• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Gythium

DeletedUser12157

Guest
Chystáte se sem někdo vlítnout? Alespon mne tohle nastaveni vyhovuje víc než rychlíky s rychlostí 4/5..
 

DeletedUser7082

Guest
Jelikož hraji Efez na 110% ,tak jako klidovka tohle paráda .. :)
 

DeletedUser5504

Guest
Efez jsem zabalil, vážně to bylo moc rychlé a hektické pro mě. Radši si dám pohodovku, abych u toho nemusel sedět celý den :)
 

DeletedUser7082

Guest
No já se teď držím na Efezu na 1. příčce a předháníme se tam spolu s -Lucius Artorius Castus- .. Jo je tam velka sranda, rychlost je pecka..
smiley_emoticons_viking.gif
 
mám ale taakový pocit, že lucius tam začínal později, takže ty máš proti němu náskok.... jestli pojede naplno, tak ho nedáš:)
 

DeletedUser9192

Guest
12h dobývání, to je bez šance pro sólistu nebo malou ali udržet koldu.
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser8535

Guest
Chci se zeptat cca před dvěma roky jsem hrál grepolis a fungovaly mi statistiky na
cz.grepostats.com/ jenže dnes to už nefunguje. Byla to výborná pomůcka, kde šlo se statistikami dělat divy. Nevíte náhodou někdo o podobném nástroji pro statistky?
 

DeletedUser5504

Guest
Já používám grcrt.net

Není to ono, ale dá se to v kombinaci s GRCRT prográmkem celkem pohodlně používat
 

DeletedUser3396

Guest
To teda, taky jsem je hledal, bo hraju s přestávkama pokaždý a tenkrát ještě fungovaly. Naposledy jsem hrál Omikron s nějakým Thassos v Exekutorech, kam jsem přešel z Alfa a Omega :) pěkně mu tam dali klucí nepřátelský.
 
Nahoru