• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od And2el

  1. And2el

    Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    Tady je problém ,že nemáš v té horní liště to co máš v dolní liště ,nemáš možnost si vyhledat město v bb codu ani hráče ...nerozumím proč je to takto udělané ...když píšu otevře se mi toto okno ... máš třeba udělaný nějaký rozpis v nějakém formátu co vytváříš na fórum ... hráč : město : aliance...
  2. And2el

    Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    Néni to jen přes plánovač ,pokuď máš otevřené okno s rozkazy a odešleš nějaký příkaz podporu /útok, tak se ti v tom okně s rozkazy nový příkaz nenačte ,musíš prostě restartovat okno aby si viděl příkaz co si poslal ...tohle je docela zásadní problém ....
  3. And2el

    Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    a v tom plánovači se nedá kliknout tady na tu tužku ..abych si upravil již vytvořený příkaz ...
  4. And2el

    Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    tady to okno při každém zoomu, se mi přesouvá do levá nahoru :D ...Myslím si že tam chybí jedna zásadní věc a je to zároveň řešení ...přidat do pravého okna křížek ,kterým půjde toto okno uzavřít ..navíc to zabírá strašně moc obrazovky na tom mobilu a je to okno celkem k ničemu ...
  5. And2el

    Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    Jak se dá změnit název města v aplikaci ,už se mě někdo ptal a poslal jsem ho na starou apku ,ale ta bohužel končí a teď sem se dostal k bodu, kdy si chci sám změnit název města v nové aplikaci ..?:D... Nejvíc mi vadí ta malá tužka v plánovači ,když potřebuji upravit hotový příkaz, který tam...
  6. And2el

    Diskuze Řekněte nám, jak vylepšit novou aplikaci!

    Nevím zda s tím má též někdo problém ,nebo nechci číst staré příspěvky .Je to jednoduchý ale zároveň velice otravné .. Zapnu aplikaci a sekne se mi to při načítání ,takže vidím jen nápis Grepolis a pěkné pozadí ,tento problém prosím trvá od samotného spuštění aplikace ..Pomáhá na to "ukončení...
  7. And2el

    Diskuze Diskuze světa Berytos

    Dobré ,nechme to plavat ,mě tohle dohadování nebere,přijde mi to jako zbytečná ztráta času ,řešit nějaký svět XX let zpět .....:D.. Víš co nikdo néni dokonalý ,sice já k tomu mám jen kousek ,narozdíl od tebe a tím bych tu naši debatu ukončil :D:D... ps: poklekni když budeš psát můj Nick ...
  8. And2el

    Diskuze Diskuze světa Berytos

    Asi bych ti měl připomenout svět gythium ,aby si věděl :).. Ano skončil jsem tam z osobních důvodů "původně se řešilo že předám všechny města "Nakonec mám pocit qw3rtx přišel s tím že bych mohl předat účet ,což mě přišlo jako vhodné řešení a taky se tak stalo ...Následující půl rok sem grepolisu...
  9. And2el

    Diskuze Diskuze světa Berytos

    To že se sám označuješ za nějakou legendu a nebo hráče který tu nemá konkurence ,mě osobně přijde dost ujeté :D:D..Já tě už delší čas neberu jako nějakou výzvu ,proto už na tebe ani nereaguji,tvé poslední příspěvky co si sem přidával ,mají spíše závan zoufalství...A chceš zkusit naší partu po...
  10. And2el

    Diskuze Diskuze světa Berytos

    Já bych to napsal stejně za všech podmínek i když by mě někdo rozebírál .A definuje to pouze můj přístup ke hře ,myslím že takhle neslušně,označuji hráče pouze já :D ..A nemyslím si že to je kvůli nám ,občas si projdu staré světy a seznam spoluhráčů a i z těch velká část nehraje ...Je to spíše...
  11. And2el

    Diskuze Diskuze světa Berytos

    Nám se hraje dobře ,akorát by to chtělo pro nás sehnat , více potravy .... A ohledně bonusů na chrámech ,tak to néni žádná divočina jako dřív .. Mě osobně by se zamlouvalo ,aby po světě bylo celkově větší počet chrámu .. Například je chrám "zvýší útočnou sílu ohnivých...
  12. And2el

    Diskuze Diskuze světa Berytos

    však jasně ,já jsem zavolal aby se to odložilo na zítra ,nebo zrovna dneska se mi to nehodí ,tak promiň no :D:D Máš už alespoň nějakou alianci složenou ?..
  13. And2el

    Diskuze Diskuze světa Berytos

    Nemůžu se tam alespoň já přidat dnes ? Že bych to jen tak omrknul co a jak ..
  14. And2el

    Diskuze Diskuze světa Berytos

    opět info z tajných zdrojů . vzbouřili se otroci při stavbě posledního chrámu ,tudíž se začátek světa odkládá na zítra .. Tak snaď to zitra klapne mě to nějak nevadí ,zítra mi to bude o něco více vyhovovat jak dnes ..
  15. And2el

    Diskuze Diskuze světa Berytos

    svět bude spuštěn v 15:00 ,mám to z tajných zdrojů . Ale je možné že to pustí o něco dříve ...
Nahoru