• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k updatům hry

DeletedUser12305

Guest
mi taky zmizla, pac je to jedna z novych funkcni Dio-tools, ze ji zablokuje :)))
 

DeletedUser8979

Guest
DIO-Tools bude muset vydat opravu,díky novému Greposcore a upravení (posunutí) těch panelů je v tom trochu zmatek
smiley_emoticons_irre4.gif


sdp6co.png
 

DeletedUser7082

Guest
Ono tohle je skript, takže s tím bude muset udělat něco ten Dio-tools, admini s tím nic dělat nebudou ..
 

DeletedUser10788

Guest
Spíše mi povězte co znamená odměna za vítězství na speed serveru? To budou speed servery už i v Grepolisu? Jako né že by mi to vadilo :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Byly před několika lety. S rychlostí 50, 100 a 200. Víkendová záležitost. Ale už nejsou a bůhví, kdy a jestli se něco takového vrátí.
 

DeletedUser7082

Guest
Vyhrát svět za víkend .. Wau .. To bych si zkusil ..
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
Jdeš na WC a příjdeš o město a začínáš znova ..
 

DeletedUser10788

Guest
Ahá no já bych si speed zahrál na DK to je vcelku normální denně aspoň 5 speedu :)

Poho musíš do flašky :D
 

DeletedUser7082

Guest
Chárone, koukám, že máš dosti zkušeností .. :D Jak s flaškou, tak světem, tak jestli něco takového uvidím, že se blíží, budu tě kontaktovat ..
smiley_emoticons_lol.gif


chci tě mít v týmu .. :D
 

DeletedUser8979

Guest
Pff ocenění za každého hrdinu,to jste mi to pěkně zaplácali profil...
smiley_emoticons_lol.gif


A jo,speeďák bych dal taky,to musí být sranda
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Aćkoliv je to banalita, ale i tak mé to pije dosti krév. Jedna se o tlaćítko greposcore, které je zavedeno v žebříčku mezi BB hráčů a BB aliancí.. Selský rozum mi říká, aby "Greposcore" v žebříčku bylo na posledním místě, protože to mě vůbec na aktuálním světě vůbec nezajímá. A další věc, spíše když už Greposcore k něčemu bylo, tak bych zavedl tenhle žebříček jen v rámci toho světa a ne všechny dohromady ..
smiley_emoticons_oh-no2.gif
 

DeletedUser12340

Guest
To GrepoScore je hodně zavádějící a vlastně největší GrepoScore mají hráči, kteří se na každém druhém světě "přitulili" k vítězné alianci a postavili 4/7 divů...
 

DeletedUser8979

Guest
Tak koukám...další hrdinové,moc hezký,ale ... Mělo by být více způsobů jak si vydělat mince či by se měli vydělávat rychleji,na pomalejších světech je to hrůza,hrdinů je příliš,do toho je ještě levelit ?

No tak to už vůbec...Prakticky jsou všichni hrdinové k něčemu dobrý,ale teď je měj všechny a do toho je ještě nalevelit...

Chybí tomu nádech,mise nestačí,chybí tomu šmrnc...Těžko říci,nějaké "random eventy" na moři ? Něco na způsob tábořiště banditů , něco co by hráče zabavilo a umožnilo mu rozvíjet více hrdinů,aby vznikla balance .

Mise jsou pořád dokolečka dokola a doblba...nevím,ale určitě bych uvítal něco nového,tábořiště banditů vypadalo zajímavě,až je mi trochu líto že jsem na novém světě nezůstal,ale již nemám v plánu rozehrávat více jak dva světy.
 
Nahoru