• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Zancle

děkuji innu opět za nastavení pro poseroutky :D

stačil jeden pohled a vím,že zde nebudu mít chut hrat :DDDD

dělal to někdo kdo přemyslí :D po průseru jakym je minuly svět (POČET LIDÍ) dáme podobne nastavení na další svět,aby to bylo opět stejné :D
 
No ale pořád na těch pomalých světech , hraje více hráčů jak na těch rychlejších..
Podle veřejně dostupných statistik o rychlé světy néni zájem, jelikož pokuď si tam dopředu, před začátkem světa nepostaví hráči alianci tak si tam asi moc nezahrají "například proti alianci" která se sestaví předem, nebo nabere čistě ty nejvíc aktivní...
Tak asi proto raděj dávají pomalejší světy kde je účast hráčů 2x větší..

Pomalé svět nejsou pro poseroutky, právě na opak je tu daleko větší pravděpodobnost, že pokuď půjdeš na hráče tak než k němu dojdeš bude aktivní a vědět o tvém útoku a mít možnost se bránit na opak od rychlého kde ta reakce je kratší , rychlé světy stejně většina hrajete stylem že ťukate a čekáte až hráč nebude reagovat, tam ta rychlost pro tohle hraní, prostě hraje do karet...
Chápu že tě baví rychlé světy, které jsou úplně o ničem :D..


Pokuď rychle světy tak bych je už dával s počtem 5-10 hráčů na alianci.... Při těch počtech a kolik tam chodí hráčů, je to asi nejvhodnější cesta...


I když na druhou stranu, většina by to asi stejně dojebala 8 x spojkem, nebo většina jen rádoby top hráči to bez velkého počtu nikdy hrát neuměla :D
 
Posledných pár svetov malo rýchlosť 3 a viac. Dalo by sa predpokladať že po dvoch dvojkách po sebe sa k tomuto trendu zase vrátime a svoje si nájdu aj hráči čo preferujú rýchlejšie svety. Za mňa nastavenie uplne super, nepohrdol by som ani jednotkou. :)
 
Jak už se tu dříve psalo tak si když se tu sejde nějaká parta tak už nikdy nevezmou nikoho jiného a to je podle mě škoda. Že hrají porad ti samy hráči spolu a někdo kdo by si chtěl zahrát tak nemá šanci
 
Pomalí svět na léto OK , ale vzpoura a ještě pomalá to si nedokážu představit a z dominancído toho?? :DD

to tam bude 5 lidí :D
 
skromnost ti nikdy nechyběla :DDD


buh s tím měl tolik práce,že mu nezbyvaly dny na hraní a tak hrál vždy u spodku aliančního žebříčku :D

fakt to na tebe sedí 6 dní blbe koukaš a sedmý den něco klikneš :D
Chlape, já vím, že pochopit ironii a nadsázku může být pro určité lidi náročné, takže ti napovídám, že se zde o ní jednalo. Příště mi tu napiš, pokud to zase nebudeš moct poznat - já ti to vysvětlím.

P.S. Kdyby ses koukl na žebříček z konce minulého světa, kde jsme oba hráli, tak jsem vyyysoko nad tebou. Hmm ale to byl vlastně každý, kdo neresetil, takže to asi úspěch zase nebude :/
 
:D jsi proste dokonaly domečkař :D

ustalil se vyraz ,ktery používame pro lidi ,kteří hrají dokonale až tak,že jdou na rozběr :D ... říkáme tomu : hrat svět na koudeta :D

fura kecu a vysledky na fronte 0 :D
 
:D jsi proste dokonaly domečkař :D

ustalil se vyraz ,ktery používame pro lidi ,kteří hrají dokonale až tak,že jdou na rozběr :D ... říkáme tomu : hrat svět na koudeta :D

fura kecu a vysledky na fronte 0 :D
Tak to je smutné, že domečkář a jeho parta porazí toho nejlepšího bojovníka a jeho partu :/ Ten svět vážně není fér, viď?

Vždycky mě udivuje, že někdo kdo má tak pěkné boty jako jsou Adidas či Nike uráží někoho, kdo chodí bos o_O

P.S. Tohle vlákno slouží k jinému účelu, tak to tu asi ukončeme
 
neporazili jste :D pouze jsme neměli sílu se účastnit těch vašich prasáren a něco si zbytek světa dokazovat :)


k čemu tam trávit celé dny,když pak nějací poseroutkové raději zběhnou,aby nemuseli reagovat na utoky od rána do večera :)

v jednom máš pravdu :D nema to smysl řešit :D poserové seal a další už si zahrají jen s cizinci a vám se částečně ta parta rozpadla :)

jedine co mne štve je to,že to byl po dlouhe době svet,kde se dalo dobře zabojovat ...od te doby jsou světy o hovinku a dopada to furt stejně ... vyhry nemají skoro žádnou váhu
 
Nahoru