• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Edessa

DeletedUser12629

Guest
No nic, došla mi trpělivost. Předávám suppům s tím, že rozhlašuješ, že porušují interní směrnice, kvůli čemuž by přišli o místo. Budou mít radost - tak doufám, že to uvedeš na pravou míru, než přijdeš o přístup do hry.

Dělat z podpory blbce jen proto, abys někomu vlezl hlouběji se nevyplácí.
Pokud jsem se správně doslechl, ban dostal :D Dostal ho za toto?
 

DeletedUser12629

Guest
To se ho musíš zeptat sám :) Třeba posbírá odvahu a řekne ti to :)
To si nemyslim a navic jsem teď nahodil na nějakou dobu dovolenou :) Taky bych se chtěl zeptat, jak je možné, že my vždy dostaneme nechráněný ban, ale nepřátelé vždy chráněný? :D Šušká se, že za ně hraje admin :D Každopádně mi to přijde dost divný :)
 

DeletedUser12305

Guest
Mjo, toto jsem taky slyšela. Což je taky důvod, proč jsem se zeptala Edmana na to, kdo mu údajně poskytnul informace.
Každopádně nevím o tom, že by někdo z adminů vůbec hrál (snad krom bety). Však admini jsou tu jen dva :)
 

DeletedUser12629

Guest
Mjo, toto jsem taky slyšela. Což je taky důvod, proč jsem se zeptala Edmana na to, kdo mu údajně poskytnul informace.
Každopádně nevím o tom, že by někdo z adminů vůbec hrál (snad krom bety). Však admini jsou tu jen dva :)
Tak možná Supp, já se v těch titulech nevyznam, ale prý někdo s infem, no každopádně je divný, že mi dostaneme nechráněný ban za skoro každou blbost, ale protihráči za vulgarity chráněný :D
 
Ahoj, Taky chci vědět, za co dostal Ed-man ban, protože hrál ještě i na Nicea. Někoho bloknete, protože vás naštval na Edese, ale neuvědomíte si, že ten dotyčný hraje i jinde, a že do toho nasypal hromadu peněz, takže mi to taky zrovna nepříjde fér vůči lidem, kteří hrají na jiném servru a jsou jim vaše spory. domněnky a paranoii jinde ukradené. Měli byste ten systém fakt přepracovat. A taky jasně uvést na kolik dní byl hráč bloknut, tak, aby to vědělo i vedení aliance, ve kterém ten hráč hraje.
 

DeletedUser12305

Guest
Tak se ho zeptejte. Nikdo z tymu neni opravnen podavat informace o banech jinym hracum, nez je ten dotceny.
 
A napadlo te treba, ze ban musi mit ze sveta na kterem hral a ne na svete co je uzavrenej? Ban vzdy je na ten svet na kterem prislo nejake poruseni pravidel, takze pokud se nejakym zpusobem provinil na svete Nicea, tak dostal ban na tom svete.

Jen v pripade Ip banu by mel stop vsude a to urcite nemel.
 
Nahoru