• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Edessa

DeletedUser12856

Guest
Když hraješ rychle světy a pak prijdes na 2 tak je logické ze je svět s rychlosti 2 extra pomalý.

Jinak kolik vybíráte ze zemědělských vesnic bez výzkumu mlýnu ? Mam full všechny vesnice a vybírám ze všech v 5 minutovem intervalu jen 308 surek. To je to opravdu tak malo ?
 

DeletedUser12856

Guest
Tady je mrtvo přátelé. Co zatím říkáte na dění na světě Edessa ? :)
 
Tady je mrtvo přátelé. Co zatím říkáte na dění na světě Edessa ? :)
no, jsem tu od včera a 85% ostrova je neaktivní
smiley_emoticons_wallbash.gif

Jinak dvojkový svět je pomalý, ale někdy má i to své výhody. Osobně preferuji spíš trojkové světy
 

Thasoss

Grepolis tým
nikdy to nema sve vyhody - sice lepe stihas zadani vystavby a rekrutovani aniz by ti nekde zbytecne neco vazlo zkratka je snazsi dosahnout dobreho time managementu ALE v momente kdy se do hrani chces ponorit tak zjistis ze pres tu rychlost opravdu nejede vlak :)
pro me osobne byla dvojka vzdycky jak prokleta - i jednicku jsem zahral lepe

ed-man: tak pokud jde o kontrast v rychlostech tak tomu rozumim... a presne v tomhle se inno nezachovalo moc prozirave :) nastaveni nekterych svetu nemelo nikdy projit schvalenim... jinak co te vedlo k tomu zase menit nick? :D
 

DeletedUser12856

Guest
THASOSS

Zase? Tak já trvale měnil nick 1x. Takže slovo zase se k tomu úplně nehodí. Změna nicku byla z důvodu toho že kdysi svůj starý účet jsem předal dál.
Už od něj nemám přihlašovací údaje. Potom jsem měl přechodný účet půjčený od majitele, ale to nikdy nevydrželo. Jak nejsi ve svém, není to ono.
Kdysi jako student byla hra lehčí, ve škole to bylo daleko lepší, když jsi mohl i v hodině reagovat na útoky případně klikat vesnice, což v práci málokdy jde.

Přesto mám práci ve které to možné je takže rychlost dva je naprosto ideální. Klidně bych uvítal i 3.
Navíc mi vyhovuje i to, že hraji s lidmi se kterými se znám již nějaký ten pátek a víme co od sebe čekat. Hodně z nás je navíc z Jižních čech a okolí. Je to taková rodinná aliance. Základ vždycky zůstane stejný + někdo přijde a někdo odejde.

Tenhle nick už mi zůstane. Už jsem to sice říkal 2-3x že tohle je poslední svět...ale toto je opravdu poslední svět. Mám ženu kterou velice miluji, máme parcelu a brzo se chceme vzít a mít rodinu a začít stavět náš domov. Takže si myslím že grepolis dostane na pár let oraz. No a potom kdo ví. Pokud budeme s naší partou stále přátelé a stále v kontaktu tak si třeba ještě jeden svět dáme jako oddych od reálného světa. Né že by reálný svět byl špatný ale člověk někdy prostě rád vypne a pořádně dojedeme zmastit nepřítele. :) Dřív to byla touha vyhrát svět, přes kterou jsem často šel přes mrtvoly a nezachoval se fér. Ale časem se tohle změnilo a já se snažím udělat co mohu...abychom vyhráli s přáteli se kterými se prostě známe už dlouho. Každý by si měl uvědomit že tohle je hra, že jí hrají reální lidé a že by se k nim měl umět chovat. :)

barry604


Vidíš, já když se přihlásil na tento svět všude okolo mě byla aliance Rangers.
Po dvou měsících a kousku už tato aliance neexistovali protože jsme jí s přáteli naprosto přejeli. Prvních pár dní hry jsme dostali nabídku na přestup, kterou jsme nevyužili. :D
Třeba ale potkáš někoho, kdo ti bude aspoň na chvilku vzdorovat :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Zase? Tak já trvale měnil nick 1x.
tak to se asi slovo zase fakt moc nehodi :D
Mám ženu kterou velice miluji, máme parcelu a brzo se chceme vzít a mít rodinu a začít stavět náš domov
vsechno ma svuj vyvoj a tak to ma byt ;) uz zenska je velka prekazka v aktivnim hrani :D natoz rozdelanej barak nebo prcek na kline :D kazdopadne gl zni to hezky
ja se jeste chvili zdrzim v CR a pak bych to videl na zahranici... sem tam prijde nejaka pracovni nabidka tak doufam ze brzo uz nebude duvod je odmitat a budu se moct venovat necemu zase naplno protoze napul to tolik nenese :D ale ze bych zase aktivne hral grepo... nedokazu si to tedka predstavit
 

DeletedUser12856

Guest
tak to se asi slovo zase fakt moc nehodi :D

vsechno ma svuj vyvoj a tak to ma byt ;) uz zenska je velka prekazka v aktivnim hrani :D natoz rozdelanej barak nebo prcek na kline :D kazdopadne gl zni to hezky
ja se jeste chvili zdrzim v CR a pak bych to videl na zahranici... sem tam prijde nejaka pracovni nabidka tak doufam ze brzo uz nebude duvod je odmitat a budu se moct venovat necemu zase naplno protoze napul to tolik nenese :D ale ze bych zase aktivne hral grepo... nedokazu si to tedka predstavit
Ženská naštěstí vidí ze třeba u skumy kterej je skvelej clovek a bojovník tak to má doma jeho partnerka taky tak:-D to on mě prave přemluvil na další svět :-D Já už hrát nechtěl. Protože je jedno jak je svět rychlý ale když hraješ byt jen s malou ambicí tak je to žrout času.

Ono to není nikde jinde lepší. Já žil rok ve Švýcarsku a nebyl to žádný med. To jsem se dorozuměl, školy mam a trochu namyšleně si o sobě dovolím říct že logicky myslet umím a rukama mi dělat nevadí.
Ale předsudky neexistuji jen v ČR ale i v zahraničí a řekl bych ze je to dokonce horší. Moje vysněná země na život je Nový Zéland. Ale to je pasé. Možná jednou na stará kolena s ženou. Teď rozhodně ne. :)
Ale jestli máš touhy na zahraničí tak určitě vyraz. Když už nic tak to budou aspoň zkušenosti :)
 

Thasoss

Grepolis tým
ani ne na zahranici jako zkratka vypadnout a zahranici je takova jednoduse razantni volba
jinak anglicky mluvici zeme nejsou nic moc takze bych si asi spis nasel jinej sen
 

DeletedUser12856

Guest
Dneska mi z 10k pozemky zbylo 2k :D hradby 0 jsou opravdu zlo :D
 

DeletedUser13157

Guest
Sakra co je tohle ted za modu. Spamovat hráče útoky. To už jsou na hře jen takový zbabělci co se na nic jiného nezmůžou.
Měli by se na takové chování zaměřit suporti . Vždyť tohle prach sprostá šikana. To už jako hráči nemáte žádnou čest!
Zamyslete se nad sebou!! Viz zbabělé chování hráče OutSider.
 

DeletedUser12856

Guest
Chcete vědět, co se stalo na Edesse nového ? Náš nepřítel se rozpadl sám, protože má neschopného vůdce a zakladatele který v jednom kuse přichází o města a jeho vlastní spoluhráči ho mají dost :) Kolikátou alianci že to již pohřbil ? :D A ty jeho proslovy na jeho profilu taky stojí za to. Smutná to groteska. Ještě jsem nezažil svět, kde by se nepřítel zlikvidoval sám před divy :D
 
No jak se říká, všechno je jednou poprvý :-D Jsem jen zvědavej, jestli se za pár dní ukáže cca 40 nových duchů :-D
 

DeletedUser12856

Guest
Náš slavný Firsazazel opět další alianci po***l divy ještě předtím, než začali :D
Pár dní nazpět mělo BN stejně členů jako naše společná aliance pro divy. Ted to vypadá takto. Oddělila se od nich skupinka hráčů, kteří si dali název NEJSME OVCE :D Jak výstižné co ? :D Jak tady ta legenda pravila že je mistr světa v hraní grepolisu, tak každý den pravidelně přichází o města a jeho ovečky už mu asi řekli stop s dáváním dalších měst a odešli :D
Asi tolik k tomu.
 

Přílohy

  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    727,6 KB · Zobrazení: 16
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    844,9 KB · Zobrazení: 16
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    748 KB · Zobrazení: 15
Nahoru