• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Delta

DeletedUser

Guest
Vážení hráči,

otevíráme novou kavárnu pro hráče světa Delta, popodívat si zde můžete o novém světě a poznat nové hráče. Otevřeno je nonstop :p
 

DeletedUser

Guest
A kde jsou ty slibovany tanecnice u tyce a automaticky ovladany vlacek co doveze kofolu az ke stolu ? ;)
 

DeletedUser

Guest
presne dal bych si radegast birrel bez alkoholu:) male pivko pronto :p :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No mně by spíše zajímalo to nastavení světa :eek:) Už je nejvyšší čas.

Jinak tedy ještě jedna asi nejdůležitější věc, čas spuštění Delta světa, to už by jste mohli vypustit!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nastavení světa nezáleží jen na nás, musí být odsouhlaseno vlastníkem hry, firmou InnoGames. Jakmile jej budeme znát, okamžitě vám jej zde oznámíme, sledujte fórum...

Když se spouštěl první svět, tak čas také nebyl oznámen. Zda čas oznámíme ještě nevíme, zatím ho ani sami nevíme, proto prostě bude nejlepší celý den se tu tak nějak míhat a hlídat si to :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no to je na pytel ale stejnak bych si dal to pivko a ne birel :D
 

DeletedUser

Guest
No počítám, že v 5 ráno asi ještě spuštěn nebude, tak se budu muset připojit až odpoledne po práci a to už budu mít značný půldenní handicap :-O

Jinak na nastavení jsem taky dost zvědavej
 

DeletedUser

Guest
ja nepochopim proc to nespustej treba v patek vecer kolem 19:00 kazdy si k tomu sedne a pujde pryc az v pondeli rano :D odpoledne uz nema cenu zacinat :D XD je to na nic
 

DeletedUser

Guest
Pokud by se server spustil v době, kdy je na internetu nejvíce zájemců, tak by to nemusel zvládnout a zase by se objevovala vaše oblíbená chyba 500. Takže by se to stejně minulo účinkem.
 

DeletedUser

Guest
hm... to je tez pravda ale pondeli rano je na pytel tak treba v sobotu v 5 :D ale pondeli kdyz kazdy musi do prace a nebo do skoly jen skileri zustanou doma :D a budou hrat a by odpoledne mely nejvice bodu :D
 

DeletedUser

Guest
Jeje no to je fakt veliká katastrofa nezačít přesně v pět ráno:))) já se napsoledy regnul snad po třech dnech, a schválně:) a nedá se říct že by mě to teď trápilo..
ale je super že se tady tlachá i když svět ještě neběží:)
 

DeletedUser

Guest
No vidím, že jsem nechtěně rozpoutal zajímavou debatu :p

Ten půldenní handicap jsem myslel ze srandy, v téhle hře to vůbec nic neznamená :cool: ale pobavili jste mě :p
 

DeletedUser29

Guest
Dotaz co myslíte je lepší lognout se co nejdříve nebo tak den potom nebo jak dlouho potom nebudu hrát vrcholově budu hrát bez PÚ ale abych byl dobrý.
 

DeletedUser214

Guest
musíš zvolit pro sebe tu nejlepší taktiku.jistě jsi si hru vyzkoušel na jinejch světech,tak bys to měl zvážit podle sebe:)
 

DeletedUser

Guest
Dotaz co myslíte je lepší lognout se co nejdříve nebo tak den potom nebo jak dlouho potom nebudu hrát vrcholově budu hrát bez PÚ ale abych byl dobrý.

i bez PÚ se dá hrát na dobré úrovni :) možná ne v populačním žebříčku, ale v bojovém určitě jo :cool: já se třeba chci připojit co nejdřív, abych kolem měl co nejvíc silných hráčů a hra měla šťávu :p
 

DeletedUser

Guest
amigo tak to musis pockat na me nez budu online a regnem se stejne :D at to ma tu pravou stavu :D
 

DeletedUser

Guest
amigo tak to musis pockat na me nez budu online a regnem se stejne :D at to ma tu pravou stavu :D

škoda, přečetl jsem si to až teď....:cool:


jinak první dojmy z tohoto serveru: je tu asi hodně amatérů, protože mi za hodinu a půl hraní přišlo už 6 pozvánek do aliance :grr asi se někdo zbláznil, možná dokonce já :D
 

DeletedUser

Guest
hraju asi 20 minut a pár pozvání už mi taky přišlo(čtěte od zdola):
Jak to myslíš?
Theteos dnes v 14:30 hod.
a mohl bys mi napsat důvod, proč bych k vám měl jít. Nic nenapíšeš třeba jak založená aliance ste a čekáš že to pozvání přijmu?
Vondluc dnes v 14:29 hod.
Mohl bys mi prosím tě poslat důvod, proč jsi odmítl pozvání? Mohli bychom být nejsilnější ali, ale takhle...
 
Nahoru