• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kaviareň sveta Rhó

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6182

Guest
nevíte někdo proč už třetí den nejsou na grepostatu světa RHO vidět utočné a obrané body hráčů ? ju jinych světu to jde bez problému jen rho tam má samé nuly
 

DeletedUser5567

Guest
To není jen o rho, na ostatních světech bb taky nepřibejvaj a nejspíš nejenom na české verzi. Skoro bych si tipnul, že to rozhodila ta Artemisía.
 
co to inno zase vyvádí? chci poslat oběžník a třikrát za sebou, potom co ho napíšu mi to hodí, že to chce captcha kod!!! kurna, třikrát během tří minut, je poněkud moc, ne?

a rozhodně nejsem čítankový typ na booty, na to tu jsou jiní:)))
 

DeletedUser

Guest
A je to dole...

Bojovníci z pekel 44748408
Pyramidy v Gize, Egypt 9 64
Artemidin chrám v Efezu 10 65
Visuté zahrady Semiramidiny, Babylon 10 65
Rhódský kolos 9 65
Hrobka krále Mausolea II. v Halikarnassu 9 66
Maják na ostrově Faros, Alexandrie 10 65
Feidiova socha Dia, Olympie 9
 
nepřijde vám, že tento svět má prostě smůlu? prvně si vytáhl špatnou kartu v tom,, že to byl poslední svět bez hrdinů, takže jak spustili další svět s hrdiny, tak si ho každý šel vyzkoušet a ted díky seskupení tzv hráčů je tento svět v patové situaci, kdy se čeká na to, až se po čtyřech!!!!! měsících vrátí hráč z dovolené a bude šance jej konečne dokončit... skutečně doufám, že tvůrci hry vymyslí něco jiného než divy...
 

Thasoss

Grepolis tým
V čemže se to čeká na jednoho hráče? Vítěz určen je a podle stats musí odpadnout 88 hráčů, aby se spustil odpočet... jestli tedy myslíš konec světa tím „jej dokončit“.
 
v čem se čeká??? pokud vím, je zde i další možnost získání korunky... a skutečně nechápu systém, kdy jeden hráč obsadí až na jedno město celý div, poslední, který těm hráčům co uráží slovo bojovník zbývá a hodí si dovolenou, která už mu běží třetí měsíc a další ještě poběží....
pak těm tzv. bojovníkům stačí, když veškerou deff hodí na jedno jediné město a můžou dál pokračovat v poklidném chrnění... no abych jim nekřivdila, tak někteří hodně kouzlili:)
 

DeletedUser11521

Guest
v čem se čeká??? pokud vím, je zde i další možnost získání korunky... a skutečně nechápu systém, kdy jeden hráč obsadí až na jedno město celý div, poslední, který těm hráčům co uráží slovo bojovník zbývá a hodí si dovolenou, která už mu běží třetí měsíc a další ještě poběží....
pak těm tzv. bojovníkům stačí, když veškerou deff hodí na jedno jediné město a můžou dál pokračovat v poklidném chrnění... no abych jim nekřivdila, tak někteří hodně kouzlili:)

Jako hráče, který si zahrál tuhle hru poprvé v životě mě tahle situace co popisuje Rita odradila od pokračování v dalších světech, když vemu v úvahu kolik jsem věnoval energie, času a úsilí tomu, abychom to na světě RHO ještě trochu zdramatizovali, tak je prostě velmi špatné takhle svět vyhrát, je to plivanec do tváře hráčům, kteří makali na 100 a více %. Už nikdy tuhle hru hrát nebudu, jenom v případě, že nebude možnost, aby jeden jediný jakoby hráč ovládal situaci tak jak předvádí Agasa mom. na RHO. Vývojáři by se mohli zamyslet nad tímhle velkým trapasem co se odehrává!! To se raději vrátím zpět ke hře World of Tanks, kde mám jistotu nekonce již předem danou!!!;)
 
přesně... tady prostě je chyba v programu... momentálně je možnost k stávající dovolené si přikoupit za rok pouze 14 dní, ale už se neřeší, když stará dovolená navazuje na novou... takže najednou tu máme 108denní !!!!!!! prodlevu, kdy se může pouze čekat na to, až se milostpán vrátí z dovolené... skutečně užasně napínavé a zajímavé...

řeší se jak hru zatraktivnit a tímhletím se akorát zabije a otráví to spoustu hráčů...
 

Thasoss

Grepolis tým
Žádná dovolená netrvá věčně... a pokud se blíží k lhůtě 4 měsíců, velmi brzo skončí. Nechci to nějak obhajovat, ale jedná se o taktiku bránění divů... sice opravdu svým způsobem úchylnou, ale efektivní. A rozhodně nejde u této ali o premiéru, bránila takto divy i na Lambdě, pokud vím. Na divy šli méně aktivní, ti hodili dovolenou... a bylo. Dělají holt vše, aby se ubránili, a to co nejsnáze. :) Všemožné taktiky, fikanosti... to ke strategickým hrám patří, no. Na to, jak se baví hrou nepřítel, se ohled nebere.
 
ano, já neříkám, že je to nelegální, jenom si myslím, že by se v tomhle případě měli přejmenovat... co takhle spáči z západu? či šamanská béčka anebo hnípající ali:)
 

DeletedUser11935

Guest
Ale oni nebrání své vítězství, ale jen totální prohru. To už není strategie, ale trapas :D
Jejich heslo je : rychle nasypat divy. Opravdoví hrdinové tohoto světa jsou jiní lidé. A v tom vidím velkou nespravedlnost. Tahle hra jen odráží povahy lidí a společnosti. kde je nějaká úcta a džentlmeni kteří uznají že je někdo přejel. tady nejde o korunky, tady jde o víc......
 

Thasoss

Grepolis tým
No jo no, věc názoru... stejně tak by sem mohl přijít někdo od nich a říct, že oni celou aktivní část hry jeli první ligu (a proto vyhráli) a vy se probrali, až když oni nebyli aktivní... to také moc hezky nezní. Jak říkám, neobhajuji je, ale je zapotřebí si uvědomit i více jak jeden úhel pohledu.

Neznám nikoho, kdo by chtěl divy nasypat jinak, než rychle...
 

DeletedUser11521

Guest
Nevidím v tom žádnou taktiku, ani strategii, tohle nemá s vojenským uvažováním nic společného, je to urážka strategie a taktiky, chybu vidím v tom, že hra je divně ukončená, někomu stačí nasypat co nejdříve suroviny na 4 divy a fertig, co to je za umění?
Za několika vrstvami balastu se pak skrývají hráči co vlastně nic jiného neumí, ani třeba neumí postavit milici do cesty útočícím vojskům v pravou chvíli.....apod.
Je fakt velká škoda, že tohleto vůbec hra umožňuje, takhle pokazit všem stranám vyhrát se ctí a na bitevním poli, kde teprve rozhoduje zmiňovaná taktika, plánování boje, strategie apod.! Dle mého názoru je to fakt velká skvrna na jinak vynikající hře.
 

DeletedUser11521

Guest
No jo no, věc názoru... stejně tak by sem mohl přijít někdo od nich a říct, že oni celou aktivní část hry jeli první ligu (a proto vyhráli) a vy se probrali, až když oni nebyli aktivní... to také moc hezky nezní. Jak říkám, neobhajuji je, ale je zapotřebí si uvědomit i více jak jeden úhel pohledu.

Neznám nikoho, kdo by chtěl divy nasypat jinak, než rychle...

hh, tak to se na mě nezlobte, ale pokud máte možnost podívejte se do historie a uvidíte kdo byl nej. válečník v době aktivní části hry, tady byl problém ve vzdálenosti, která nás dělila, jinak by to pro ně nebylo tak jednoduché.
 
No jo no, věc názoru... stejně tak by sem mohl přijít někdo od nich a říct, že oni celou aktivní část hry jeli první ligu (a proto vyhráli) a vy se probrali, až když oni nebyli aktivní... to také moc hezky nezní. Jak říkám, neobhajuji je, ale je zapotřebí si uvědomit i více jak jeden úhel pohledu.

Neznám nikoho, kdo by chtěl divy nasypat jinak, než rychle...
proboha jakou první ligu??? a to podle čeho posuzuješ? že měli ali plnou domkařů, co si jenom honili slavnosti? nedávno jsem přebírala nějaké jejich města a v akademii, která byla dostavěná na 30 nebylo vykoumáno vůbec ale vůbec nic!!! pro mě jsou rozhodující bb a ne domkaři co si na kraji světa honí své ego na malých ali...

my se neprobírali... jenom v sypání jsme byli o trošku pomalejší, což bylo způsobený i tím, že na rozdíl od nich, jsme i v době sypání divů byli nuceni bojovat.... a zbrzdil nás i jeden neskutečný podrazák... zdravím piwus:))) však ho nyní mají v ali na chí.... což je pro ně skutečná výhra:)
 

Thasoss

Grepolis tým
Pokud je kvalitní konkurence, tak postavit 4 divy je problém a vyžaduje to dost času... sledovat stav a přizpůsobovat organizaci náhlým změnám. Bohužel divy rozhodují o vítězství... a nic jiného historii nezajímá.

No... Piwus... doneslo se mi také. :)))
 
já neříkám, že ne, ale tato hra má dva vrcholy a v tom druhém tzv. bojovníci naprosto propadli... neudrželi divy ani přes ochranu vzdálenosti a o všechny až na jeden přišli... takže za mě se projevili jako neschopní hráči a organizátoři... a ted se snaží zuby nehty udržet aspon ten poslední i za cenu ne zrovna košer hry...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru