• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser5002

Guest
JJ zítra se ukáže babca, třeba nám řekne něc více, jinak nevím zda se ještě hraje omikron, ale asi jo ... tam je pár hráčů ui v Bn ještě ... no uvidíme, budeme koukat a pardom modové, trošku příspěvků no, ale tak to je tím, že tu točí dobré pivo :)

Měj se milnusi, zítra se tu uvidíme .)
 

DeletedUser8167

Guest
Ahoj kluci, pěkně jste se tu rozpovídali, ráda vás tu vidím. Na rozdíl od vás, já se tu na grepu pohybuju nepřetržitě, ale nehraju aktivně, jednak mě to bez vás nebaví a hlavně kvůli nedostatku času. Tak tu jen tak na různých světech přebývám a relaxuju. Ale kdyby se BN opět dalo dohromady, ráda se zapojím, i když ne tak aktivně jako dřív. Mezi nejlepší obránce už se asi nikdy nedostanu, ta doba už je pryč a těžko se může opakovat. Chodím brzo spát, tak nevím jestli vás tu zastihnu. Ráda bych si s vámi popovídala, ale raději na aliančním foru nebo ve zprávách, však víte že tahle fora nemám ráda. :)
 

DeletedUser5002

Guest
Ahoj :D hele neříkej takové taktické věci veřejně, to se nedělá :D Jinak aby jsi byla nejlepší obránce není nic těžkého, stačí naštvat někoho, kdo to moc neumí, ale i umí a aby jich bylo hodně a top obránce je z tebe hned :D
Nemám vůbec představu jak a zda se tu vůbec ještě válčí, ale tak sranda musí být :)
 

DeletedUser5002

Guest
No ještě to můžeme změnit a jít hrát něco jiného když bude nejhůře, ale asi bych radši grep zatím :)
 

DeletedUser12042

Guest
Ahoj lidi.
Nějak nemohu najít, kde se kouknu na celkové mapy světů.
Poradíte mi plse někdo?
Vděk..
P.S.: můžete psát i do soukromky
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser5002

Guest
Jinak kamarádi co to zde sledují, asi se nedá svítit, ale grepo asi nebude, zvažuji ještě elvenar od Inno., nebo úplně něco jiného. Dneska kouknu a začnu zvát.
 

DeletedUser5002

Guest
Odjakživa s tím byli problémy, být na mě, taky žádný mír nedávám a hotovo tečka, kdo má poslouhat pořád ty stížnosti ...
Jinak podle mě ten problém je vždycky hlavně v tom, že vzpoura a dobívání je rozdíl a těžko se to slazuje do jednoho míru a většina to pak nepochopí a hned dělají halo. Prostě jak je mír, každý má pech a hotovo, jestli chtěl někdo něco zabírat, měl dříve a nebo si počká. Ale pro mě za mě, klidně ten zrušte úplně, vždycky sem chtěl někoho na vánoce zabrat :) A to samé na nový rok :) V jiné hře co jem hrál žádný mír nebyl nikdy a na nový rok sem pravidleně ničil skoro nejvíce :) Víte jak ... jako na nový rok ... :) Krásné vzpomínky :)
 
pořád je to špatně popsané
smiley_emoticons_afraid.gif

píšete, že 24 hodin před započetím období míru nebude možné odeslat kolonizační loď
přičemž má být, že nepůjde zahájit obléhaní (dobývací systém, nevím jak u vzpoury tu nehraju)
Takhle to vypadá, že rozhodující je doba odeslání kolonizačky a ne její dopad

Každopádně užijte si období míru, hezké svátky všem
smiley_emoticons_xmas4_advent4.gif
 
Nahoru