• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Pokec/debata o hře : Soutěžní kvíz

DeletedUser

Guest
To bude tím, že jsem zapomněla kde jsem .. odpovídal :O)
 

DeletedUser

Guest
Hele smím se zeptat kdy bude zase nějaká kvízová atd. soutěž? Ale něco ohledně Grepolisu a né tak všelijak. Ty obrázky to bylo celkem dobré.
 

DeletedUser

Guest
Až zas Rizael nějakou vymyslí:)
nebojte pokud se Vám líbila tak Riz rád nějakou udělá:) brzy:)
 

DeletedUser7382

Guest
Mě se tedy kvíz osobně líbil moc. Ale teď k tomu, co jsem chtěl napsat.
Myslím, že je nespravedlivé, že ti, kteří správně věděli, že sfinga hledí na druhou stranu, než jsou Pyramidy v Gíze a ověřili si to, tak kvůli tomu mají o bod méně. Tou nepřesností, že něco hledí na div světa, jsi mě mistifikoval a určitě nejsem sám. A ne, nejsem uražený, ale pokouším se hájit pravdu a ty, kteří uvažovali dle mého správně. Vzhledem k tomu, že sfinga hledí na druhou stranu, tak by se možná hodilo, kdyby se odpovědi ze šesté otázky nebrali v úvahu. Rozhodni se, jak chceš, Rizaeli, ale možná to změní to, jak na tebe budou někteří nahlížet. Jinak jsem rád, že jsem se zúčastnil a pobavil se při luštění a všem přeji hodně zdaru.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Čau,
nevidím žádný důvod, proč uznávat jinou odpověď.
I kdyby Sfinga nikdy nehleděla na div světa... Je to jasné z těchto indícii, jenž dám do citací
Milénia na písku žhavém klečí, tvář se jí však bolestí nezkřiví
Co by mohlo na písku klečet jiného několik tisíců (milénia) let, než sfinga
Moudrostí svou si čekání zkracuje, do svých hádanek smutek ze svého prokletí schovává
Kdo by mohl (někdo očividně již mrtvý - jak vychází z indícii) rozdávat hádanky, než sfinga, která se hádanky proslavila v řeckých bájí.
Neber to špatně, ale i kvůli oné špatné indícii to bylo zřetelné (což napovídá i to, že 90% hádačů odpovědělo na tuto otázku správně). Jinak děkuji za kompliment. Osobně je mi jedno, jaký si kdo na mne vytvoří obrázek. Chovám se tak, jak mě život naučil, pokud se to někomu nelíbí - stává se. Člověk si nemůže rozumět s každým :)
 

DeletedUser7382

Guest
No, jak myslíš, ale hold ne každý má znalosti jako ty. :) Mě to připadá jako velká nepřesnost, když na se div světa nekouká. Jen by mě zajímalo, kdy už budou vyhlášeny ty výsledky soutěže?

Tak nic, zbytečný spam, spatně jsem to pochopil. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Není ani tak hrozné, že lidi lžou, jsou takový, lhali a lhát budou, nejhorší ale je, když člověk lže sám sobě.

Nic osobního, ani konkrétního, pouze spam.
 

DeletedUser

Guest
Mě to strašně bavilo :D akorád mi vadilo na tom to, že to nebylo hlavně o grepolisu. Příště bych to zaměřil především na grepolis. Nějaké chytré hádanky třeba ohledně jednotek. Jinak to bylo super :D
 

DeletedUser7382

Guest
:) Už se těším na další kvíz... Ale doufám, že bude! :grepolis

L.iv: To byl fakt jen spam, nebo to byla na někoho narážka?
Pokud jde o můj spam, tak je to jen to, kdy budou vyhlášeny výsledky, ale ještě jsem na to kouknul a zjistil.
 

DeletedUser7382

Guest
Samozřejmě se mi to líbilo a chtěl bych v budoucnu další kvíz. :)
 

DeletedUser

Guest
Lidi nevím jak vy, ale já bych to hral znovu bez cen. Mě to prostě bavilo :) Já bych se vykašlal na ceny a udělal každý den novej kvíz, nebo otázka. Klidně i více hádanek. Jako ceny jsou dobrá motivace to jo :D Ale i bez nich by mě to bavilo.
 

DeletedUser7287

Guest
Bez nich můžeš hrát i teď a dokonce můžeš i sám vymýšlet pro ostatní...

Témata uhodni obrázek, hádanka atd jsou na foru přístupné pro všechny ;)
 

DeletedUser7382

Guest
Hm :D, zeptej se Rizaele, možná by musel něco vytvořit. :)
Soutěžní kvíz o ceny by se mohl konat 2× až 4× do roka.
 

DeletedUser

Guest
Spíš každý týden :D Docházejí mi zlaťáky a tak potřebuju dotankovat. Bylo by dobré, kdyby ten kvíz byl každý týden a pokaždé zaměřen na něco jiného. 1x třeba na grepolis. Po 2. třeba na bájné hrdiny po 3. klidně na Řím. atd. Mělo by to větší grády :D
 

DeletedUser7382

Guest
:) To je sice moc často, ale proč ne? Já osobně prémium nepoužívám a jestli někdy vyhraju nějaké ty zlaťáky, použiju je na olympijské hry.
 

DeletedUser

Guest
No on ten velitel a kapitán jsou dobří :D Ano je to dost často, ale byhli by se snížit ceny. Třeba
1. místo 250 zlata
2. místo 170 zlata
3. místo 100 zlata

Nebo to udělat tak, že za každou dobrou odpověď dostaneš bod. To se ti bude někam počítat. A za řekněme 5 bodů si můžeš vybrat třeba 50 zlata, ale za 10 bodů už dostaneš 150 zlata. A tak by to pokračovalo. Ale muselo by se odpovídat na forko tak, aby to ostatní neviděli.
 

DeletedUser7382

Guest
Nebo soukromou zprávou, pak to nikdo neuvidí. Není to jednodušší?
 
Nahoru