• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Sestos

DeletedUser12305

Guest
Svet je otevren. Bohuzel to nekdo dal do dulezitych oznameni, kde by to nikdo nehledal.
 
Celkem nuda svět :D čekal jsem mnohem víc akce od rychlosti 6 ale zatím noc moc teda... snad se to zlepší až budeme na hranicích s Magori
 
Tak se nám právě rozpadl Kult kosmos... brzo asi půjde i jejich akademka, docela škoda. Na tomhle světě už pomalu není s kým bojovat
 
Nějak rychle se nám ten svět rozpadá to jsem nečekal :/ Black Ace se taky rozpadli, většina schopných lidí přešla k Magorům a zbytek se moc dlouho neudrží. Sever mapy patří jednoznačně alianci Vznešení, která rozebírá to co zbylo z Kult kosmos (jejich akademka se drží ale dost vážně pochybuju, že bude klást nějaký větší odpor)

Ve středu mapy bojují Vznešení proti alianci Koronavirus (vysoce originální název :eek:), dál na jihu to suverénně ovládli Magoři (to není urážka ale skutečný název aliance).... a to je tak pomalu všechno. Žádná jiná nadějnější aliance tu není.... Gold se komplet rozpadl, Immortals ani nemá cenu zmiňovat...

Je tu sem tam nějaká lokální aliance ale žádná momentálně nemá na to aby se vyhoupla na horu....

Chtěl jsem z tohohle světa dělat nějaké týdenní hlášení ohledně toho jak hra postupuje, kdo ovládá žebříčky a podobně... ale asi to moc nemá cenu :confused:. Doufal jsem, že tenhle svět bude zajímavější...
 
Další menší info z dění ze světa...

sice jsem to nečekal ale nakonec se skutečně jedna lokální aliance slušně vyšvihla na horu. A to aliance Najlepšý. Spojili se s Koronavirusem a dostali se na pěkní třetí místo ;)

Pár lidí z rozpadlého Kult kosmos se spojilo do aliance Chocholoušci. Mají nějaké komplet zabarvené ostrovy ale jinak mají celkem složitou pozici na mapě kdy mají hromadu měst na hranicích s aliancí Vznešení a jejich akademky. Jestli něco zajímavého nevmyslí tak moc velká hrozba v Severní části mapy nebudou .

Jižní král Magoři posílili svojí akademku Vae Victis. Došlo ale u nich k menšímu problému. Z důvodu co neznám předal jeden jejich bývalí hráč města jejich hlavní konkurenci a to alianci Vznešení a ti tak dostali pár měst hlouběji do jejich území. A to vlastně i vyprovokovali první větší bitvu na tomhle světě, konečně.

Magoři sedli do jednoho invazního města a shromáždili něco málo přes 9 000 birém. Vznešení ale nakonec obranu města projeli. nebylo to ale nijak jednoznačné vítěství. O výsledku bitvy rozhodli poslední útoky a štěstí co bylo jak na houpačce.

Celkem kvalitní a napínavá bitva tak snad jich bude čím dál víc a tenhle svět bude o něco zajímavější :)
 
Co bys čekal...velmi vtipná děcka... Mám pocit, že už jsem někde zahlédl i hráče Covid... Pro nás, kteří teď nevíme, kde nám hlava stojí, je to opravdu ohromně vtipné...
 

DeletedUser12898

Guest
Je to vtipné lebo celý vírus je len výmysel vlád a médií ktoré to celé nafukuju.
 

Thasoss

Grepolis tým
O krocich vlady si samozrejme muzes myslet svoje, ale vuci postizenym (ekonomicky, zdravotne i psychicky) je to opravdu neucta. Bez vysvetlit treba tem desitkam tisic truchlicich Italu, ze jim rodice a prarodice umreli na nejaky vymysl. S tim, jaky to ma dopad v nasich koncinach, je sice zbytecne z toho delat hysterak, ale udelat si z toho vlajku? Trapne... nechutne.
 

DeletedUser12856

Guest
Další menší info z dění ze světa...

sice jsem to nečekal ale nakonec se skutečně jedna lokální aliance slušně vyšvihla na horu. A to aliance Najlepšý. Spojili se s Koronavirusem a dostali se na pěkní třetí místo ;)

Pár lidí z rozpadlého Kult kosmos se spojilo do aliance Chocholoušci. Mají nějaké komplet zabarvené ostrovy ale jinak mají celkem složitou pozici na mapě kdy mají hromadu měst na hranicích s aliancí Vznešení a jejich akademky. Jestli něco zajímavého nevmyslí tak moc velká hrozba v Severní části mapy nebudou .

Jižní král Magoři posílili svojí akademku Vae Victis. Došlo ale u nich k menšímu problému. Z důvodu co neznám předal jeden jejich bývalí hráč města jejich hlavní konkurenci a to alianci Vznešení a ti tak dostali pár měst hlouběji do jejich území. A to vlastně i vyprovokovali první větší bitvu na tomhle světě, konečně.

Magoři sedli do jednoho invazního města a shromáždili něco málo přes 9 000 birém. Vznešení ale nakonec obranu města projeli. nebylo to ale nijak jednoznačné vítěství. O výsledku bitvy rozhodli poslední útoky a štěstí co bylo jak na houpačce.

Celkem kvalitní a napínavá bitva tak snad jich bude čím dál víc a tenhle svět bude o něco zajímavější :)

Je vcelku vtipné, jak zde glosuješ rozpad jiných ali, a přitom se vznešení k dnešnímu dni rozpadají. :) Zdá se, že svoji nejtěžší bitvu prohráli.. Mám u nich pár přátel, a to co slyším na Turina, je docela síla.
 
Je vcelku vtipné, jak zde glosuješ rozpad jiných ali, a přitom se vznešení k dnešnímu dni rozpadají. :) Zdá se, že svoji nejtěžší bitvu prohráli.. Mám u nich pár přátel, a to co slyším na Turina, je docela síla.


příteli... jestli jsi ještě nezaregistroval tak mám na každém světě kde hraju "na plno" nějaké to eso v rukávu a mám strategii pro každou situaci. Jak každému říkám neustále počítám s nejhorším abych tomu v budoucnu dokázal předejít nebo co nejvíc snížit škody alespoň...

Nikdy nedělám impulzivní a unáhlené kroky jako hromada lidí co vede aliance a vyplácí se to. Třeba to vyjde znovu i tady :)
 

DeletedUser12856

Guest
příteli... jestli jsi ještě nezaregistroval tak mám na každém světě kde hraju "na plno" nějaké to eso v rukávu a mám strategii pro každou situaci. Jak každému říkám neustále počítám s nejhorším abych tomu v budoucnu dokázal předejít nebo co nejvíc snížit škody alespoň...

Nikdy nedělám impulzivní a unáhlené kroky jako hromada lidí co vede aliance a vyplácí se to. Třeba to vyjde znovu i tady :)
Když ti uteče 3/4 aliance, chci ty tvé kroky vidět. =) Já přesně proto na Rizině dal reset. Protože hrát s nespolehlivými lidmi je za trest. Viz DR.Max, který nechal Caviar posedat zadarmo na naše ostrovy. Od dalších, kteří se rozhodli založit vlastní ali.
S Aridur jsem například kamarád, už několik let. A to že utekl svědčí o tom, že ta aliance byla nezdravá.Protože on z boje jen tak neutíká.
 
Alespoň se konečně něco na tomhle světě děje a dává to impuls zase hrát, pomalu mě to tu přestávalo bavit :D

Teď si v klidu dopiju čajík, sním sušenky co jsem vytáhl z trouby a pomalu polehoučku se dám do řešení problémů :D
 
Nahoru