• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od Denisovič

  1. Hledám hráče Lemur

    Ahoj, hledám hráče jménem lemur. Hrály jsme spolu jednu hru jako nepřátelé a jednu hru chvíli jako spojenci než jsem to vzdal, protože jsem dostával bito :D. Kdyby si to přečetl on nebo někdo koho zná tak ať napíše jestli hraje popřípadě jestli půjde na nějaký svět nový co bude. Byl to fajn...
  2. Diskuze Diskuze světa Rhammus

    Ahoj, kdy se svět startne?
  3. Diskuze Héfaistos žehná Grepolis!

    jo, díky...
  4. Diskuze Diskuze světa Gonnos

    hele... já svejma zkušenostma nikdy nebudu na úrovni, kdy bych ty zlatky akt užitečně investoval... takže mě stačí pokročilejší qvesty a obchod se zlatkama
  5. Diskuze Diskuze

    hm... kouknu se, někdy
  6. Diskuze Diskuze světa Gonnos

    kovi mega bombí.... ten musí utrácet celou výplatu, jinak nevím :D
  7. Diskuze Diskuze světa Dyme

    Eh.... hochu, ty jdi hrát avakin live, ne Grepolis
  8. Diskuze Diskuze světa Euboia

    Je pravda, že ty tvé slohovky dávají zabrat... hele, ahoj všem které potkám na novém světě
  9. Diskuze Héfaistos žehná Grepolis!

    co je co-cm? Proškol mi :D
  10. Diskuze Diskuze světa Gonnos

    A ty hraješ taky mikosansobi???
  11. Diskuze Diskuze světa Gonnos

    4 je moc... aspoń 3, jinak to bude horror... než se mi ta appka načte tak je po útocích
  12. Diskuze Diskuze světa Euboia

    Aha, dobré ;)
  13. Diskuze Inventář

    je celkem vtipné, že jsem uvedl dost podobný příklad jako Tanos, teď vypadám jako kopírka, ale ty jeho litanie jsem už číst nechtěl a už jsem přehlédl tvou odpověď :( :confused:
  14. Diskuze Inventář

    JE TO JEDNODUCHÉ... obrané síly, viz ty 3 dole, jsou platné pokud se ta jednotka brání, ve městě, chrámu nebo kdekoliv jinde... útočná síla platí, když jednotka útočí... to znamená, že 10 jezdců má údernou útočnou sílu celkem 660, 10 lučištníků má celkem obranou údernou sílu 70. Tyto 2 síly se v...
  15. Diskuze Héfaistos žehná Grepolis!

    Gratulace.... rozhodně supr řešení, napiš administrátorům;)
Nahoru