• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Offtopic

DeletedUser12305

Guest
Nedělej multiposty, dík. Nejsme tu zvědaví na nějaký lovce achievementů na fóru :p
 

DeletedUser5002

Guest
Ještě jak se vysmívá ne ... na to je jediné slovo ... prostě ...
Ale víš co, po tobě ani pes neštěkne, na mě se nikdy nezapomene ;) Tak si melte co chcete. K ničemu jinému tohle forum ani neslouží.
 

DeletedUser12305

Guest
Dobrej song, škoda, že Šafrda už nežije.

A ano, fórum je od toho, aby se na něm mlelo :D Takže díky za oživení. Holt i biblickej démon se musí snížit k urážení smrtelníků ;) Ale to nevadí, to se poddá :)
 

DeletedUser5002

Guest
A já vůbec nejsem histerický, jen mě mrzí, že tady zase může psát kdejaký blbec cokoliv, ale ten koho se to týká je cenzurován a haněn. Nepřekvapuje mě to, jen sem chtěl ukázat naopak tu vaší dětinskost a jak snadno to sami manipulujete a překrucujete a sami hejtujete. Klidně si s adminkou napíšu, nemám s tím problém, jsme platící zákazník, co nejhůře přestane platit, co jste vy? Špatná adminka a bezvýznamný hráč? :) Možná naopak spíše , nebo obojí ... je to vesměs jedno. Jen mi prostě vdí, že se o mě otře hned kdejaké lejno co prostě má problém si přiznat, že i kdybych už dávno skončil, tak on mě nikdy nedoběhne a může si psát blbosti jaké chce.
 

DeletedUser12305

Guest
žádná cenzura tu neproběhla. Aby to bylo všecko pokupě, i smazaný příspěvky jsou obnoveny - a jsou hned na začátku tohoto vlákna. To aby nikdo nebyl ochuzen.

ty cenzuro :D

WD1n.png
 
:D ty jsi platici hrac?:D :D ty jsi kaspar. nikde o tobe neni vedet:D nikdy si se nikam nedostal) Budes zapomenut hned jak prestanes psat ty sracky:D

Ale jeste chvilku pis) at je ten vecer zajimavejsi) protoze vetsiho trotla,potkat v tuhle hodinu nelze)). Psat neumis.D Hloupej ses, honosis se necim co jsi nikdy nebyl a nikdy nebudes:D atd atd. Jo pro zajimavost:D taky nehraju prvni svet a jsem tu krapet dele:D a 60 kilove zakomplexovane jatro me opravdu neurazi:D tak neco vyplod) song o tve rodine, je nuda)
 
A já vůbec nejsem histerický, jen mě mrzí, že tady zase může psát kdejaký blbec cokoliv, ale ten koho se to týká je cenzurován a haněn. Nepřekvapuje mě to, jen sem chtěl ukázat naopak tu vaší dětinskost a jak snadno to sami manipulujete a překrucujete a sami hejtujete. Klidně si s adminkou napíšu, nemám s tím problém, jsme platící zákazník, co nejhůře přestane platit, co jste vy? Špatná adminka a bezvýznamný hráč? :) Možná naopak spíše , nebo obojí ... je to vesměs jedno. Jen mi prostě vdí, že se o mě otře hned kdejaké lejno co prostě má problém si přiznat, že i kdybych už dávno skončil, tak on mě nikdy nedoběhne a může si psát blbosti jaké chce.

no kdybyby jsi byl tak dokonalý a nezapomenutelný pro své úspěchy, jak si myslíš, tak by jsi se nad něco takového povznesl a vůbec to neřešil. nějaké fórum je stejně o hounu a nikdy to na něm nebude žít tak, jako v jednotlivých alinacích. ale tak asi máš potřebu dát o sobě vědět i jinak, než jen hraním, aby se na tebe fakt nezapomnělo.
 

DeletedUser5002

Guest
Já už se fakt s blbejma hejterama, co si tu hojí komplex bezvýznanosti a jsou rádi že sem vůbec někdo píše aby se mohli dál hádat a urážet bavit nehodlám ... prostě thassos je prodejná a falešná slečna u silnice a ty Ysero ... ty nejsi k ničemu.
Zbytek funclubu, co jsou rádi že se něco děje a mocný Firstazazel se objevil a m§žou si beztrestně na někoho zapindat odkážu na hlavní moderátorku, na blbosti je tu ona.
 
my sme blbi hejteri) a ty si blbej celkove:) zapremyslej nad sebou) a podotknu jen jedno)Ysera nestoji stvou mamou) takze ji znat nemuzes) ty nemocny veminko)
Pac a pusu preju sasku).
 
Naposledy upraveno:

Thasoss

Grepolis tým
byvaly casy kdy ta prodejna a falesna slecna byl tvuj jiny oponent a ja byl ten kdo byl k nicemu... jenom proto ze jsem nemazal a nebanoval kazdeho na koho sis ty ukazal a nepretrzite mi do soukromek rval ze te dotycny urazi a ja nic nedelam
no casy se meni a retezec se posouva jak vidno :)
 

DeletedUser5002

Guest
Ty vole na mou rodinu nyní nadávat a tahat jí sem do toho... :) Dobře ty. JJ jak říkám, to je důvod proč tohle forum i admini fora nestojí vůbec za nic. A to je přesně to o čem mluvím, děkuji všem za krásnou prezentaci. Prostě tady si může kdejaký blbec napsat co chce, ale běda vám, běda vám, jestli se to někomu z vás nebudel íbit.
 

DeletedUser12305

Guest
Je skvělé, že dle tebe už za nic nestojí ani ta hlavní adminka. Takhle rychlý změny názoru, no, korouhve by se od tebe mohly učit :)

Mimochodem jakou rodinu?
 
jedu ciste jen tvou vlnu) Vole:D Pokud se ti to nelibi precti si po sobe tve vyplody) A blbec bude dalsi clen tve rodiny ze te nehodil do kopriv,ikdyz asi hodil, protoze to podle toho tak vypada)

A aby te to uklidnilo ja ban unesu) za takoveho prizdisrace vzdy. Muzu totiz tupce tveho razeni)
 

Thasoss

Grepolis tým
spis beda vam beda vam jestli se to nebude libit firstovi... to zacne hned brecet u modu aby vas odstranili... a kdyz to neudelaji tak jsou zkratka k nicemu
reknu ti uprimne jedno - vubec me netesi ze si do me promitas vsechno to co na sobe nesnasis a uz vubec me netesi ze to trva nekolik roku a deje se to pri kazde konfrontaci nicmene pomoc musis hledat hlavne v sobe
 

DeletedUser12305

Guest
Mod je tu jen jeden a u toho rozhodně brečet nebude, protože je to jen blbá karta v HS a někdo k ničemu a přirození, hlavní slepice a tak :D . Bude muset vejš :eek:
 
Nahoru