• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o světě Ypsilon

DeletedUser10981

Guest
nimi se nemá cenu dohadovat, mají klapky na očích a Kamelot založil a tento název patří jiným hráčům který donutili jen skončit úplně z grepem a už vidím ty odezvy znova
 

DeletedUser

Guest
No já Kamelot nezaložil. Zajímavé je ,že všichni jen nadáváte a téměř všechny alli jdou do Kamelotu a stejně nás ne a ne zničit to něco vypovídá. Jo a Topfixi ty jsi ten největší podrazák. Celá Kamelot akademy byla v tvých rukou a pak si ji jen tak zničeho nic přejmenoval na Anti Kamelot a nikdo o tom nevěděl nedal si žádnou diskusi ani mezi členy prostě nic já jsem král já to tu vedu :D . Taky že vás více jak půlka přešla zpět. Jo a abatyši u vás v Bleckbole znám spoustu lidí co čestnou hru neznají. A naposledy k lidem co od vás odešli: Asi už toho měli jednoduše dost!! Přeji hezkou hru . :)
 

DeletedUser11701

Guest
No já se nedivím,že každý nadává na Kamelot,když třeba v této chvíli jedou na mne útoky od hráče Milan 256417,když je více jak týden neaktivní,nedokážu toto pochopit a věřím,že tam na jeho účtu je někdo připojen....
 

DeletedUser

Guest
No já se nedivím,že každý nadává na Kamelot,když třeba v této chvíli jedou na mne útoky od hráče Milan 256417,když je více jak týden neaktivní,nedokážu toto pochopit a věřím,že tam na jeho účtu je někdo připojen....


Co na tom nechápeš?? Byl neaktivní a asi už je zase aktivní ,? Zajímavé ,že tu nikdo nenadavá jen anti a bleci. No jo potrefená husa kejhá vždy nejvíce :)
 

DeletedUser9881

Guest
Co na tom nechápeš?? Byl neaktivní a asi už je zase aktivní ,? Zajímavé ,že tu nikdo nenadavá jen anti a bleci. No jo potrefená husa kejhá vždy nejvíce :)
No být váma tak pomlčím!
Proč bylo zablokováno u vás tolik hráčů??
Tak tu nemel něco o ferovosti když kamelot neví co to slovo znamená
smiley_emoticons_lol.gif

I sám velikéj udržbář(radoby majitel penzionu) z machače dostal ban za ferovou hru.
Si tam ty učty přehazujete jak horkéj brambor
smiley_emoticons_lol.gif

Nás ste pořád nahlašovali a nakonec ste na to doplatily jen vy
smiley_emoticons_winken4.gif

A my tady nenadávame jen ventilujem pravdu ale to kamelky neví co znamená.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No být váma tak pomlčím!
Proč bylo zablokováno u vás tolik hráčů??
Tak tu nemel něco o ferovosti když kamelot neví co to slovo znamená
smiley_emoticons_lol.gif

I sám velikéj udržbář(radoby majitel penzionu) z machače dostal ban za ferovou hru.
Si tam ty učty přehazujete jak horkéj brambor
smiley_emoticons_lol.gif

Nás ste pořád nahlašovali a nakonec ste na to doplatily jen vy
smiley_emoticons_winken4.gif

A my tady nenadávame jen ventilujem pravdu ale to kamelky neví co znamená.


No zajímavé je že ban dostalo 7 hráčů a 4 se zase obnovil. A kdo to zavinil?? Blekboly . Stačilo trochu zalhat a milano atd přišel o stovky měst. Já tedy nevím jak ostatní ,ale já mám účet od začátku stejný. A vy pomlčte například Machynus a Vlaben jsou dosti pofiderní účty . Jinak to je hezké označení ty kamelky to se mi líbí ;)
 

DeletedUser10779

Guest
Tak tohle je opravdu smutný vidět pomlouvat hráče s kterými jsem dost v telefonickém kontaktu z pofidérnosti. Opravdu by se někdo měl malinko zamyslet nad tím,co tady píše. Pokud někdo hrál více světů,tak tyto hráče zná a ví,že to nejsou žádní podvodníci,ale férový hráči. Pokud má někdo tento pocit,tak to může nechat prověřit support,než tady začne někoho obviňovat. Na rozdíl od hráčů,kde to bylo prokázáno supportem a né,jak je tu psáno za lži. Bany byly za prokázané multiúčty,které už byly u nás dávno všem zřejmé. Ale dalo se čekat,že tato rozpadající se aliance bude kolem sebe vzteky kopat a nepravdivě obviňovat.
 

DeletedUser

Guest
Tak tohle je opravdu smutný vidět pomlouvat hráče s kterými jsem dost v telefonickém kontaktu z pofidérnosti. Opravdu by se někdo měl malinko zamyslet nad tím,co tady píše. Pokud někdo hrál více světů,tak tyto hráče zná a ví,že to nejsou žádní podvodníci,ale férový hráči. Pokud má někdo tento pocit,tak to může nechat prověřit support,než tady začne někoho obviňovat. Na rozdíl od hráčů,kde to bylo prokázáno supportem a né,jak je tu psáno za lži. Bany byly za prokázané multiúčty,které už byly u nás dávno všem zřejmé. Ale dalo se čekat,že tato rozpadající se aliance bude kolem sebe vzteky kopat a nepravdivě obviňovat.

Pokud sis to dobře přečetl tak já nikoho neobviňuji . Jen píšu co si myslím. Rozpadající aliance nejsme akorát se muselo udělat pár čistek. Teď se vám to píše,ale vzpomeňme si před půl rokem :D Prostě jednou jsme nahoře a jednou zase dole . A na tu rozpadající se ally se dost dobře držíme na to,že na nás útočí téměř všichni.
 

DeletedUser9881

Guest
Pokud sis to dobře přečetl tak já nikoho neobviňuji . Jen píšu co si myslím. Rozpadající aliance nejsme akorát se muselo udělat pár čistek. Teď se vám to píše,ale vzpomeňme si před půl rokem :D Prostě jednou jsme nahoře a jednou zase dole . A na tu rozpadající se ally se dost dobře držíme na to,že na nás útočí téměř všichni.
Chtěl si říct že tu čistku udělal suport
smiley_emoticons_lol.gif

No jo před pul rokem vám to procházelo a teď i na vás došlo.
 

DeletedUser10981

Guest
No já Kamelot nezaložil. Zajímavé je ,že všichni jen nadáváte a téměř všechny alli jdou do Kamelotu a stejně nás ne a ne zničit to něco vypovídá. Jo a Topfixi ty jsi ten největší podrazák. Celá Kamelot akademy byla v tvých rukou a pak si ji jen tak zničeho nic přejmenoval na Anti Kamelot a nikdo o tom nevěděl nedal si žádnou diskusi ani mezi členy prostě nic já jsem král já to tu vedu :D . Taky že vás více jak půlka přešla zpět. Jo a abatyši u vás v Bleckbole znám spoustu lidí co čestnou hru neznají. A naposledy k lidem co od vás odešli: Asi už toho měli jednoduše dost!! Přeji hezkou hru . :)
co se týká názvu pěkně se pleteš ano změnil jsem ho sám ale to mělo jen být dočasným řešením a jasně jsem u nás oznámil že během 3 dnů bude změněn ale jak se ukázalo tak vám to pěkně lezlo krkem proto tento název zůstal i nadále a pokud si myslíš že nemá tady nikdo možnost změnit název tak jsi jen na omylu je zde dost a dost zakladatelů kteří toto mohli kdykoliv změnit a jak vidíš stále je to ANTI tak si uvědom co říkáš bez jakekoliv znalosti jen se shazuješ ještě více
 

DeletedUser9874

Guest
Čest bojovníkům na obou stranách! Je to půl roku,co mi nová práce nedovolí hrát a musím říct,že při dlouhé cestě busem,mě pobavilo jak se pořád handrkujete o to samé :)) Jak by mi to bylo pár měsíců blízké.. Teď mi to bez urážky přijde spíš jako groteska.. Než se furt hádat,pojďte raděj na pivo :p Čest poraženým a slávu vítězům!!
 

DeletedUser

Guest
No ne Bleci a ebola nebo co to je se zase rozrůstají. Už jich tu otravuje skoro 80 . No to už je asi zoufalost . Kamelot stojí proti x aliancím a mi jim shodíme ještě div. No ,ale konec už je na blízku.
 

DeletedUser10779

Guest
Lidi nás mají asi rádi,proto se k nám hlásí,ale nemohl jsem si nevšimnout,jak od vás utíkají zase.:) Měl jsem i dost žádostí od lidí z Kamelotu o vstup,což je mi také záhadou,ale i mi řekli důvody,ale nebudu je tady prezentovat. Když je neznám osobně,tak jsem si bohužel nedovolil vzít ani jednoho z Kamelotu k nám,už by to bylo bezpečnostní riziko. Ale že zrovna ty se tady budeš kasat shozením divu,když jsi pro vlastní ali přítěží,když ti bez problému bereme města v okolí divů,to nechápu. A ani se ti už větší hráči nesnaží pomáhat sundat kolku ve městě,což nechápu.:(
 

DeletedUser

Guest
Lidi nás mají asi rádi,proto se k nám hlásí,ale nemohl jsem si nevšimnout,jak od vás utíkají zase.:) Měl jsem i dost žádostí od lidí z Kamelotu o vstup,což je mi také záhadou,ale i mi řekli důvody,ale nebudu je tady prezentovat. Když je neznám osobně,tak jsem si bohužel nedovolil vzít ani jednoho z Kamelotu k nám,už by to bylo bezpečnostní riziko. Ale že zrovna ty se tady budeš kasat shozením divu,když jsi pro vlastní ali přítěží,když ti bez problému bereme města v okolí divů,to nechápu. A ani se ti už větší hráči nesnaží pomáhat sundat kolku ve městě,což nechápu.:(

No máš bohužel pravdu. Když sedáte ve 2 v noci a víte ,že nemám pípák to se to sedá. Já preferuji práci ,rodinu mě zájmy a hra je až na posledním místě .
 

DeletedUser10779

Guest
I když sedáme přes den,tak vyjeli asi jen 4 vaši hráči a ti velcí ti ani nepomohli. To je podle mne smutné,i vzhledem k tomu,jak se kasáte,že spolupracujete a že nám to nic neříká. Ale pokud jsi si všiml,tak jsme organizovaní celkem dobře. Strašně se mi líbí,jak hráči jako mifo,depablo a Bravehearth mají velké řeči,ale už Vám menším přestali pomáhat a hlídají si jen své mulťáky.:) A místo pořádného hraní si honí ego na svých profilech. Zrovna u depabla je to seriál na pokračování a celá ali se nad tím bavíme. Jinak o něm nikdo neví,ale blábolit to umí.:)
 

DeletedUser

Guest
No každopádně vy se kasat můžete je váš 80 nás je 30 nehledě na to ,že vy nemáte krom nás nepřítele,ale mi bojujeme nejen s vámi. Také nezapomeň na to,že u nás máte nějakého špeha což vám dost usnadnuje situaci (mě osobně to přijde dost ubohé je vás sakra 80 ). Jo a nemyslím si ,že jsem nějak extra malý hráč :D A ve dne jste mi sedli asi jen 2x :D Neříkám,že jsme dokonalí to určitě ne ,máme hoodně chyb,ale přes to všecko jako ,že mě kamelot někdy joo séře a obzvláště někteří hráči tak k vám bych nešel ,ani za zlatý prase u vás jsou hráči co si nevidí na špičku nosu a konverzace s nimi mi připadá jako kdybych komunikoval s opicí co umí znakovou řeč. Nehledě na extra podrazáky (a to neříkám ,že u nás nejsou)!!
 

DeletedUser10779

Guest
A proč myslíš,že vás je jen tak málo. Vždyt se podívej na sestavu,která vede Kamelot. Jeden samorost vedle druhého s posměšným a arogantním chováním. Nikdy jsem se nikomu neposmíval,když jsem mu sebral město a jsem schopnej i nepříteli pogratulovat za dobrou obranu,když se mi to nepovede. Ale kolik sprosťáren jsme si na tomto světě vyposlechli od Kamelotu,mne malinko zklamalo. I výsměšné oběžníky,co k nám chodili,když se někomu z vašich povedlo sednout nám do města. To mi přijde jako dosti ubohé chování a to je bohužel o lidech. Neházím všechny z kamelotu do jednoho pytle,jsou mezi vámi i slušní hráči.
 

DeletedUser

Guest
Takže dobrý večer :) ja chci jen říct, že v obou aliancích jsou lidi slušní i nevychovaní hulváti. Třeba moje zkušenost je taková, že až na jednu vyjímku nejsem v kontaktu s nikým z Eboly. A ta jedna vyjímka mi vždy píše první a vždy mi nadává nebo mě zesměšňuje a už mi i vyhrožovala. Celkově je kvalita lidí na Ypsilonu asi nízká
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser

Guest
A proč myslíš,že vás je jen tak málo. Vždyt se podívej na sestavu,která vede Kamelot. Jeden samorost vedle druhého s posměšným a arogantním chováním. Nikdy jsem se nikomu neposmíval,když jsem mu sebral město a jsem schopnej i nepříteli pogratulovat za dobrou obranu,když se mi to nepovede. Ale kolik sprosťáren jsme si na tomto světě vyposlechli od Kamelotu,mne malinko zklamalo. I výsměšné oběžníky,co k nám chodili,když se někomu z vašich povedlo sednout nám do města. To mi přijde jako dosti ubohé chování a to je bohužel o lidech. Neházím všechny z kamelotu do jednoho pytle,jsou mezi vámi i slušní hráči.

Každý máme nějakou zkušenost také dokážu pogratulovat ,ale už jsem si u vás vyslechl ledasco . Posmívání a nadávky nevyjímaje. Jo řekl bych to asi takto: V každé ally jsou dobří hráči a hráči co se chovají jako ... Nicméně mám dovolenou a chci si ji užít takže jdu plavat :p Ahoja
 
Nahoru