevěří adminům, protože jinak je to sprostá lež ;) Stejně jako v dalším příspěvku, že nikdo nechce, aby hráli, nebo jak je to tam napsané.... Kdo ti dal právo se vyjadřovat za všechny? Piš za sebe, a bude to OK....
 

DeletedUser9724

Guest
Viržil: Ano, mým úmyslem je vytočit co nejvíc hráčů, aby už konečně začali taky konečně útočit a nedeformovali morálku mé defenzivní složky army...:-D Když by každý, kdo tu blinká podobně jako ty konečně přestal fňukat a vyjel do boje, bylo by to zajímavější ve hře a přehlednější na fóru....-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9072

Guest
Support se ridi zakony a pravidly. Nikdo nikde nezakazal hrat, takze si to nebudeme nechavat zakazovat i od vas (jedina vyjimka je rozzurena manzelka).
Jen tak mimochodem, kdyz muze hrat i jeden z tvurcu hry a verejne to priznavat, nevidim problem v tom aby hrali modi, cheati, admini....

Az, mozna lepe pokud, to nekdo (zakon ci majitel) zakaze tak se tim samozdrejme budeme ridit.

A co se tyka toho ze za ne dam ruku do ohne? Z tech 4 co jsem o nich psal...znam se s nimi osobne, 2 uz dlouho s grepem (hrou) nemaji nic spolecneho..., takze asi tak.

A co se tyka ostatnich....verte nebo ne, ja si "sve ovecky" hlidam, takze prubezne sleduji jejich cinnost ve hre.

Dodržovat zákony a pravidla není vše. Velkou roli hraje důvěra ostatních.

citát:

Důvěru si získáte tak, že jste průhlední, otevření a držíte slovo.

Jack Welch
 

DeletedUser11658

Guest
Co znamená to "....pak se tedy nedivte, že vám nevěří nikdo..."
Proč mluvíš za mě? Nebo mi dolož, že ti všichni potvrdili, že nevěří adminům, protože jinak je to sprostá lež ;) Stejně jako v dalším příspěvku, že nikdo nechce, aby hráli, nebo jak je to tam napsané.... Kdo ti dal právo se vyjadřovat za všechny? Piš za sebe, a bude to OK....

promin jestli se to dotklo tebe(minimumu),mělo tam byt věšina nevěřím
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11658

Guest
Vy jste klasicky prudic ktery si jako kafemlynek mele svou a nic na svete ho neprimneje aby uznal ze i nekdo jiny muze mit pravdu.

Reknu vam to takto. Nikdo vas nenuti Grepolis hrat. Ale pokud ho hrajete tak za urcitych podminek s kterymi jste pri zalozeni uctu souhlasil. A to jsou pravidla hry a VOP. Tyto dokumenty jste evidentne necetl a pokud ano tak je to jeste horsi, neb jste je nepochopil.

Ad tickety. Napisete ticket a pak ho ukoncite, je logicke ze se odpovedi nedockate. A kdyz vam to tu Drachma vysvetluje tak nejevite ani minimalni snahu z vasi strany to resit jen dokola opakujete lzi.

Ad jine hry, kdyz uz jste je tu nakousl. I ja za svuj zivot hral celkem dost jinych on line her a verte mi nebo ne, ale nikde si nikdy nikdo netroufl zpochybnit to co support napsal. A take si nikde nikdo netroufl napsat podobne lzi a urazky, at ve hre ci foru, neb by to bylo to posledni co by udelal.

Ad hrani supportu. Nikdy jste nedolozil nic co by komukoliv zakazovalo hrat, dokud to neudelate vy nebo majitel hry, budeme hrat kde chceme, co chceme. Kdyz vy podvadite, neznamena to ze podvadi kazdy.

Ad zlate a jine "vyhody". Kdyz si myslite ze dostavame tolik zlatych za nic, ze mame obrovske herni vyhody a podobne plky co tu s kamarady melete, mam pro vas navrh. Pridejte se k nam. V soucasne chvili probiha nabor na spravce wiki, zarazenim na urovni moderatora fora. Staci pokud mate herni beztrestnost a splnite par dalsich podminek jenz jsou v naborovem letaku a radi vas uvitame v nasich radach.

nejsem prudič.pro obraz společnych for jinych online her bych chtěl podotknout,že je v nich velky rozdíl.přiklad *cenzura*. forum podobny,suport jiny,moderátoři jini už vubec ne všichni v 1 alianci proti obyč.smrtelníkum. proc by 1 aliance zlato ziskavala nekupováním zlata za penize a ostatni ali ano? hrajou tady i děti,kteři maji maly kapesny . řidite se ,,nemáš penize tak nam zadarmo postav města a my si za 3 dny denně postavime flotylu a vojsko za darovany zlatky a města ti vezmem? je opravdu alarmujici vaše myšleni a nadřazenost. nic vás nezajimá jen ty vaše bláboly ktere nutite ostatnim. podminky a pravidla hry a VOT četla většina i já. nechápu na co naražíš.určitě zase odvadět pozornost od faktu,které většinu lidi trápi. co se týká naboru moderáru na wiki no coment v tyto hře. tuto hru hraji čestně .zablokujte všechny co nesdili váš názor a at se tady vyjadřuje jen aliance reset s vyhodama , určitě sklidite uspěch
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10683

Guest
promin jestli se to dotklo tebe(minimumu),mělo tam byt věšina nevěří

A kto sú tí "věšina"? Veď tu vykrikujete tak štyria-piati dokola o tom istom a vnucujete svoje názory okoliu. Či ty si nejaký hlas ľudu alebo hovorca všetkých? Predviedol si sa nám tu už by si sa mohol ísť konečne hrať. Keď nebudeš zbrojiť tak budeš ľahký terč a v tom prípade aj priemerný hráč sa ti bude zdať ako majiteľ národnej banky. :)

Denno denne sa tu opakuje to isté dokola a vy ako by ste mali nejaké klapky na očiach alebo ako by ste to zámerne ignorovali a neprečítate si to čo vám píše niekto druhý.

Toto je chlievik pre svet tau tak tu riešne tau. Píšte o svojich úspechoch, neúspechoch. Píšte o dianí na tomto svete. Nech vám páni moderátori vytvoria mimo herných fór nejaký chlievik s názvom "sťažnosti" a sťažujte sa dokola o tom istom tam.
 

DeletedUser11658

Guest
A kto sú tí "věšina"? Veď tu vykrikujete tak štyria-piati dokola o tom istom a vnucujete svoje názory okoliu. Či ty si nejaký hlas ľudu alebo hovorca všetkých? Predviedol si sa nám tu už by si sa mohol ísť konečne hrať. Keď nebudeš zbrojiť tak budeš ľahký terč a v tom prípade aj priemerný hráč sa ti bude zdať ako majiteľ národnej banky. :)

Denno denne sa tu opakuje to isté dokola a vy ako by ste mali nejaké klapky na očiach alebo ako by ste to zámerne ignorovali a neprečítate si to čo vám píše niekto druhý.

Toto je chlievik pre svet tau tak tu riešne tau. Píšte o svojich úspechoch, neúspechoch. Píšte o dianí na tomto svete. Nech vám páni moderátori vytvoria mimo herných fór nejaký chlievik s názvom "sťažnosti" a sťažujte sa dokola o tom istom tam.

říkam dalši ovečka z reset
 

DeletedUser9072

Guest
Dotaz na členy Support teamu.

Je pro vás problém zorganizovat veřejně anketu, pro začátek jen mezi hráči světa Tau, ve které by mohli hráči vyjádřit čí zpochybnit důvěru vůči vám ?

Jedna strana zde tvrdí jak podvádíte, druhá strana vám naopak věří. Mě osobně se v reálu podobný krok osvědčil.
 

DeletedUser10683

Guest
říkam dalši ovečka z reset

Ovečka si tu akurát tak ty....ja som tigrica. :p


Podla teba to niekoho zaujíma že ty nevieš napísať ticket a zo svojej neschopnosti obviňuješ supportérov?

Obviňujete tu celý svet z toho že podvádzajú a pdb....Videl si ty už niekedy rebríček sveta tau?
Videl si kto tvorí skupinku top hráčov, top útočníkov?

Ako vysvetlíš to že každá tá aliancia má či už top hráča alebo top útočníka? To aj im niekto pomáha alebo im k tomu stačí aby boli aktívny a namiesto písania bludov si zbroja a starajú sa o svoj účet.

Ak nevieš kde rebríček hľadať kľudne ti poradím alebo ti tu môžem nahádzať obrázky z rebríčku a ty nám tu všetkým vysvetlíš ako to vlastne je a ako hlas ľudu si ťa vypočujeme. :)
 
Nahoru