• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Ban

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12959
  • Vytvořeno

DeletedUser12959

Guest
Uz jste nekdy dostali ban protoze vam ali proti ktere hrajete nestaci a potrebuje doplnit armu ? :-D jsem myslel ze to nejde ale presvedcil jsem se ze to je mozne :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6172

Guest
Uz jste nekdy dostali ban protoze vam ali proti ktere hrajete nestaci a potrebuje doplnit armu ? :-D jsem myslel ze to nejde ale presvedcil jsem se ze to je mozne :-D
...již v antice bylo běžné, že se třeba neúspěch ve válce, svaloval na nepřízeň bohů...v tomto směru se od lidí v antice nelišíme...jen bohy máme jiné...ano je to možné, určitě jsi chybu neudělal ty...
 

Diké

Grepolis tým
říká se :" Kdo jsi bez viny , hod kamenem "
já říkám , když chci někoho kamenovat ," musím se chovat tak , jak chci aby se ostatní chovaly ke mě "
takže i na hře je potřeba se chovat slušně dle pravidel
a za co kdo dostal Ban ví každý sám a vždy když je někdo za něco potrestán je to na základě podkladů, které jsou banovanénu hráči sděleny.
 

Thasoss

Grepolis tým
A teď česky... Neuvěřitelné, co všechno může pracovat pro zákaznickou podporu nadnárodní vývojářské a vydavatelské společnosti s obratem 161,5 mil. €...
 
Mila Dike.
Dovolim si ti ted oponovat, jelikoz co jsem sledoval a koukal ten ban konkretne pro Maldyho, byl hodne ustrelenej, protoze pokud ho trestat za ten nazev mesta, tak by muselo bejt potrestano tech hracu vic a to i z druhe aliance.

Co se tyce Maldyho, tak si za ten ban samozrejme muze taky sam, jelikoz nema reagovat na hloupe nazvy mest druhych nemene hloupych lidi. Jen by bylo fajn teda merit stejnym metrem a ne tak na polovic,jak se to hodi.
 
Nahoru