• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Jakou stanici radia nejčastěji posloucháte?

DeletedUser

Guest
Rock Max, jinak frekvence ostatních šitek raději ani nehledám, jinak na TV mi jdou naladit všechna rádia takže občas, si něco pustím arabsky :D
 

DeletedUser

Guest
V praci posloucham stejne jako Sultan, Radio Hey, doma Petrov a Kiss ... obcas :)
 

DeletedUser5567

Guest
Ranní šou byla česko-slovenská (ale Bobák je nějak mimo...), jinak co vím, tak Hey na SR není... (pamatujete ještě AZ?)
 

DeletedUser

Guest
Jooo Evropa 2, co já se jí naposlouchal za raného dětství, bohužel již ztratila ten humor, co měla před cca 5 lety :(
 

DeletedUser

Guest
hm keďže som zo SR tak netuším aké máte vy,Česi, stanice... :( aj keď som rádio počúval väčšinou som len tak prelietaval medzi kanálmi a názvy som neregistroval...

a počúvam Rádio EXPRES...
http://www.youtube.com/watch?v=567SkdSYCr0-reklama na expres... :)

a rádio hey sa dá pustiť cez net takže to taký problém neni...
 

DeletedUser

Guest
Me je jedno jestly je to rock zone, nebo treba country radio, musi se mi libit ten song co tam prave hrajou. Ale jinak radio posloucham akorat v aute.
 
Nahoru