• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od Šedá holubice

  1. Diskuze Diskuze světa Mochlos

    Afrodita je úplně v pohodě, kdo s ní umí. Ale Ares je oslabený až moc myslím. Zeslábl až tak, že už není bůh války. A jinak se začínám přiklánět k názoru, že noc není až takový velký problém jako právě dlouhé dobývání. Takže je vlastně každému úplně houby platné, když sedne někdo v noci...
  2. Diskuze Diskuze světa Mochlos

    No vidíš, to je výzva, zkus ovládnout svět dřív než za půl roku. :P
  3. Diskuze Diskuze světa Mochlos

    Nezdá se vám, že jedeme až moc rychle, svět začal o půl 1 odpoledne a v 5 večer už mají všichni tisíc bodů
  4. Diskuze Diskuze světa Mochlos

    wow bez nočního bonusu, za mě ano, stejně chodím spát v osm večer :D Takže jestli je noční bonus od 22 hod, od 23 hod. od půlnoci nebo vůbec, je mi to jedno. Doufám, že to budou hrát normální lidi a bitvy se tak odehrajou ještě před tzv. bývalým nočním bonusem.
  5. Diskuze Diskuze světa Katane

    Já nevím, na mě ten svět působí, že vítězí Rangeři, jsou i na prvním, sešli se tam top hráči a zlatiči, Devastator patří k nim. Rozhodující budou asi stejně divy, ale Devastator je známý tím, že sedá na cizí divy, takže to moc radostně nevidím.
  6. Diskuze světa Edessa

    Ahoj, Taky chci vědět, za co dostal Ed-man ban, protože hrál ještě i na Nicea. Někoho bloknete, protože vás naštval na Edese, ale neuvědomíte si, že ten dotyčný hraje i jinde, a že do toho nasypal hromadu peněz, takže mi to taky zrovna nepříjde fér vůči lidem, kteří hrají na jiném servru a jsou...
  7. Diskuse o Delfách

    nono :D Duvanai a Spyke u mě na kávě byli a obsloužila jsem je hned, stejně jako další lidi ve frontě. A jestli jste z Prahy a máte auto, tak jste u mě na kávě byli všichni a ani nevíte, že jsem vás obsluhovala já. :D
  8. Diskuse o Delfách

    Thasos ano, chtěli jsme, aby si zahráli všichni, ti co měli pocit, že jsou lepší než ostatní přešli k nepříteli nebo dali restart. S těmi zlatkami je to pravda, samotnou mě to překvapilo, kolik lidí u nás v ally celou dobu hry nezlatilo, protože já například aktivované prémium mám od začátku...
  9. Diskuse o Delfách

    ahoj, vzhledem k tomu, že jsou neustálé dohady, jestli naše aliance hraje nebo ne, tak sděluji, že skutečně hrajem, polevili jsme akorát u divů, délka hry je únavná, naprosta většina ally má rodiny a děti totiž, vesměs makáme manuálně a nesmíme používat mobily v práci, navíc u nás většina ally...
  10. Diskuse o Delfách

    A jéje, už vás mám všechny na svých ostrovech v centru, to je ale legrace. Immortálové zase nepochopili, že napřed na těch ostrovech musí být div, aby to mělo nějaký efekt. My nejsme takové s**** jako vy, abychom vám sedali doprostřed ally na neaktivce. Vůbec tu hru neumíte hrát, a jen ji...
  11. Diskuse o Delfách

    :D Kde jsem byla já prý. To už se fakt nedá komentovat. Je evidentní, že obě hrajeme paralelně úplně jiné světy, ve kterých se vyskytují hráči stejného jména, ale s úplně jiným chováním. Všechno to najednou dává smysl. A je to jediné logické vysvětlení. Já ti povím, kde jsem byla, byla a jsem...
  12. Diskuse o Delfách

    Já se tady rozčiluji a priori hlavně proto, že nějaký zbabělec od vás se potřebuje vyplákávat supportu jak je ten člověk, co mu sebral město, ve skutečnosti zlý, že mu za to, že vzal město nepoděkoval, ale vynadal. To, že přidalík tvrdí, že jste se mu dostali na účet, to už je jiná věc. Ten...
  13. Diskuse o Delfách

    nebyl to lucinka, ale došlo mi, že jste si to mysleli, protože jste pak posílali mraky útoků na něj odešel z ally, protože neunesl, že neřídí ally, ale jak by taky mohl, když tam věčně nebyl, bylo hlasování a lidi ho v ally chtěli, takže to nebylo tak, že ho někdo vyštípal, odešel sám, je...
  14. Diskuse o Delfách

    Co se týká našich hráčů, přešlo jich k vám hodně, ono se to všechno eviduje, z velitelů to byl Spyke a Dobien a já sama jsem jim osobně posílala pozvánku každému 5x zpět do ally a nejen já, a to v průběhu celé hry, od začátku servru. Lítali ven z ally a dovnitř jak do mekáče. Spyke už se mi...
  15. Diskuse o Delfách

    jj ty časy odpovídají, já jen říkám, že se mi skoro podařilo překecat Duvanaie, aby šel k nám do ally, snažila jsem se ho zlanařit od 3.4., tak to holt nevyšlo, a kolonizovat jsme ho začali až o den později, prostě to tak ve válce chodí, člověku nikdy nevyjde přesně to jak to chce on A...
Nahoru