• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od Cancer 69

  1. Diskuze Diskuze světa Helike

    nevadí sledujem aj Sk svety možno tam bude tam je ta frekvencia častejšia
  2. Diskuze Diskuze světa Helike

    Ja si dávam pauzu od grepu vždy po odohratom svete minimálne pol roka len teraz 2 týždne dozadu som sa vrátil a čakam na nový svet tam už bolo neskoro sa prihlásiť a aj tak su to divy to je na moc dlho dominancia lepšia
  3. Diskuze Diskuze světa Helike

    Super nastavenie, jedine čo tak chcel som skúsiť rýchlosť 5 raz, ale okrem toho všetko super Dobývanie ,dominancia a bonus na -20% výstavby budov perfekt.
  4. Diskuze Ze světa Golgi

    A ten nový svet teda bude kedy?
  5. Diskuze Ze světa Golgi

    Moderátor, admin náhodou nevieme kedy bude nový svet? a prípadne aké nastavenie a či je niekde hlasovanie a vieme ovplyvniť to ako bude vyzerať nový svet? ja som ešte nevidel napríklad svet kde je rýchlosť 7 to by bolo zaujimavé.
  6. Diskuze Ze světa Golgi

    Ďakujem za odpoveď.
  7. Diskuze Ze světa Golgi

    Kedy bude nový svet neviete náhodou ?
  8. Nový svět Otevření nového světa

    Nazdar, viete kedy sa otvorí nový svet? aspoň približne, Ďakujem.
  9. Diskuze Ze světa Dimale

    Na moje prekvapenie keď som porovnával počet hráčov čo vznikly dva nove svety CZ aj SK tak na CZ sa prihlásilo aktívnych cca 400 hráčov a na SK bolo cez 500 A hlavne aktivita aj boje super vetsinov to je 1v1 tam a + pakty DONY Tam to bolo 1v1v1, 3 Ally boli a nikto z nikým nemal DON ani pakt 3...
  10. Diskuze Ze světa Dimale

    Tam bola vzpoura nedávno a dominancia Super svet inak
  11. Diskuze Ze světa Dimale

    Čo vám bráni ísť hrať na SK svety?
  12. Diskuze Diskuze světa Berytos

    Všetci píšete že chcete svet bez morálky, tak poďte zajtra na Sk tam je vzbura rýchlosť 4/5/4 dominancia a hlavne je to bez morálky
  13. Diskuze Diskuze světa Berytos

    Super tak sa tam vidíme
  14. Diskuze Diskuze světa Berytos

    Účet máš za 5 minút vytvorený a aspoň spoznaš nových ľudí a nájdeš novú partiu o tom to predsa je
  15. Diskuze Diskuze světa Berytos

    Inak na Sk svete vychádza tiež nový svet, a je tam vzbura + dominancia rýchlosť 4/5/4 kto by mal záujem o vzburu tak podte tam lebo dobývko je fakt pre tých čo tu sedia aj v noci.
Nahoru