• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Malé "Intro" do světa

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8979
  • Vytvořeno

DeletedUser8979

Guest
Zdravím všechny milé čtenáře...

Tak jak jste si již všimli,post Bloggera jsem přijal i pro tento svět,během té doby jsem se pokoušel vymyslet,o čem psát,nápad byl dobrý avšak spolupráce s mistními hráči špatný a tak jsem se rozhodl,že jednoduše prozatím uvedu ty nejlepší aliance,jejich spojence a nepřátelé.Alespoň se více seznámíme se světem,prozatím není o čem psát,jelikož se všichni snaží jen o jedno-vytvořit pevné jádro aliance a zbavit se "orandžových" teček na mapě.
Upozornění: Píši jen to,co vím jistě,nic víc,proto zde nemusím vypsat vše o daných aliancích,nejsem wikipedie,abych vše věděl :)


Nyní k samotným aliancím​

1,Elite Pirates

Jak jsem si všiml,tato aliance je tvořena převážně hráčů ze světa Kappa a to z aliancí Piráti z Grepolisu a Blue Expendable-stane se tato kombinace hrozbou pro celí svět ?...

Spojenci :

Ztracená Legie

Nepřátelé :
Argejské království


2,Argejské království

Tato aliance také není plná začátečníků,je to parta která se rozhodla po prohře na Kappě neudělat ty samé chyby,jako udělala právě na Kappě !


Spojenci :

Rytíři černé vlajky

Nepřátelé :
Legion of the Dead
Elite Pirates

3,Ztracená Legie

Co se týče členů této ali,neliší se o moc těm informacím,co jsem psal v předchozích popisech aliancí.Ztracená Legie nabírá hráče pouze na doporučení ,je to prostě sehraná parta která se zná.


Spojenci :

Elite Pirates

Nepřátelé :
?

4,Rytíři černé vlajky

Tak zrovna o této ali,nevím absolutní nic a nikoho tam neznám,podle mého názoru je to tak 50 na 50,někteří začali,někteři naopak.


Spojenci :

Argejské království

Nepřátelé :
Žádné (dle profilu aliance)

4,Legion od the Dead

Vím,že má schopné vedení,co má za členy,je pro mne ve hvězdách,ale nejsou to začátečníci !


Spojenci :

Nedávno zrušené s ali xXUndeadXx díky rozpuštění této ali,takže asi žádné.

Nepřátelé :
Argejské království

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

To by bylo asi pro tento článek vše,doufám že se vám alespoň minimálně líbil a v případě dotazu neváhejte se zeptat !Děkuji za pozornost.
Piwus...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Pěkný článek, jen aby se na tebe nezlobili členové některých aliancí... i když dřív či později diplomacie tak tajná není a každý ví, kdo s kým to táhne.
 

DeletedUser8979

Guest
Pěkný článek, jen aby se na tebe nezlobili členové některých aliancí... i když dřív či později diplomacie tak tajná není a každý ví, kdo s kým to táhne.
Tak ať se zlobí,já jsem Blogger,já o tomto píši,moje věc to není.Když si někdo chce udržet v tajnosti spojenectví,tak se o to má starat.VŽDY se najde někdo,kdo to prokence.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak ať se zlobí,já jsem Blogger,já o tomto píši,moje věc to není.Když si někdo chce udržet v tajnosti spojenectví,tak se o to má starat.VŽDY se najde někdo,kdo to prokence.

Stejně je tento soupis zavádějící a platil už v den napsání sotva z poloviny. :) (i když autor píše, že to "ví jistě")
Takže bych to ani tak neřešil, co je tajné a co není.
 

DeletedUser40

Guest
Regolite, jak už napsal Piwus - informací se mu moc nedostává - pokud tedy chceš, není nic lepšího, než mu napsat zprávu a něco mu poradit. On to jistě rád zahrne do svého dalšího článku.)
 

DeletedUser

Guest
V pohodě, já jen konstatoval a konfrontoval to, co píše červeným písmem. :)

Upozornění: Píši jen to,co vím jistě,nic víc,proto zde nemusím vypsat vše o daných aliancích,nejsem wikipedie,abych vše věděl :)
 

DeletedUser

Guest
Tak ono je jedno co tady píše o spojkách a nepřátelích :) stejně to všichni vědí :)
a alespoŃ se na foru něco děje :)
 
Nahoru