• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od Achychanek

  1. Achychanek

    Diskuze Ze světa Golgi

    Jo hlavně ty tomu moc přispíváš, takovýho (vulgarity) bych si určitě někdy vzal taky do Ali , běž se radši učit do školy, věřím že 9. Třídu zvládneš, když se na to budeš soustředit jak na vyplakáváni na supportu
  2. Achychanek

    Diskuze Ze světa Golgi

    Ne jen mu :D takovej Emopy taky rád plaká na supportu :D
  3. Achychanek

    Diskuze Ze světa Golgi

    Hraju lolko sry .(
  4. Achychanek

    Diskuze Ze světa Golgi

    Dinosauři
  5. Achychanek

    Diskuze Ze světa Dimale

    Přesně tak @Flexo zero
  6. Achychanek

    Diskuze Ze světa Dimale

    Přesně tak, je to prostě antitalent na hry, takže néni se čemu divit, že na grepu založil alianci Lamy (ten název fakt sedí), když to odráží jeho schopnosti ve hrách a myslím si že i v reálném životě.
  7. Achychanek

    Diskuze Ze světa Dimale

    Můžu potvrdit že @koudet2 jako hráč stojí za starou belu... hlavně v Lize Legend, tam je schopnej mít v 5 minutě 0/5/0 :)
  8. Achychanek

    Diskuze Ze světa Dimale

    No to ano, to neříkám že ne, byli vytočení, že si přešel, ale takhle to vyznělo, jak kdyby si mě jako hráče shazoval :D
  9. Achychanek

    Diskuze Ze světa Dimale

    Nechci se s tebou hádat, ale příjde mi, že se Lamky začali zajímát o Rytíře, když jsem hrál proti nim já na frontě... pokavaď vím, tak jsem byl pro ně priorita jedna... pak si přešel ty, ale to už dávno lamy na nás jezdili akce a vše :D Takže mě tu nemusíš touhle zprávou ponižovat, protože to...
  10. Achychanek

    Diskuze Ze světa Golgi

    Flexo trapas
  11. Achychanek

    Diskuze Ze světa Golgi

    @Flexo 0 ze strachu už hodil dovo :)
  12. Achychanek

    Diskuze Ze světa Golgi

    Dobře, když tu néni Lama Team a @koudet2
  13. Achychanek

    Počitadlo

    147
  14. Achychanek

    Diskuze Ze světa Golgi

    Konečně ses vyjádřil :-) Utok o takové popce si poslal jen jednou, ostatní byli jen o těch 108 hoplu bohužel, ale to ničemu nevadí, očividně čísla nejsou tvoje silná stránka. Mě jakožto šimpanze učili poznávat i počítat čisla. Ano ano, pípal jsem tě a nestydím se za to samozřejmě, ale byla to...
  15. Achychanek

    Diskuze Ze světa Golgi

    Moc krásně napsaný a celkem se divím, že máš zapotřebí, si tolik vymýšlet a psát takový kraviny po nocích zde na forum, kde nikoho tvoje slova a kecy absolutně nezajímají :) Dovolte mi tedy abych se taky vyjádřil k tomuhle jak jsem napsal "NoNamePlayerovi". Bohužel tenhle NoNamePlayer...
Nahoru