• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Nysa

Nechápu proč Lamy resetovaly. Vždyť to musel být herní ráj, co se týče zábavy... Co bych za to dal být každý den pod útoky... Bez toho to není ono a hra prostě nebaví. Navíc kdybyste ten svět vyhráli (což jste stále mohli, dokud jste nezačali resetovat) mohli jste o sobě právem prohlašovat, že jste nejlepší a opravdu nikdo by nemohl tvrdit nic jiného. Takhle jste celkem pro smích a vymlouvat se na to, že to bylo 5 v 1 je trapas. To bych čekal od nějakých Fénixů, ne od nejlepší aliance cz serveru. Teda bývalé...
 
Děkujeme, být v nějaké časové éře považováni za nejlepší je čest
smiley-emoticons-thumbs-up-new.gif
Ale přece ani po žádném sportovci nemůžeš chtít, aby byl nejlepší pořád. Priority lidí se mění a né pro každého je nějaká hra pořád to primární. Třeba časem pochopíš.

Ono z vašeho pohledu to pro nás možná hratelné bylo, ale když nevíš ty interní věci, které se měli začít dít od začátku nového roku, tak můžeš jen těžko nějak posuzovat.

Avšak slibuji ti, že usilovně pracujeme na tom, abychom předvedli někdy v budoucnu (pokud nějaké bude) lepší výkon.
 
Já myslim že jeden z vás už poznal kam až sahá můj smysl pro fér jednání a druhej kdyby věděl že jsem zkoušel Začátka ukecat ať vám za reset všech, v době kdy jste ztratili jen Koviho, nabídne .... a to nenapíšu :) tak by jste se tu nedohadovali kdo je jak moc arogantní ;) Já to Začátku myslel vážně. Jedno místo bylo fér ... no a možná ho vlastně dáme :D
To co teď zkouší zbytek světa je jen jedna velká fraška, jen si naplivejte na jména Aliancí a spojujte se ... nevim jestli dostanu trest, tak to napíšu slušně a stejně to bude asi dost na hraně ... je to jako by jste si natahovali použitej kondom. Si tam přehazujete hráče, co jste sekali - teď aby sekali zas ty svý ... aby jste se v tom za chvíli vyznali chlapci a děvčata... Reset byla aspoň nějaká osobní volba s čím se mohl poprat každej sám. Teď už víme že Lamy jsou schopný přebíhat k nepříteli a Rytíři s Reklamací zas seberou každej exkrement ze země.
 

Thasoss

Grepolis tým
Byly časy, kdy takto divoký byl každý svět. :)
@Lumpik Skutečně nechceme rozdávat varování za každou hloupost, proto bude lepší na pomyslné hraně ani nebalancovat, aby se to zbytečně nezvrhlo. :( Díky!
 
LUMPI ...bohužel to je firemní politika koudiho :D

koudi nebojuje,.,.koudi vede skryte valky přes osobky ...rozvrací ali přes špehy ------------měl jsem tu čest 2 světy ,kdy první byl v ramci mezi klidný,ale ten drhy,kdy pak většina ali byla z přeběhlíku,tak to mi otevřelo oči

dvakrát výhra,ale ten styl jakým to bylo od vedení dělane ...kekel

boj ... to je neco neznámého a to nechava jinym :D

vudce,ktery je uplne na dně aliančního žebříčku za mne je leda tak......."pokemon"

na katane mám proti sobě ali,která měsíce má jistý osud,ale bojují do poslední chvíle------ti mají muj respekt,protože se drží a bojují jak to jen jde !
 
Možná by jsi aspoň mohl nelhat, když už píšeš blbosti. Špehy jsme nikdy nikde neměli. Snažili jsme se hrát vždycky slušně.

Já nikdy neříkal, že jsem nějaký obrovský válečník, který je nepřemožitelný
smiley-emoticons-lol.gif
Nevím co na tom pořád nechápeš. Někteří asi nejsou tak bystří no.
Nemám potřebu tu něco psát o tobě, co jsem ti tenkrát chtěl říct, tak jsem ti napsal v osobce.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Já myslim že jeden z vás už poznal kam až sahá můj smysl pro fér jednání a druhej kdyby věděl že jsem zkoušel Začátka ukecat ať vám za reset všech, v době kdy jste ztratili jen Koviho, nabídne .... a to nenapíšu :) tak by jste se tu nedohadovali kdo je jak moc arogantní ;) Já to Začátku myslel vážně. Jedno místo bylo fér ... no a možná ho vlastně dáme :D
To co teď zkouší zbytek světa je jen jedna velká fraška, jen si naplivejte na jména Aliancí a spojujte se ... nevim jestli dostanu trest, tak to napíšu slušně a stejně to bude asi dost na hraně ... je to jako by jste si natahovali použitej kondom. Si tam přehazujete hráče, co jste sekali - teď aby sekali zas ty svý ... aby jste se v tom za chvíli vyznali chlapci a děvčata... Reset byla aspoň nějaká osobní volba s čím se mohl poprat každej sám. Teď už víme že Lamy jsou schopný přebíhat k nepříteli a Rytíři s Reklamací zas seberou každej exkrement ze země.

Být tebou tak neházím špínu a naší alianci si ani neberu do té tvojí papule ;) Neb všichni vědí, že konkrétně ty jsi vyčůraný jak díra do sněhu a děláš ještě větší prasárny než Koudet (a to ho fakt nemám rád) jen aby si vyhrál
 
Já myslim že jeden z vás už poznal kam až sahá můj smysl pro fér jednání a druhej kdyby věděl že jsem zkoušel Začátka ukecat ať vám za reset všech, v době kdy jste ztratili jen Koviho, nabídne .... a to nenapíšu :) tak by jste se tu nedohadovali kdo je jak moc arogantní ;) Já to Začátku myslel vážně. Jedno místo bylo fér ... no a možná ho vlastně dáme :D
To co teď zkouší zbytek světa je jen jedna velká fraška, jen si naplivejte na jména Aliancí a spojujte se ... nevim jestli dostanu trest, tak to napíšu slušně a stejně to bude asi dost na hraně ... je to jako by jste si natahovali použitej kondom. Si tam přehazujete hráče, co jste sekali - teď aby sekali zas ty svý ... aby jste se v tom za chvíli vyznali chlapci a děvčata... Reset byla aspoň nějaká osobní volba s čím se mohl poprat každej sám. Teď už víme že Lamy jsou schopný přebíhat k nepříteli a Rytíři s Reklamací zas seberou každej exkrement ze země.

a co si akoze cakal ze sa stane? nebodaj si si myslel, ze legia bude s vami aj nadalej spolupracovat aj potom ako nas porazite... a tych par hracov od nas, ktori chcu dalej pokracovat.. co maju podla teba robit, ak nie prejst k legii? maju sa nechat od vas mlatit?
je len logicke, ze legia sa teraz spoji s par hracmi, co ostali od lam a budu bojovat proti vam
namiesto toho aby si bol rad, ze budete mat aj nadalej proti komu hrat, tu vyplakavas
co by si chcel hrat proti nikomu? :D je mi jasne, ze inak ako v presile neviete hrat, ale toto uz je trochu moc :D
 
Nechápu proč Lamy resetovaly. Vždyť to musel být herní ráj, co se týče zábavy... Co bych za to dal být každý den pod útoky... Bez toho to není ono a hra prostě nebaví. Navíc kdybyste ten svět vyhráli (což jste stále mohli, dokud jste nezačali resetovat) mohli jste o sobě právem prohlašovat, že jste nejlepší a opravdu nikdo by nemohl tvrdit nic jiného. Takhle jste celkem pro smích a vymlouvat se na to, že to bylo 5 v 1 je trapas. To bych čekal od nějakých Fénixů, ne od nejlepší aliance cz serveru. Teda bývalé...

toto moze napisat len niekto, kto v zivote pod poriadnymi utokmi nebol
nechapem preco sa tu vobec ozyvaju takyto hraci zo spodu tabulky
preco teda nie si na fronte, ty hrdina? poviem ti preco, lebo by si tam nevydrzal ani tyzden
 
No já si myslím, že moderátoři musí mít obrovskou radost. Takto živé to tu již dlouho nebylo. To snad dostanou ještě prémie nějaké novoroční
smiley-emoticons-lol.gif
 
Prémie by byly, kdyby někteří jedinci místo flákání normálně zlatili :D

Proto je teď nějak moc eventů jim to nesype :D
 
Tak neměli zavádět to nové perfektní obchodování.... se ty zlatky teď dělají mnohem lépe
smiley-emoticons-lol.gif
Občas mám zapnuté i 3/5! rádců, jak to sype
smiley-emoticons-insel.gif
 
toto moze napisat len niekto, kto v zivote pod poriadnymi utokmi nebol
nechapem preco sa tu vobec ozyvaju takyto hraci zo spodu tabulky
preco teda nie si na fronte, ty hrdina? poviem ti preco, lebo by si tam nevydrzal ani tyzden

Na tomto světě jsem zezačátku moc nehrál pravda, ale radši budu hrát takto než třeba takový Kovi, který má raketový start a pak dá reset... Zda a jak umím hrát frontu se brzy ukáže, moc lamek už to ale neuvidí :(
 
a co si akoze cakal ze sa stane? nebodaj si si myslel, ze legia bude s vami aj nadalej spolupracovat aj potom ako nas porazite... a tych par hracov od nas, ktori chcu dalej pokracovat.. co maju podla teba robit, ak nie prejst k legii? maju sa nechat od vas mlatit?
je len logicke, ze legia sa teraz spoji s par hracmi, co ostali od lam a budu bojovat proti vam
namiesto toho aby si bol rad, ze budete mat aj nadalej proti komu hrat, tu vyplakavas
co by si chcel hrat proti nikomu? :D je mi jasne, ze inak ako v presile neviete hrat, ale toto uz je trochu moc :D
Chtěl bych se vyjádřit jen k té části ,,je mi jasne, ze inak ako v presile neviete hrat,,
To dokáže napsat jen hráč co asi nebyl na světě Paros.
Protože tím jaks to napsal tak to myslíš na všechny Pohodáře.
A na Parosu byly v nevýhodě už od začátku.
A na konec vyhráli svět :cool: takže neříkej kraviny ohledně celé ali.
 
Nahoru