• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od Beňiss

  1. Diskuze Ze světa Dimale

    Velký respekt za limit aliance..
  2. Diskuze Diskuze světa Zancle

    Konkrétně jsem měl na mysli tenhle svět -> https://wiki.cz.grepolis.com/wiki/Olympia 50 lidí v alianci a i to bylo moc. A je to tak akorát pět let zpět. Za mě opravdu problém v limitu je. Jde o to, že jakmile dojde na divy/dominanci, tak zůstane na světě řekněmě 50 aktivních lidí, kteří za...
  3. Diskuze Diskuze světa Zancle

    Připadá mi vtipne, že se tu prezentuješ, jako kdybys měl nějakou možnost změnit, co CZ serveru Němci nadiktují. Jestli se to změnilo a teď ti křivdím, tak se omlouvám, ale nějak o tom pochybuji. To, že vlastní servery nemohou volit, co je pro ně nejlepší, je samozřejmě chyba a proti úpadku hry...
Nahoru