• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Nysa

Koudy prý rozvrací aliance zevnitř a přetahujeme hráče. To se tedy naposledy stalo na Orophosu, ale tak nevadí no :D a tam se není čemu divit... Málokdo vydrží v ali s Lumpikem :D
 
mozete mi vysvetlit aky maju lamky styl boja o ktorom tu stale pisete? :D lebo som s nimi hral iba 1 svet tak neviem
1. Naberou vsechny kteri s nimi hrali na predchozim svete plus vsechny kteri jsou doporuceni hraci co hrali na predchozim svete
2. Udelaji druhou ali Alpaka protoze takovy pocet se do jedne ali nevejde
3. pokud nekoho neumi odstranit, pokusi se ho pretahnout k sobe
4. pokud nejaka skupina hracu projevi zajem o vstup a je tam potencial diky tomu znicit nepratelskou alianci, vedeni je nabere nezavisle na nazoru ostatnich
5. pokud se ti neco nelibi/chces navrhnout neco jineho - je ti receno ze se nemas starat ze vedeni vi co dela - vyhralo uz predse spoustu svetu
...
 
Koudy prý rozvrací aliance zevnitř a přetahujeme hráče. To se tedy naposledy stalo na Orophosu, ale tak nevadí no :D a tam se není čemu divit... Málokdo vydrží v ali s Lumpikem :D
:D a gonnos byl co, vsak jste tam pretahli tolik lidi ze se sotva vpratali do 2 ali
jeste taky benslance a kostu nakonci co bylo uz uplne zbytecne - mimochodem na tohle jste se vlastne myslim ani neptali lidi jen jste je proste pozvali
mimochodem oba hrace mam moc rad a vyhral jsem s nima svet uz ale pretahnout je par tydnu do divu a jeste je uprednostnit pred vlastnimi hraci co hrali cely svet s nama a dat je do hlavni ali je podle me hrozny podraza ja byt temi hraci bych zuril a to jsem klidas
 
1. Naberou vsechny kteri s nimi hrali na predchozim svete plus vsechny kteri jsou doporuceni hraci co hrali na predchozim svete
2. Udelaji druhou ali Alpaka protoze takovy pocet se do jedne ali nevejde
3. pokud nekoho neumi odstranit, pokusi se ho pretahnout k sobe
4. pokud nejaka skupina hracu projevi zajem o vstup a je tam potencial diky tomu znicit nepratelskou alianci, vedeni je nabere nezavisle na nazoru ostatnich
5. pokud se ti neco nelibi/chces navrhnout neco jineho - je ti receno ze se nemas starat ze vedeni vi co dela - vyhralo uz predse spoustu svetu
...

1. Ono se těžko neberou hráči, které znáš už delší dobu. Máš pravdu. Měli bychom se vybodnout na naše známé

2. Jo často máme akademii. Má hromada Ali? Jaký je problém?

3. Viz. můj příspěvek

4. To se ti dubluje s 3.

5. Taky není pravda. Často se lidí ptáme a snažíme se to implementovat, když je to možné/logické
 
:D a gonnos byl co, vsak jste tam pretahli tolik lidi ze se sotva vpratali do 2 ali
jeste taky benslance a kostu nakonci co bylo uz uplne zbytecne - mimochodem na tohle jste se vlastne myslim ani neptali lidi jen jste je proste pozvali
mimochodem oba hrace mam moc rad a vyhral jsem s nima svet uz ale pretahnout je par tydnu do divu a jeste je uprednostnit pred vlastnimi hraci co hrali cely svet s nama a dat je do hlavni ali je podle me hrozny podraza ja byt temi hraci bych zuril a to jsem klidas

Je rozdíl mezi nabrat a přetáhnout. Celkem velký.
Když jsme je vzali, tak se ještě nevědělo, že budou divy tak brzo. Rytíři resetli až poté.
 
Jak to myslíš v přesile ? :D Však lama team a alpaka tvořila polovinu světa - celý sever byl víceméně váš.. Pohodáři se dělili o území na jihu s Rytíři. To, že lamy brali ostatní aliance pod sebe do alpaky ( tím myslím i vás Slováky co tam hráli pod svojí vlastní ali..) a tím si vytvořili značnou přesilu, jsme museli reagovat alespoň tak, že jsme s Rytíři uzavřeli DoN - nikoliv spojko. Takže když si to shrneme, tak hrála polovina světa proti té druhé - avšak my měli s Rytíři pořád jen DoN - takže při vzpourách apod. jsme si taky nevypomáhali, až na pár výjimek. Takže tyhle kecy, mi už opravdu přijdou, že se někdo cítí ukřivděně :) avšak není důvod - myslím, že ty 3 měsíce jsme tomu všichni dávali opravdu dost, někdo více, někdo méně.. bylo to jen o tom kdo z nás to vydrží. Tentokrát jsme to vydrželi my, příště to budete třeba vy. Ale psát takový nesmysli, proč.. :)
ako som uz pisal, nechal som sa vyprovokovat tym co napisal Lumpik.. tak som vas chcel trochu podpichnut :D
inak viacmenej suhlasim s tym co pises
 
Ty mas vlastni pravdu s tebou se hadat nema smysl
Mezi nabrat a pretahnout neni skoro zadny rozdil, uz jsem to tu jednou zminoval... je to slabost, potreba vyhrat za kazdou cenu nezavisle na zpusobu
proste vsechny hned tahat k sobe bez rozmyslu viz PorytyBlaskyem coz je jeden z nejvetsich dementu na cz scene...
Koudy vy neumite hrat cestne... sory ale NE, ospravedlnuj si to jak chces argumentuj si cim chces, ja vase zpusoby neuznavam
Chcete vse porazit jen kvantitou
 
A hned tady ve svém dalším příspěvku vyvracíš to co jsi sám psal (bod č. 5). Vzali jsme ho, protože byl poměrně začátek světa a nějak jsme ho neznali (ti co řeší nábor) - lidem to vadilo, tak jsme ho propustili. Dupeš si po vlastních slovech.

Máš svoje názory, já své. Asi nemá cenu to nějak řešit dále. Každý si myslí něco no
 
Tak jinak - vy jste se neptali... vy jste ho nabrali aniz by jste se zeptali radovych hracu a az jako reakce na to ze vicero lidem se nelibilo ze jste ho vzali jste ho vyhodili - to ti prijde jako ferove jednani? nekoho vzit a pak ho kopnout protoze se nelibi ostatnim? trochu spatne poradi akci bych rekl
a ted to myslim nezavisle na tom ze ten hrac je fakt odpad tak z jeho pohledu to jednani bylo hnusne - nejdriv ho prijat a pak ho vyhodit kdyz fakticky nic zleho neprovedl... kdyby mi tohle nekdo udelal tak bych se asi neznal. takze tim jsi naopak potvrdil bod c.5
Dalsi pripad - Igor Kamenicek - 2x anketa, poprve jasne zamitnuty, podruhe pod nejakymi chlacholnymi reci byla anketa uz lepsi v jeho prospech ale stale to bylo daleko od situace kdy bych ho prijal... neee vedeni chtelo protlacit za me podprumerneho hrace ale mel moc bodiku v dobre oblasti nechtelo se vam s nim srat tak jste ho protlacili...
 
koudi koudi :D

líbí se mi jak jste před pár dny stáhli ocas a hodili reset a od té doby tu šíříš své poraženecké názory celému okolí :D

je to smutné,ale mne to baví :D koukat se jak se snažíš obhájit si to,že si někde po cestě světy přišel o své genitálie :D
a házíš slovy s takovou grácii,že si myslíš,že ti tím přirostou zpět :D

hele, až se tomu tak stane,tak budeš třeba připraven hrát frontu :D
 
mimo dění tady napíšu
já sjem do toho dal všechno co šlo ,bránil jsem dobře a tenhle svět mě zatím bavil nejvíc ,skoro každej den byla nějaká akce myslím v globálu ,díky pohodářům a legii za skvělou hru ,nepochopil jsem proč se to takhle ukončilo ale ctím naše vedení a těším se na nový svět a na další skvělé boje .
 
koudi koudi :D

líbí se mi jak jste před pár dny stáhli ocas a hodili reset a od té doby tu šíříš své poraženecké názory celému okolí :D

je to smutné,ale mne to baví :D koukat se jak se snažíš obhájit si to,že si někde po cestě světy přišel o své genitálie :D
a házíš slovy s takovou grácii,že si myslíš,že ti tím přirostou zpět :D

hele, až se tomu tak stane,tak budeš třeba připraven hrát frontu :D
*Koudy,
Jaké poraženecké názory? Prohráli jsme prostě tak to je. Já Rytířům a Pohodě gratuluji. Nejde jen vyhrávat.
Já už asi nemám v reálném životu tolik volného času, abych mohl hrát naplno frontu. To se ti omlouvám
 
ty si ji nekdy hral ? :DDD
nikdy jsem nic takoveho o tobe neslyšel ...pouze to,že si vždy mezi posledníma ...jako bojový teoretik ....a to se potvrdilo i u našich světu...

o jaký svět šlo ? abych si dohledal info tedy :) když jsem tak neinformován :(

jsi s i,protože jsi měkký :D
 
Zakros byl poslední

Pro každého není tak důležité být v nějaké hře na vysokých příčkách no. Tvojí posedlost tím nechápu
 
Tak to jsi šikula a pokud máš takový přístup ke všemu, tak paráda ;)

Já se už chodím Grepo spíš relaxovat, takže nemám potřebu tam trávit tolik času a energie
 

Thasoss

Grepolis tým
Můj osobní názor je takový, že Grepolis buď hrajete aktivně, nebo se do něj jen přihlašujete. Buď berete všechno, nebo vůbec nic. Něco mezi jako kdyby ani neexistovalo. Často je to nejvíc frustrující zábava, kterou lze u MMO her zažít a která není moc slučitelná s jinými koníčky. Takže snaha vyhrát za každou cenu mi přijde pochopitelná. Grepolis je hodně orientovaný na hlavní cíl - vítězství světa. Jakmile nevyhrajete, tak jako kdybyste ani nehráli, takový z toho mám dojem já. Nikdy jsem nezažil těsné vítězství. Vždy byly v posledních přibližně 3 měsících karty rozdané, ač si to třeba aliance nechtěly připustit. A možná je to lepší, že si to nepřipouštějí, protože pak by řada hráčů skončila už předem. Na co obětovat stovky hodin něčemu, když vás pak čeká jasný osud - rozemletí. I když právě ta míra kompetitivnosti dělá z Grepolisu jedinečnou hru, má to své stinné stránky a casual hráči pak zpravidla ubližují celému kolektivu.
 
Nahoru