• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Apollonia

DeletedUser12865

Guest
A příští svět už bude konečně vzpoura?:) A bude brzy?
 
proč je počet členu tak nízký jaký to má smysl ? kdo to určuje příjde mi to jako nesmysl klasika 80 lidí a je o co hrát a ne samé spojka
 

DeletedUser12629

Guest
Plánuje se do budoucna ( letos to pravděpodobně nebude), protože se nyní zaměřujeme na některé větší projekty.
No táhne mě to zpět a asi někdy v listopadu bych si šel zase zahrát, zkuste zapnout nějakej se začátkem se třemi městy (třeba kombinace s Olympem? :) ) to by mohlo přitáhnout nějakou kvalitní hru :)

Případně, když ne 3 města, tak nějakou pomalou pohodku :)

A zapracujte na té Vzpouře + Olymp, myslím, že by ten svět přitáhl zpět nějaké veterány a pořádně by vydělával :D
 

DeletedUser12865

Guest
No táhne mě to zpět a asi někdy v listopadu bych si šel zase zahrát, zkuste zapnout nějakej se začátkem se třemi městy (třeba kombinace s Olympem? :) ) to by mohlo přitáhnout nějakou kvalitní hru :)

Případně, když ne 3 města, tak nějakou pomalou pohodku :)

A zapracujte na té Vzpouře + Olymp, myslím, že by ten svět přitáhl zpět nějaké veterány a pořádně by vydělával :D

Přesně tak, souhlasím:)
 

DeletedUser12629

Guest
Jako vážně už letos nebude vzpoura? Pořád jen dobývání?:(( Ani na podzim? To ale nemám radost:((( Nedalo by se s tím něco dělat?
Ale zase musime ocenit Olymp ne? Divy jsou mrtvy, tzn. byla "pouze" dominance, takže teď máme alespoň navýběr :)

Navíc od pohledu vypadaji světy menší, což je lepší, protože hráčů je málo :) Navíc budou rychle končit, takže se i třeba nebudu tolik nudit a dohraju to do konce :D
 

DeletedUser12865

Guest
Ale zase musime ocenit Olymp ne? Divy jsou mrtvy, tzn. byla "pouze" dominance, takže teď máme alespoň navýběr :)

Navíc od pohledu vypadaji světy menší, což je lepší, protože hráčů je málo :) Navíc budou rychle končit, takže se i třeba nebudu tolik nudit a dohraju to do konce :D

Mě je jedno jaké je ukončení, ale víc nás baví vzpoura, čekáme už stráášněě dlouuho....
Vím, že dobývání je podle všech nej, ale kdo u toho má člověk trávit 24h?;)

Olymp ? Okey;) Ale lip by se mi to hrálo se vzpourou :D :D

Já bych zakázal ty pomalé světy, fakt jsem jim nepřišel na chuť a k čemu to je ? Jedna budova na lvl 45 se staví 12h a víc? Cože?:D Néé:)
Rychlé a střední světy, jeden dobyvko, druhý vzpoura...Olymp,Dominance, divy jednou za čas:))
 

DeletedUser12629

Guest
Mě je jedno jaké je ukončení, ale víc nás baví vzpoura, čekáme už stráášněě dlouuho....
Vím, že dobývání je podle všech nej, ale kdo u toho má člověk trávit 24h?;)

Olymp ? Okey;) Ale lip by se mi to hrálo se vzpourou :D :D

Já bych zakázal ty pomalé světy, fakt jsem jim nepřišel na chuť a k čemu to je ? Jedna budova na lvl 45 se staví 12h a víc? Cože?:D Néé:)
Rychlé a střední světy, jeden dobyvko, druhý vzpoura...Olymp,Dominance, divy jednou za čas:))
Já hrál několik let dobývko a několik vzpouru a baví mě oboje, takže mi je to jedno, ikdyž bsch dal spíš vzpouru :)

No víš teď nemám moc času řešit hru, takže taková rychlost 2 někdy kolem půlky listopadu by mi vyhovovala + pomalé světy dávají větší důraz na časování ;)
 

DeletedUser12865

Guest
Já hrál několik let dobývko a několik vzpouru a baví mě oboje, takže mi je to jedno, ikdyž bsch dal spíš vzpouru :)

No víš teď nemám moc času řešit hru, takže taková rychlost 2 někdy kolem půlky listopadu by mi vyhovovala + pomalé světy dávají větší důraz na časování ;)

No právě, že mě dobývání nechytlilo tak, jako vzpoura.Vzpoura má své kouzlo a jsem za to rád.Čekáme se svou partou právě na rychlejší svět a Vzp, že tam vlítneme a najednou se budou muset přehodnotit stavy:D 3 měsíce jsem tomu věnoval, abych rekrutoval dobré hráče na to...No hořce se mi dnes spalo..:-(
 

DeletedUser12629

Guest
No právě, že mě dobývání nechytlilo tak, jako vzpoura.Vzpoura má své kouzlo a jsem za to rád.Čekáme se svou partou právě na rychlejší svět a Vzp, že tam vlítneme a najednou se budou muset přehodnotit stavy:D 3 měsíce jsem tomu věnoval, abych rekrutoval dobré hráče na to...No hořce se mi dnes spalo..:-(
Naštěstí v grepu hráči můžou pořád ovlivnit nějaké rozhodnutí, tak uvidíme :)

Snad se někde potkáme, nebyla by alespoň nuda :)

Nehrál jsi náhodou kalydón?
 

DeletedUser12865

Guest
Naštěstí v grepu hráči můžou pořád ovlivnit nějaké rozhodnutí, tak uvidíme :)

Snad se někde potkáme, nebyla by alespoň nuda :)

Nehrál jsi náhodou kalydón?
No kdyby bylo nějaký hlasování, jaký bude další svět, myslim že celá moje aliance hlasuje pro vzpouru :) Čekáme na ní už fakt dlouho a hlavně dobývání bylo už dost :)) Nu ne?;) Vždyť by šel i Olymp do toho zařadit. Na ilustračním videu to i říkají, že to jde :)) Tak proč jen dobývání?;)
Hrál :) Ale Tvůj nick mi nic neříká ?;)
 

DeletedUser12629

Guest
No kdyby bylo nějaký hlasování, jaký bude další svět, myslim že celá moje aliance hlasuje pro vzpouru :) Čekáme na ní už fakt dlouho a hlavně dobývání bylo už dost :)) Nu ne?;) Vždyť by šel i Olymp do toho zařadit. Na ilustračním videu to i říkají, že to jde :)) Tak proč jen dobývání?;)
Hrál :) Ale Tvůj nick mi nic neříká ?;)
Protože na tomto jsem dostal perma :D Hrával jsem pod nickem RealDovahkiin, většinou za Expendables ;)
 

DeletedUser11616

Guest
drp.jpg

Dropnex dneska psal že klidně můžeme zveřejnit jeho fotku ,ale že by vypadal na ní vesele se říct nedá :D:D
 
Silne reci, mnoho lzi a pak resetne svou all.. hloupa hlava hloupi clovek, Dropnexi:) jak sem rikal ty musis byt v zivote strasna tragedie, skoda ze to odnesli lidi co hrali stebou) osobne bych ti jen slapl na krk) Skoda bylo to zajimave a ted kluci co stebou hrali maji jen chut ti rozbit drzku) a ono na to jednou nejspis dojde:)
 
Nahoru