• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Citáty (obecně)

DeletedUser

Guest
Máte nějaké oblíbené citáty slavných osobností filmů nebo knih?

Platón:
Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.

Sci-Fy film Invaze:
Kdybychom chtěli svět bez válek a krizí
kde jedna krize neústí v další krizy museli bychom si představit svět kde lidé již nejsou lidmi.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Není těžké zvolit to menší ze dvou zel.
Těžké je zvolit které je které.

 

DeletedUser

Guest
Kdo hledá najde, kdo nehledá spamuje!
(nebojte je to citát, kdo ho řekl neprozradím)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ehm, nemyslete si o mě, že jsem zvrhlík, nebo tak něco, ale mám dva.

První z filmu, natočeným podle mé zamilované knížky. Film byl sice úplně pokažen, ale tahle hláška je v něm perfektní:

...a až konečně umřu, mám v plánu zůstat mrtvý. Život je možná nesmyslný, ale o smrti mám ještě iluze...

byla to debata, kdy jeden muž vysvětloval, proč se tolik bojí jednoho člověka, který nejen, že zabíjí lidi, ale pak je taky oživuje. Jako maličké zrůdičky se sešitým tělem. A ti žijí několik stovek let, bez vzpomínek na minulý život.

A druhý citát, ze songu od Iron maiden, Childhood´s end:
No hope, no life, just pain and fear.
No food, no love, just greed is here.


Překlad, sice to nebude dokonalý a nevyzní to jak má, ale aspoň pro představu:
Žádná naděje, žádný život, jen bolest a strach.
Žádné jídlo, žádná láska, jen chamtivost je tady.
 

DeletedUser

Guest
Tyto dva, ale nevím, od koho jsou :)

Je důležitý plnit si sny, protože jimi k tobě mluví tvoje duše.

MOTTO:"Nebojte se zkoušet nové věci.Noemovu Archu postavil amatér,zatímco TITANIC postavila skupina profesionálů. Je smutné,že hlupáci jsou si sebejistí,zatímco moudří jsou vždy plni pochybností..."
 

DeletedUser

Guest
Štěstí se může objevit i v té nejneočekávanější podobě a v ten nejneočekávanější čas.
 

DeletedUser

Guest
Aj pád na hubu je pohyb dopredu.
Kto to povedal neviem.
 

DeletedUser

Guest
Mě se líbí tento citát:
Vše co potřebuješ,je láska

Paul Stanley

a pak ještě tento,ale nevím od koho to je...
Život je boj,tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel
 

DeletedUser

Guest
Zle matičko, zle je
Schwancemberg zde je
(Karel Havlíček Borovský - no snad nebude epigram znova aktuální:D)

Nejobyčenější lež je ta, jíž člověk obelhává sám sebe.
(Friedrich Nietzsche)
 

DeletedUser

Guest
Zivot neni svine. Zivot je blato a jen svine v nem umi chodit.
Autor neznamy

Prisel jsem, videl jsem a neveril vlastnim ocim!
Julius Caesar - Asterix v Britanii

Nenavidi me, to znamena boji se me.
Ali Pasha Tebelin

Intelligence and cunning is a key for total victory against yourself.
Autor neznamy
 

DeletedUser

Guest
DEORVM IMMORTALIVM VI, NATVRA, RATIONE,
POTESTATE, MENTE, NVMINE NATVRA OMNIS REGITVR

Silou, řádem, rozumem, mocí, myslí, vůlí nesmrtelných bohů je řízen veškerý svět
MARCVS TVLLIVS CICERO
 

DeletedUser

Guest
Stokrát opakovaná lež se stává pravdou. (Dr. Joseph Goebbels - teď však teprve pořádně aktuální, jak vidíme z volebních výsledků:()

Nejsou špinavé ani čisté peníze, jsou pouze peníze. Když je máte, je mi jejich původ opravdu lhostejný. (Václav Klaus - ano, slyšel jsem jako malé dítě z jeho úst, když byl ještě jako předseda vlády navštívit Velkou Bíteš a měl projev pro občany na náměstí. Ač je to už řada let, mám tuhle větu pořád v uších a je původcem mé averze vůči "panu prezidentovi")

Úsměv krásné dívky jen zřídka končívá orgasmem, ale jen blázen by se nepokusil (To jsem slyšel v nějakém filmu, název si nepamatuji, ale je to něco jako mé životní motto :D:p)
 

DeletedUser

Guest
Lež a pravda jsou jen pojmy, důležité je, jak to cítí člověk sám.
 

DeletedUser

Guest
Jestli opravdu chceš v životě něčeho dosáhnout, musíš tvrdě makat. A teď buď zticha, v televizi budou hlásit čísla sportky
Homer simpson
 

DeletedUser

Guest
Tak tenhle je bezkonkurenční:

To co vidím venku, už není počasí, ale demoverze krematoria!
 

DeletedUser

Guest
Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi.
Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou.

general George S. Patton
 
Nahoru