• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Rhammus

Hlavně, další svět by mohlo být divy-Dobývání-rychlost 4-5 a artefakt ideálně Athénin Roh hojnosti.
Ale to je asi jenom zbožné přání.
 
Chtěl bych vznést dotaz ohledně BANů.. píšu to takto veřejně, protože dobrat se odpovědi od supportu je velice náročné, tak třeba nějaký hráč si toho všiml. Nikde na foru jsem nenašel, na jak dlouho se ukládají BANy + kdy jde o BAN bez útočení a kdy je možno na hráče i dále útočit.

A pokud to nikde není, pak by mne zajímalo, na základě čeho se support rozhoduje, zda-li je to podle toho, jak se jim hráč líbí, utratí zlatek či zde jsou nějaké jiné proměnné. Proč mne to tak zajímá? protože to není ani týden, kdy náš hráč zablokován byl (dalo se na něj utočit) a nyní je nepřítelův soupeř zablokován taktéž, ale utočit se na něj nedá. Zatím mi support ve soukromých zprávách trvdil, že se jedná o věc toho daného hráče (já nerozporuju to, že mi nic není do toho proč má ban, ale je mi do toho, proč se na něj nedá utočit).

Navíc máte v pravidlech hry napsáno, že na hráče se zlatkami platí bany uplně stejně jako na ty, co nezlatí. Jenže, a ano tady se částečně jedná o moje domněnky, to nevypadá, že byste všem měřili stejně.
 
tak vseobecne se bany udeluji nejcasteji za 2 veci:
1. urazky ve zpravach, na profilu na foru atd.
tady je myslim delka a typ banu odvijen od miry recidivy t.j. pokud to je poprve tak dostanes 5 dni chraneny pokud mas uz vic "cernych puntiku" tak se delka i typ banu meni nejdriv myslim na 5 dni nechraneny a pak permanentni pokud uz mas fakt hodne prohresky tohoto typu

2. multiucet
tady se to pochopitelne vzdy tyka vic nez jednoho uctu najednou nebo-li kdyz se zjisti ze vic uctu pouziva stejne pripojeni tak ucet s nejvic stavebnimi body obdrzi ban na 5 dni s ochranou a zvysne ucty obdrzi permanentni bany (pochopitelne bez ochrany)
samozrejme asi i zde plati nejaka metrika pro recidivu takze kdyz to udelas vicekrat tak asi i ten ucet s nejvice body dostane vyssi formu trestu
tady s tim je to ale hodne slozite... jelikoz s timto mam bohuzel zkusenosti tak muzu rict ze se da "domluvit" i na zmirneni trestu, zejmena pokud se jedna o nahodu (treba ze jsi pouzil verejnou wifi kde se pripojil i jiny hrac nahodou) nebo podobne veci kdy se v zasade jedna o dve rozdilne osoby ktere jen pouzili to same pripojeni a nejde o "tabulkovou" definici multiuctu - jedna osoba hraje za vic uctu

TIP: pokud vis ze nekdo dostal chraneny ban za multiucet tak hledej ty dalsi ucty ktere maji bany nechranene :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj, trestní sazby máme veřejně umístěné zde. K hráčům, kteří platí za prémiové funkce, se přistupuje stejně jako k neplatícím hráčům. Řadový člen herní podpory, který hráče prověřuje a následně mu uděluje trest, dokonce nemá k informacím o platbách ani přístup. Krom etické roviny tedy brání dvojímu metru i rovina technická, resp. kompetenční.

Blokace herního účtu lze rozdělit dvojím způsobem:
  • S ochranou proti útokům
  • Bez ochrany proti útokům

  • Zamezení přístupu na svět, kde byl přestupek spáchán
  • Zamezení kompletního přístupu na danou jazykovou verzi, kde byl přestupek spáchán
Blokace bez ochrany jsou udělovány při zvlášť závažných porušeních pravidel hry anebo recidivě. Trestní historie se sleduje v rámci celého účtu, tedy v rámci působení napříč všemi minulými i současnými světy.

Pokud nejsi s jednáním herní podpory spokojen, můžeš soukromou zprávou postoupit stížnost buď komunitní manažerce nebo mně a já to s ní proberu. Kdyby byly ještě nějaké další otázky k této problematice, určitě nám opět neváhej napsat soukromou zprávu. Prosíme ale o respektování, že nemůžeme sdělovat podrobnosti o trestech (ani trestní minulosti) ostatních hráčů, třebaže se jedná o spoluhráče.
 
Chtěl bych vznést dotaz ohledně BANů.. píšu to takto veřejně, protože dobrat se odpovědi od supportu je velice náročné, tak třeba nějaký hráč si toho všiml. Nikde na foru jsem nenašel, na jak dlouho se ukládají BANy + kdy jde o BAN bez útočení a kdy je možno na hráče i dále útočit.

A pokud to nikde není, pak by mne zajímalo, na základě čeho se support rozhoduje, zda-li je to podle toho, jak se jim hráč líbí, utratí zlatek či zde jsou nějaké jiné proměnné. Proč mne to tak zajímá? protože to není ani týden, kdy náš hráč zablokován byl (dalo se na něj utočit) a nyní je nepřítelův soupeř zablokován taktéž, ale utočit se na něj nedá. Zatím mi support ve soukromých zprávách trvdil, že se jedná o věc toho daného hráče (já nerozporuju to, že mi nic není do toho proč má ban, ale je mi do toho, proč se na něj nedá utočit).

Navíc máte v pravidlech hry napsáno, že na hráče se zlatkami platí bany uplně stejně jako na ty, co nezlatí. Jenže, a ano tady se částečně jedná o moje domněnky, to nevypadá, že byste všem měřili stejně.


mohl bych ti tu povědět jak to dělají ale asi bych dostal další ban a tentokrát asi už permu. jinak jak tu píšeš o supportu tak k tomu se radši ani nevyjadřuji :)
 
Nahoru