• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Cheaty do Grepolis

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
JEDNÁ SE POUZE O ŽERT. ŽÁDNÉ CHEATY NEEXISTUJÍ - Sokrates

Na popud nekterych clenu Grepolis Tymu(oba budou vedet) jsem propatral hru skrz naskrz a objevil jsem v anglicke verzi Grepu seznam cheatu. Reknu Vam, pratele, hrabat se v systemovych kodech hry, kterou vymysleli Nemci, to je horsi, nezli lecit chore jako Asklepios.
Tady jsou:

Tantalos - Po nasledujici hodinu Vam senat bude generovat male mnozstvi zlatek
Hestia - Zrusi penalizaci u povolavani milice
Polyphermus - Do mesta prida nejsilnejsi dostupnou jednotku dle vyberu boha(pri vice mestech prida jednotku do kazdeho)
Daidalos - Budovy se stavi okamzite
BacktoWorkMaggots - 2000 dreva, kamene a stribra ve skladu(funguje i kdyz je plny)
ThisisSparta! - Vojska budou po nasledujici hodinu o 50% silnejsi
OlympiansFortheWin - 500 viry
Herablessme - 500 populace
Eureka - 50 vyzkumnych bodu do Akademie
Parthenon - Po nasledujicich 24 hodin bude vase polis nedobytna
Lerna - Do mesta pricestuje spratelena Hydra a bude chranit Tvou polis. Nelze s ni ovsem z polis hybat
TrickofArchimedes - V obili se opet objevi logo Innogames, na hradbach budou postaveny katapulty a polis se stane pro lode nedobytna(katapulty na zdech nejsou videt)
Kraken - Tvoje polis bude nekolonizovatelna
UncleSocratesWantsYou - Populace polis bude rust o 100% rychleji po dobu tri hodin
BillsForCharon - Sebere 2000 stribra Vsem hracum na ostrove, vcetne Tebe

Cheaty se zadavaji do profilu. Nedalo mi to. Rikam si, to je blbost, aby nekdo vymyslel cheaty do webovky. Zadam cheat 'Eureka' do profilu, potvrdim, mrknu do akademie a bac ho. 50 vyzkumnych bodu, i kdyz jsem vsechny utratil a akademii jsem mel na maximalni urovni. Pokud chcete cheat opakovat, je nutne ho vymazat a napsat znovu, jinak nebude fungovat.

Prijemnou hru!!!
Sargeras
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No jo, to je super. My se tady moříme, abychom zajistili férovou hru! Dost problémů nám dělá rozdíl mezi premiem a zadarmo hrou a teď sem příjdeš s tímhle?

Jednou ti to smažu a ty to vložíš zase. No to je vrchol.

Rozhodl jsem se ale, že to tady nechám a SPOLÉHÁM NA HRÁČE, že budou hrát fér a cheaty používat nebudou. Přeci hra fair-play je nejlepší. A hráči zde na Grepolisu jsou čestní ...

A ban taky nedostaneš, vyříkáme si to přes soukromé zprávy (@SINE METU - takhle se to řeší)

PS: Hrajeme fér :grepolis
 

DeletedUser

Guest
Na to ti odpovim reckou vetou.

Τίποτα δεν είναι αληθινό, όλα επιτρέπονται.

Preloz si to jak chces :p
 

DeletedUser

Guest
nevim co bych mal delat spatne?
a jak presne to mam na ten profil napsat?
 

DeletedUser

Guest
To Sargeras: děkuji za inspiraci... Žádné cheaty ale opravdu nepotřebuji, hehe :-/
(((pssst - jen tak mezi námi.... kolik se jich do toho profilu dá narvat nejvíc najednou ??????? ))) :? :D

To Sokrates: Jj! Vidím, koukám, zírám a nestačím se divit, hehe... Jsem zaskočena a mile překvapena - tomuto řešení dávám 11 bodů z desíti možných ! ;)
 

DeletedUser

Guest
»gadonking:
Při všech bozích!!!
Mr%20Laugh.gif
Mr%20Laugh.gif
Mr%20Laugh.gif
Mr%20Laugh.gif
Mr%20Laugh.gif
Mr%20Laugh.gif
 

DeletedUser

Guest
Může sem někdo napsat jak to funguje?Respektivě jak to naspat do toho profilu..
 

DeletedUser

Guest
@goorky
Mr%20Laugh.gif



@Aegyptius - doufám, že se nebudeš zlobit za použití samého smailíka, ale prostě naprosto přesně sedí k mému výrazu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
»ΣΩKPATHΣ: Určitě nebudu, můj smilelist je tu právě pro tohle.

Bohové, tohle je k neuvěření dokonalý thread
big_laugh.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Cheaty

Toto musim vyzkouset neverim tomu sam ale problem je jak se to zadava??
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tobe, a VSEM!!!!! OPAKUJI VSEM!!!! kdo to budou cist, tak si LASKAVE prectete ten obrovskej cervenej napis nad seznamem cheatu.

Dekuji.

Mimochodem, aby se nereklo, ze jsem proti vam lidicky, tak sice Grepo tym veri tomu, ze nefunguji, ale opravdu funguji. Jen je tam musite napsat, ne jen zkopirovat odsud.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Sokrate:
Ten první řádek tohoto topicu (co jsi tam dopisoval), je zřejmě napsán velmi malým a málo barevným písmem :D :D :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dostanu aspoň jedno další město, když si do profilu napíšu, že uctívám a vzývám boha Sargerase ??? : ))))
 

DeletedUser

Guest
Ja ti dam Brno Ty .... Ty ... Ty jeden ... darebaku!!! :-!
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru