• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Baris

Koukám, že nastavení světa je velice zajímavé.... nejenom, že bude rychlost 4, což je slušný masakr pro hráče, ale hlavně doba dobývání... kdy se změnila oproti původnímu z 6 hodin na dvojnásobek... takže umožnuje bojovat i o města, kde někdo sednul těsně před začátkem nočního režimu... a ne jako na olympii, kde dobývání trvalo 6 hodin a noční režimu 7...
 

DeletedUser1324

Guest
Mohl bych se prosím zeptat v jakou hodinu (alespoň cca!) se na server můžeme lognout?
 

DeletedUser12157

Guest
Menší dotaz - na wiki je napsáno, že se světy dělí mimo jejich rychlost, ještě na pomalé , běžné a rychlé...Jak je nastavený tenhle svět?:) Je docela zásadní, jestli se "dominanční" fáze spustí po 150ti a nebo 90ti dnech:)
 

mikosansobi

Grepolis tým
Menší dotaz - na wiki je napsáno, že se světy dělí mimo jejich rychlost, ještě na pomalé , běžné a rychlé...Jak je nastavený tenhle svět?:) Je docela zásadní, jestli se "dominanční" fáze spustí po 150ti a nebo 90ti dnech:)


Tento svět byl nastaven jako FAST - tedy rychlý.

Vše je již předvolené a CM nemůže s nastavením hýbat. Maximálně měním
  • Rychlost světa
  • Rychlost jednotek
  • Rychlost obchodování
  • Noční bonus
  • Začátečnická ochrana
  • Počet členů v alianci
 

DeletedUser12570

Guest
Cítím tu poněkud návrat pár hráčů co budou dělat nehorázný bordel ve městech
smiley_emoticons_viking.gif
 

DeletedUser1324

Guest
Já doufám, že dokážu přežít alespoň pár dní po skončení bubliny :)))
 

DeletedUser12695

Guest
V angličtině fungují čárky jinak, takže doslovný překlad úplně nefunguje. První čárka z textu o dominanci ("V této endgame, aliance bojují...") tam nemá co dělat, "V této endgame" není oslovení ani věta.
 

Thasoss

Grepolis tým
Totéž slovosled. S ním je v češtině nutné zacházet obzvlášť opatrně, protože se jím dá říci takřka cokoliv. Řeší to, co u cizích jazyků řeší určité a neurčité členy... Ale rozdíl mezi 40% a 40 % už umějí. .))

No, jsem zvědav, jestli Grepo konečně dostane grády, když end-game bude ve stejném duchu jako zbytek hry a nepřeskočí se najednou na úplně jinou disciplínu. V budoucnu bych si to rád taky zkusil, ale pro tentokrát... bohužel. Asi jsem si té práce nabral až moc. :D
 

DeletedUser12431

Guest
Som zvedavý na tento svet . Zišlo sa tu zopár veteránov :)
Inak ahoj Nomia
 

DeletedUser10779

Guest
Už mne nadšení přešlo.:( Je tu zase ta polská parta,která evidentně jede přes nějaké vylepšení. Při těch pár městech co mají,statisticky nemožné časování. Bylo to i na Rhetimnosu,a tam bohužel support nezafungoval. Jestli to bude pokračovat i tady,tak většina skalních hráčů tuhle hru hodí do koše.:(
 

DeletedUser12431

Guest
Pripájam sa k Froganerovi..jednoducho je nemožné takto časovať.Ak to bude naďalej takto pokračovať tak nadobro s Grepom končím,pretože to už nie je o hre
 

DeletedUser351

Guest
Plně souhlasím s Froganer a pokud se neudělá náprava taky dám reset a hra Grepolis bude pro mne bude tabu.
 

DeletedUser13024

Guest
Ano hromadný reset muj potažmo cele ali pro unfer hru poláků a nečinnost inna bude jediné východisko
 
tato hra tímto ztrácí svůj smysl, pokud za přihlížení supportu a není to problém jenom tohoto světa, ale začalo to již na minulém, se bude protěžovat hráč, který používá neschválené aplikace na úkor poctivě hrajících, tak zvažujeme, že podáme restart kompletně celá ali a budeme po inno požadovat vrácení peněz, které jsme do hry vložili.... uvažujeme i o hromadné žalobě....

jsme tu povětšinou schopní hráči, kteří si své jméno vybojovali , ale shodli jsme se na tom, že ani nejlepší z nás nejsou schopni při nejlepší vůli hodit 3 útoky a 5 podpor na jednu sekundu od kolky... tohle je prostě při počtu měst, které mají, mimo veškerou pravděpodobnost....

a pokud s tímhle nejste schopni nic udělat, tak aspon zrušte antičasování, at mají poctiví hráči, alespon nějakou šanci.... jinak si tu brzo budete hrát sami....
 

DeletedUser11616

Guest
Na minulém světě jsem měl též problém akorát tam sem byl na místě Poláků nevím co se vám nelíbí dá se to časovat a trefovat třeba se to naučit ne brečet, hold jsou lepší hráči... Já se ptám sledoval někdo na kolik pokusů dávali ty podpory a útoky? Příště zkuste natočit video pokuď to budou házet všechno na první pokus je logické že něco mají a support by měl zakročit dle mého , ale pokuď to dávají na více pokusů tak je to pouze náhoda a štěstí a pochroumaná ega na vaší straně a tím se nechci do nikoho navážet ani se nikoho zastávat ale pouze konstatuji že právě u vás v alianci jsou hráči co mě považovali za cheatera na předchozím světě. Tak čistě mohou bejt prostě jenom lepší hráči než jste vy chápu že něco takového je nepřípustné ale hold stát se to může :D. Pořiďte si důkazy nejprve :)
 
Nahoru