• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Kythéra

Neviem do akej miery si mozte ako support vyberat nastavenie sveta (uz sa to kedysi riesilo tusim) ale toto je nastavenie ktore zase neprilaka velke mnozstvo hracov, co je skoda... v podstate okrem ukoncenia sveta je to uplna kopia Zakynthosu ktory zacal pred par mesiacmi... preco teda (ak ste vobec dostali na vyber) ste nezvolili ine nastavenie... vyssiu rychlost aspon 4 a hlavne bez moralky... je to skoda planovali sme ist ale asi z toho nic nebude.
 

mikosansobi

Grepolis tým
Neviem do akej miery si mozte ako support vyberat nastavenie sveta (uz sa to kedysi riesilo tusim) ale toto je nastavenie ktore zase neprilaka velke mnozstvo hracov, co je skoda... v podstate okrem ukoncenia sveta je to uplna kopia Zakynthosu ktory zacal pred par mesiacmi... preco teda (ak ste vobec dostali na vyber) ste nezvolili ine nastavenie... vyssiu rychlost aspon 4 a hlavne bez moralky... je to skoda planovali sme ist ale asi z toho nic nebude.


Někomu bude nastavení vyhovovat a někomu zase ne. Nelze potešit všechny hráče nějakým univerzálním nastavením, které by vyhovovalo všem. Svět s vyšší rychlostí bude určitě naplánován do konce roku. Zda bude bez morálky, to netuším. musíme zjistit, zda jsme nevyčerpali naše možnosti světů bez morálky na tento rok.
 

DeletedUser13366

Guest
ach skoda...my sme chceli ist hrat s partiou dalsi svet ale iba vzburu tych dobyviek uz je moc :(
 
Někomu bude nastavení vyhovovat a někomu zase ne. Nelze potešit všechny hráče nějakým univerzálním nastavením, které by vyhovovalo všem. Svět s vyšší rychlostí bude určitě naplánován do konce roku. Zda bude bez morálky, to netuším. musíme zjistit, zda jsme nevyčerpali naše možnosti světů bez morálky na tento rok.

Ahoj, a je plánovaný nějaký svět s klasickým dobýváním a ukončení divy světa ? Něco takového už delší dobu nebylo a myslím že by to hodně hráčů ocenilo, hlavně těch kteří to už hráli před několika lety :)
 

DeletedUser1324

Guest
Taky sem teda mrknu, když mám tu dovolenou :D

Někdo kdo by mi vysvětlil která aliance s kterou válčí a kdo se s kým spojil?

Hodně zjednodušeně; Tučňáci vs. zbytek světa. MUMBA se pořád rozpadá a skládá, musí to tam být pěkná sranda. Černá můra rozšířila svoje řady o Bílou můru, takže začínají vypadat nebezpečně. Vikings, jak se dalo čekat, se rozpadají a přecházejí kam se dá (a nebo spíš kdo je vezme). Strong Family a Zkus být lepší evidentně táhnou za jeden provaz. Tajemný řád fénixe - něco nového, kde jsou šance na výhru podobné jackpotu sportky. Nic zajímavého se zřejmě neděje.
 
Strong Family a Zkus být lepší evidentně táhnou za jeden provaz.
:D:D to bych o tom neco musel vedet ne... to je mylna informace , pokud soudis na zaklade jedne spolecne vysekavacky tak to bylo ciste jednorazoveho charakteru (pro me levne body a rozhodne ponechani mesta hracovi snadnejsimu na dobyti)
jo a s tim Tucnaci proti zbytku sveta bych byl opatrnejsi, my se zatim na zadnou stranu nehlasime rozhodne ne k Muram
 

DeletedUser1324

Guest
:D:D to bych o tom neco musel vedet ne... to je mylna informace , pokud soudis na zaklade jedne spolecne vysekavacky tak to bylo ciste jednorazoveho charakteru (pro me levne body a rozhodne ponechani mesta hracovi snadnejsimu na dobyti)
jo a s tim Tucnaci proti zbytku sveta bych byl opatrnejsi, my se zatim na zadnou stranu nehlasime rozhodne ne k Muram
No jak jsem psal, tak je to hodně zjednodušeně :) Já těch společných akcí viděl více, ale možná se zkrátka pletu - ostatně kdo jiný, by o tom měl něco vědět, než ty. Já bych měl hlavně zase trošku zabrat, aby jste mi moc neutekli v bodících.
Tučňáci žádné spojko také nemají, tak tam jsem se trefil poměrně přesně. Tenhle svět je zkrátka krutý :)
 
Jak je možné, že nemůžu kolonizovat nová místa na ostrovech s vesnicemi a přímo vedle mého města se objeví hráč, který je již plně rozvinutý?
Nebo chybí kladívka pro kolonizaci na ostrovech s vesnicemi jenom nováčkům???!!!
 

DeletedUser12811

Guest
ten svet je na toto opravdu špatny
nelze zakladat platna mesta .... musí se zabírat novačci hned po ochrane :)

nemají šanci se rozrust
 

DeletedUser13165

Guest
To je problém všech nových světů, jelikož grepolis už nehraje tolik hráčů tak nejsou kotvy. Aktuálně je tu 6500 hráčů na všech cz světech a každým rokem to ubývá.
 

DeletedUser13427

Guest
grepolis už nehraje tolik hráčů tak nejsou kotvy. Aktuálně je tu 6500 hráčů na všech cz světech a každým rokem to ubývá.

Je třeba mít pozitivní myšlení protože každá hra ve svém vzniku začíná udělá jsi reklamu a přiláká hráče a potom stagnuje a po letech už to není to co to bylo hlavní je že to furt funguje a že je z kým a proti komu jsi zahrát a že se najdou i hráči který píšou příspěvky na fórum a hra díky tomu furt žije

Je pravda že něco asi bude stát údržba serverů ale myslím jsi že Německá komunita která je početnější výdaje v Hamburku pokryje

Ve hře sem narazil i na hodně starších lidí někdy i v důchodovém věku takže dokud tu bude tahle kategorie hráčů tak je to furt v pohodě pro všechny : ) neříkám že taky budu hrát několik let ale zatím aspoň ten jeden svět mám v plánu zůstat dokud nepřijdu o všechno nebo až do konce a co bude pak se uvidí
 
Nahoru