• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k updatům hry

DeletedUser8956

Guest
Po včerejší aktualizaci jsem si stáhl dnes akt.appku a brutálně se seká, de facto se na ní nedá skoro nic dělat. Je problém u mě? Díky za info ;)
 
Malý poznatek...od doby zavedení "světle zelené barvičky" si to úplně nerozumí s appkou, Když je hráč online (tzn. svítí světle zeleně), na appce to buď ukazuje aktivovaný režim dovolené (místo světle zelené nám svítí modře), nebo občas taky vůbec nic.
Samozřejmě počítám s tím, že tenhle feedback skončí někde v propadlišti dějin nikým nepřečtený, ale aspoň mám dobrý pocit, že jsem to nahlásil :) Zároveň bych chtěl podotknout, že tento bug nepoužívám ve svůj prospěch :D
 
Nevím kde se zeptat tak se zeptám tady (snad to trochu souvisí s update hry :D )

ví se kdy asi se objeví svět s novým typem zakončení a to bojem o Olymp?

Zlaté Rouno, odměna bohů za prokázání tvé síly udržením Olympu proti všem nepřátelům.
Účinek: Trénování hrdinů stojí 10% zlatých mincí méně.
Může být získán vítězstvím světa s Olympem.
 

mikosansobi

Grepolis tým
Zdravím,

momentálně je k dispozici na Betě. Měl by to být svět Sandbox 16.
My si budeme muset ještě nějakou chvíli počkat.
 
nefachá mi od dnešní aktualizace potůšek, jsem sám nebo je to všeobecný, ani přeinstalace nepomohla, fičím na mozille
 

DeletedUser12629

Guest
Myslím, že povedená aktualizace. Nové vzhledy jsou parádní a jsem zvědavý na ten balíček proti spam útokům. Jen tak dál :)
 

DeletedUser12629

Guest
Zajímavé řešení spamu, uvidíme jak to bude vypadat v praxi, ale zni to dobře :)
 
Minimálně to umožní nastavit něco jako "režim nerušit" v grepu :-D
Celkově ty řešení spamu vítám a jsem rád, že to začali vývojáři řešit. Jen se bojím, aby se nenašla nějaká úprava, která by zhoršila možnost časování útoků.
 
podla mna najhorsie mozne riesenie ake mohlo byt. toto nezastavi spam - spamovat nadalej budu, len o tom nebudem vediet.

cize toto tato aktualizacia ti len da na vyber - 1. chces tichy rezim a prist cez noc o vsetky mesta alebo 2. budes nadalej spamovany a hore celu noc
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12629

Guest
podla mna najhorsie mozne riesenie ake mohlo byt. toto nezastavi spam - spamovat nadalej budu, len o tom nebudem vediet.

cize toto tato aktualizacia ti len da na vyber - 1. chces tichy rezim a prist cez noc o vsetky mesta alebo 2. budes nadalej spamovany a hore celu noc
Pokud sis nevšiml, tak je to součástí balíčku :) takže toho bude víc
 
samozrejme vsimol. vyjadrujem sa cisto ku tejto casti, vid. nevieme co nas caka.

a ked vezmes v potaz, ze to je soucasti balicku, v ktorom spamovaniu zabrania, tak tento tichy rezim bude nakoniec k nicomu pre hracov, ktory beru tu hru jakztakz vaznejsie. pre prilezitostnych hracov co si to tukaju len tak aby bolo, to je fajn.
 
podla mna najhorsie mozne riesenie ake mohlo byt. toto nezastavi spam - spamovat nadalej budu, len o tom nebudem vediet.

cize toto tato aktualizacia ti len da na vyber - 1. chces tichy rezim a prist cez noc o vsetky mesta alebo 2. budes nadalej spamovany a hore celu noc
Na druhou stranu, když někdo v noci jenom pípá a neútočí, holt to můžeš risknout a nastavit si vypnutí...a nemusíš vypínat úplně s tím, že zapomeneš zapnout. Neříkám, že to je nějaký zázrak, ale po dlouhé době se vývojáři snaží o něco normálního :)
 
Aktualizace hry na verzi 2.278 a 2.279
Byla přidána tato vylepšení:
  • Nahlašování příspěvků na fóru aliance - Obdobné jako u soukromých zpráv. Konverzace na fóru aliance půjde nahlásit herní podpoře stejně jako soukromé zprávy. Nahlášení hráče provedete prostřednictvím jeho uživatelského profilu.
Tohle je za mne uplna zbytecnost. Aliancni forum si snad umi uhlidat vedeni/ spravce fora v alianci, a kdyz se nekdo nechova jak ma, tak ucini kroky. Takove zbytecnosti se v updatech hry nemusi vubec resit. Jen berete slobodu slova, a jedini komu tim "vylepsite" hru jsou snitcheri (jinak STBaci) :) JSem toho nazoru ze aliance je uzavrena a podminky by si tam melo stanovovat vedeni nebo uzavrena komunita hracu v alianci.
 

Thasoss

Grepolis tým
Ano, z tohoto úhlu pohledu na to skutečně lze takto nahlížet. Ale stejný přístup se dá nasadit i na soukromé konverzace: taky si to můžeš uhlídat ignorací či přímo zablokováním. Rozhodně se nedá říci, že by podíl hlášení konverzací dvou vzájemných nepřátel byl v drtivé většině. Hráči běžně nahlašují i své spoluhráče, zažíváme i případy, kdy nám hlásí konverzaci z Discord serverů aj. A my jako herní podpora musíme být schopni reagovat na jakékoliv zdroje toxicity, což nyní schopni nejsme. Pokud hráč porušuje etický kodex, měla by existovat možnost, jak ho potrestat bez ohledu na to, jestli si k tomu vybral fórum či soukromé zprávy. Obojí je stejný problém. Obojí je proti pravidlům. Přesto jedno nyní nedokážeme postihovat.

Přesto věříme, že tato funkce bude využívána opravdu jen minimálně a co nejvíce sporů se podaří vyřešit bez našeho zásahu, bez ohledu na platformu, kde probíhají.
 
Ahoj, chtěl bych otevřít diskuzi k aktualizaci na verzi hry na 2.280.

Hned v 1. bodu uvádíte změnu na unikátnost korunky pro jedinou alianci na herním světě. Změna je to určitě vítaná a je to krok dobrým směrem, kdy s ustupujícím počtem hráčů v podstatě tato změna udělá více kompetitivní prostředí pro více aliancí o menším počtu hráčů.

Měl bych k tomuto bodu jedinou připomínku. Osobně si myslím, že by bylo lepší tuto změnu zavést až u nově spuštěných serverů. Jsem přesvědčený, že se díky tomuto bude muset strategie aliancí na již běžících herních světech drasticky změnit, a to již i na "mrtvých" světech. Tato změna může způsobit zbytečné hádky a další odliv hráčů, což jistě není vaším cílem.

Jen aby si to někdo nevysvětloval špatně. Změna skvělá, ale zaveďte ji až od nově spuštěných světů. Jsem rád, že se korunky dostanou takto na úroveň plachet a mečíků, které může získat pouze 1 aliance :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj, zatím nemáme výslovnou informaci, zda se tato změna (ne)bude týkat již otevřených světů, takže v prvé řadě zjistíme a podle toho předáme tuto zpětnou vazbu. Jak uvádíme v poznámkách o aktualizaci, jde o zásadní změnu, takže veškeré konstruktivní postřehy (ať už pozitivní, či negativní) jsou více než vítány.
 
Nahoru