• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Cheaty do Grepolis

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
dík máš pravdu daL jsem si to do překladače
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Supr dik Sokrate fak to funguje jenom,
musis kliknout na mapu, pak zadat mesto,
samozrejmne sve a pak po otevreni mesta,
kliknout nejdriv na jeskyni obetovat minimalne
1000stribra!!! A az pote muzes otevrit profil,
zmnenit vlajku na vahy pokud mas malou aly
musis se rozrust, vlajka musi byt vahy jak sem
psal a teprve pak velkym tlustym pismem musis
napsat GREPOMACHRI_ZASAH/DO_HRY nesmys
dat mezery, a pak malym napalepetepel.
Po te to nechas napsane na profilu 24hod.
muzes zadavat pozadavky. Ale musis odstranit
s napalepetepel vsechny pa a pe a nech si to
v profilu. Kdybys neco nevedel zeptej se tady
v tomhle vlakne, jenom nesmys primo je to
prece zakazane tyhle cheaty, jenom chaty
sou povolene, ale po jaky dobe!
:D Drago
 

DeletedUser7382

Guest
Ano, funguje to. Díky moc. :)


A mám další cheat. Ten se ale musí zadávat do názvu města, respektive se musí změnit název města na znění tohoto cheatu. Stačí smazat aktuální název města a zkopírovat tam cheat odsud. Kdo by nevěděl, kde ve hře změnit název města, tady napište a já vám to popíšu. Bude se to ale načítat 1 - 2 měsíce, ale výsledek opravdu stojí za to, tak čtěte dál !
cheat zní: "I am silly and mad" (Bez uvozovek!)

Účinek cheatu: Po načtení (1 - 2 měsíce) okamžitě postaví tvojí akademii na maximální úroveň a statek pro další možnou výstavbu města také na maximální úroveň a ještě vyzkoumá veškeré výzkumy v akademii bez potřeby surovin a bez dlouhotrvajícího stavění budov nebo zkoumání výzkumů.
 

DeletedUser8300

Guest
proc to nefunguje:cool: ... Shift+R improves the quality of this image. Shift+A improves the quality of all images on this page.
 

DeletedUser8359

Guest
Supr dik Sokrate fak to funguje jenom,
musis kliknout na mapu, pak zadat mesto,
samozrejmne sve a pak po otevreni mesta,
kliknout nejdriv na jeskyni obetovat minimalne
1000stribra!!! A az pote muzes otevrit profil,
zmnenit vlajku na vahy pokud mas malou aly
musis se rozrust, vlajka musi byt vahy jak sem
psal a teprve pak velkym tlustym pismem musis
napsat GREPOMACHRI_ZASAH/DO_HRY nesmys
dat mezery, a pak malym napalepetepel.
Po te to nechas napsane na profilu 24hod.
muzes zadavat pozadavky. Ale musis odstranit
s napalepetepel vsechny pa a pe a nech si to
v profilu. Kdybys neco nevedel zeptej se tady
v tomhle vlakne, jenom nesmys primo je to
prece zakazane tyhle cheaty, jenom chaty
sou povolene, ale po jaky dobe!
:D Drago

Ještě že to nepoužívám a dobře čtu :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7507

Guest
zmáčknete-li Alt plus F4,dostaví se vám okamžeitěš další zemědělka-nelekněte se že se vám to zavře,to je normální a pozor-chvíli to trvá:p
 

DeletedUser

Guest
Tak tohle zkoušet nebudu to je jako restartuj si počítač a vymaž 2 GB na disku :D
 

DeletedUser

Guest
buď v klidu,Alt+F4 můžeš použít i opakovaně bez poškození dat, mám to ozkoušený :cool:

Ale přiznám se,že by se mi kolikrát vymazat 2G hodilo,nebaví mi pořád dokupovat disky:)
 

DeletedUser

Guest
jo to je super sice ti to funguje ale ja napsal do profilu Eureka a bac ho kliknu na akademii a je tam houby
 

DeletedUser

Guest
Velmi přesně vysvětleno:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6162

Guest
Oznamuji všem:

Použijete-li někdo nějaký cheat či hack - budete PERMANETNĚ zablokováni.
 

DeletedUser7382

Guest
Ty cheaty jsou "fakt funkční", proto jsou "zakázené" a "hrozí ban", přesto jsou veřejně přístupné, protože "vedení věří, že je nebudeme používat". :D Ještě k tomu to velké a barevné na začátku nikdo nebere na zřetel, je tu tolik ironie apod., ale kolik se jich chytí. :D :D
 

DeletedUser6162

Guest
Neexistují cheaty ani hacky to vím, kdyby někdo vynalezl nějaký cheat či hack, proto oznamuji.
 

DeletedUser231

Guest
Musím se přiznat, že kdysi, než jsem se stal Moderátorem mi tyto cheaty šli, jenže asi si mě proklepli a od doby dostání postu Moda mi nejdou což mne štve :-/

Snažte se přijít na další cheaty, třeba budou fungovat :D

Já osobně jsem již pár vynalezl, nic složitého to není :cool:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru